Skocz do zawartości
  • 2

Dlaczego Polska to nie USA, a Beats to kiepskie słuchawki ...


nismovsky

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trochę razi, ale wiem, że ta opinia nie wzięła się znikąd, więc przyjmuję ją "na klatę" dopóki ktoś mnie bezpośrednio złodziejem nie nazwie. Co więcej, Wy tutaj występujecie w roli adwokatów ludzi, których nie znacie. Powinieneś był więc zapytać: "czy jak mówią przy Tobie, że Rusek to pijak to Cię to razi?" bo Wy też nie bronicie siebie osobiście.
Nie bądźmy bardziej papiescy od Papieża, bo mój wtręt był bardzo daleki od antysemityzmu, a zaraz się okaże, że jestem jednym z gości co piszą po murach "Żydy do gazu" :P w końcu "antysemita" to jak "kibol".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę razi, ale wiem, że ta opinia nie wzięła się znikąd, więc przyjmuję ją "na klatę" dopóki ktoś mnie bezpośrednio złodziejem nie nazwie. Co więcej, Wy tutaj występujecie w roli adwokatów ludzi, których nie znacie. Powinieneś był więc zapytać: "czy jak mówią przy Tobie, że Rusek to pijak to Cię to razi?" bo Wy też nie bronicie siebie osobiście.

Nie bądźmy bardziej papiescy od Papieża, bo mój wtręt był bardzo daleki od antysemityzmu, a zaraz się okaże, że jestem jednym z gości co piszą po murach "Żydy do gazu" :P w końcu "antysemita" to jak "kibol".

Ja odnosiłem się raczej do generalizowania, nie do antysemityzmu, rasizmu itp. Nie lubię jak ktoś generalizuje, generalizacja bywa mocno krzywdząca. Wśród każdej nacji są tacy i inni, znajdą się i dobrzy i źli. O wiele przytomniejsze jest stwierdzenie "nie toleruję złodziei" niż "nie toleruję tego narodu bo ten naród to złodzieje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja optuję za uspokojeniem przesadnej poprawności, bo zaraz będziemy również głaskać np. Cyganów, że przecież nie są nierobami i że to "antyromska postawa" :D

Masz Żydów w rodzinie, że tak ich bronisz? Ja mam, ale oni czasem sypią takimi "antysemickimi" żartami, że aż mi głupio :P Ty widzisz w pokazaniu typowo żydowskiej cechy postawę antyżydowską, a ja widzę utrwalony i w sporej części zasadny stereotyp.

Stwierdzenie, że handlarz kutwa = Żyd nie wzięło się z nikąd, Mój Drogi. Zauważ ilu z przedstawicieli tego wyznania założyło wielkie sieci hanldowe. Oni są na całym świecie znani z tego, że i z byle ****a zrobią biznes, co często łączy się ze zdzieraniem z klientów.

 

Czep się tych, co mówią "brzydka jak Niemka" albo "leniwy jak Grek".

 

A "naziole" czymś handlowali, bo nie przypominam sobie? ;)

Po pierwsze myślę, że grubi mogą sobie żartować ze swojej otyłości, ale nie jest już fajnie, kiedy ktoś inny się z nich nabija. Po drugie myślę, że negatywne stereotypy są groźne. Apropo "cyganów", to kilka dni temu, do domu romów mieszkających jakieś 50 metrów ode mnie włamało się 2 bandytów, pobili 2 kobiety, kobiety zadzwoniły na policję, policja ich zgarnęła, oni jakoś się skontaktowali ze znajomkami z aresztu i ci znów wparowali na tę samą chatę, pobili bejsbolami chorą na schizofrenię starowinkę, zastraszając, żeby nikt nie zeznawał. teraz 5 osób siedzi za kratkami. low-lajfy z mojej okolicy oczywiście uważają, że tym wstrętnym cygańskim nierobom się należało. jestem pewien, że tych 5 kolesi za kratkami podziela Twoje stereotypiczne myślenie.

 

Ja wiem, że czym więcej kompleksów własnych w narodzie, tym więcej negatywnych stereotypów. Powtarzamy sobie, że Żydzi są chciwi i to umacnia poczucie wspólnoty. Mniejsza z tym, że my jesteśmy chciwi tak samo, tylko za głupi i zbyt chaotyczni, aby odnosić takie sukcesy. Ciekawe, że nie wyrósł żaden stereotyp odnośnie Żydów oparty wprost na tym, że są mierzalnie inteligentniejsi od nas (i nie tylko od nas). IQ 100 w tym kręgu etnicznym jest najwyższe na świecie, co nie powinno dziwić, bo przez wieki ich być albo nie być było zależne od inteligencji i zapewne dobór naturalny zrobił swoje. Szalom E=mc2. Ciekawe jest również, że nie przylepiasz im łatki lepszych kochanków od nas, którymi pozbawieni napletka z pewnością są, co powie Ci każdy seksuolog.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dawniej mówili że jsk Żyd to kupiec albo artysta. No i prawda. Sami spece od handlu albo biznesu oraz aktorzy i muzycy. Jeszcze jednak jest trochę wojowników, dzięki którym Jerozolima nie jest islamska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

d

 

To jasne, ze Zydzi musza miec wysoka inteligencje. Nie znam idioty, ktory by umial zrobic fortune. Ale tego stereotypu (o inteligencji) jakos nikt nie chce propagowac.

dlatego kupujecie tą cała ich kulturę którą wam sprzedają, pogoń za nowymi gadżetami,grami,filmami itp. ...czy cwaniactwo to inteligencja? a to że jest ich pełno w mediach i bankach to nie inteligencja tylko przebiegłość i protekcja.

dzieci, wyłączcie telewizję i nie wierzcie temu co was uczą w szkołach, myślcie samodzielnie, szukajcie a znajdziecie :-)

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&sid=833577ce3cf588ec9737c67f2c9227e4

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21568

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21647

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

d

 

To jasne, ze Zydzi musza miec wysoka inteligencje. Nie znam idioty, ktory by umial zrobic fortune. Ale tego stereotypu (o inteligencji) jakos nikt nie chce propagowac.

dlatego kupujecie tą cała ich kulturę którą wam sprzedają, pogoń za nowymi gadżetami,grami,filmami itp. ...czy cwaniactwo to inteligencja? a to że jest ich pełno w mediach i bankach to nie inteligencja tylko przebiegłość i protekcja.

dzieci, wyłączcie telewizję i nie wierzcie temu co was uczą w szkołach, myślcie samodzielnie, szukajcie a znajdziecie :-)

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&sid=833577ce3cf588ec9737c67f2c9227e4

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21568

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21647

 

Błagam, tutaj też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ktoś może wie jakie utwory (nazwa/wykonawca) są "wsadzone" w standy grające ze słuchawkami Beats w Saturnie czy MediaMarkt? Bardzo mi się spodobały tamte utwory...wcześniej ich nie słyszałem i nie znam ich.

Więc dla mnie cały plus posłuchania słuchawek Beats to to, że się dowiedziałem o istnieniu słuchanych utworów..... Ale niestety nie wiem co to za utwory.....

Jakby ktoś wiedział niech da znać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KacMar - a co to za roznica? ;)

 

Poza tym, jak trzeba być ograniczonym wzrokowo żeby nie zauważyć wielkiego napisu czerwoną czcionką w pierwszym poście? Z całego serca współczuję Ci wady wzroku, serio. Aby przeoczyć takie coś to trzeba mieć poważne problemy zdrowotne:

 

Wyjaśnijmy sobie więc jedną sprawę jasno: nie ma szans, by słuchawki sprzedawane normalnie za około 1000 zł kosztowały nowe na Allegro / Tablica.pl 300-400 zł

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

@KacMar - a co to za roznica? ;)

 

Poza tym, jak trzeba być ograniczonym wzrokowo żeby nie zauważyć wielkiego napisu czerwoną czcionką w pierwszym poście? Z całego serca współczuję Ci wady wzroku, serio. Aby przeoczyć takie coś to trzeba mieć poważne problemy zdrowotne:

 

 

 

Wyjaśnijmy sobie więc jedną sprawę jasno: nie ma szans, by słuchawki sprzedawane normalnie za około 1000 zł kosztowały nowe na Allegro / Tablica.pl 300-400 zł

 

 

 

 

Pytam się dlatego ponieważ, gościu który to sprzedaje ma 98 % pozytywnych komentarzy, a często ci którzy sprzedają podróbki jako nowe mają nowe konta

Edytowane przez KacMar832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie rozumiem po co tych ludzi wyprowadzać z błędu. Jak mają gwarancję to pisać, że na bank oryginał mega okazja niech bierze. Nawrócić się już i tak nie da, kupuje słuchawki tylko dla lansu, od oryginałów i tak nie odróżni, więc będzie szczęśliwy (myśląc, że ma oryginalne słuchawki prosto od doktorka). Nie powinniśmy zabierać szczęścia innym :).

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności