Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Sony MDR-V55.


Teh

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza recenzja, która jest dość obszerna, a tutaj zaledwie jej fragment. Reszta w całości do przeczytania na mojej stronie.

 

Wstęp

 

Bez słuchawek przy sobie, a tak ostatnio było, czuję się trochę jak bez portfela w kieszeni, a chyba każdy facet wie jakie to niekomfortowe uczucie. Nieważne jaki model i rodzaj, ale słuchawki towarzyszyły mi odkąd pamiętam, w drodze do i ze szkoły, czy też miasta. Biorąc pod uwagę moje dość wygórowane wymagania, nie tylko odnośnie sprzętu zresztą, to nie zadowala mnie już słuchanie muzyki przez słuchawki douszne typu pchełki z prostej przyczyny - ja słyszę cały tramwaj i cały tramwaj słyszy mnie, co nie jest raczej rzeczą zbyt ciekawą dla obu stron.

 

Opakowanie, wyposażenie

Słuchawki zapakowane są w plastikowe, przezroczyste pudełko i nie ma tutaj nic nadto wyróżniającego się. Możemy przez nie zobaczyć jak te wyglądają, ale w sumie ciężko określić ich wielkość lub ocenić ze stuprocentową pewnością czy dany kolor przypadnie nam do gustu. Bo MDR-V55 sprzedawane są w różnych kolorach: czarno-białe, czarno-niebieskie (ten niebieski jest nie do końca niebieski, ale jak każdy mężczyzna znam przecież ograniczoną ilość kolorów), czarno-czerwone, całe białe. Z tyłu opakowania znajduje się ich specyfikacja techniczna i wypisane mniej istotne rzeczy - nic ciekawego, więc dajmy sobie z tym spokój.
Jeśli chodzi o zawartość pudełka to można poczuć się zawiedzionym jak na fakt, że wydaliśmy właśnie ponad 200zł, bo w komplecie poza słuchawkami otrzymamy zaledwie:
  • kartę gwarancyjną (2 lata),
  • instrukcję obsługi...
Edytowane przez bruno63
poprawa linku - na prośbę autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności