Skocz do zawartości

AKG K812 - nowy flagowiec od AKG


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem? Raczej średnia półka nie dostaje takich zapowiedzi. Na filmie wygląda, że może zostać przy nich użyta skóra i elementy metalowe, i co ważne jest made in Austria. K550 i 601 to średnia półka i są z chin. Ostatnio dostaliśmy nowe 700tki, czyli 712, więc obstawiam, że tu może być nowość z serii K8xx albo kolejna wariacja 700tek. W dodatku będą numerowane, a AKG numeruje tylko wysoką półkę.

 

Raczej na pewno będą to monitory. Co ciekawe wracają do starego logo?

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem mają też pojawić się AKG K845 - bezprzewodowe, Bluetooth. Za około 1500 zł.

 

 

Miałem cichą nadzieję, że to będą takie większe K495 NC (straaasznie mi się one zresztą podobają, szkoda tylko, że nie mają "dziury" w padzie, tylko takie jak np B&W P5). A tu psikus, numerków nie oszukasz! teraz wszystkie AKG będą wyglądać jak K550 oO

Mi to wygląda na otwarte K550.

 

Przypominam też, że K601 były produkowane pierwotnie w Austrii i także były numerowane.

 

 

Po czym wnioskujesz? Co wskazuje, że to mogłyby być otwarte K550? Coś z filmiku, cokolwiek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, że będą to słuchawki z nowymi przetwornikami, a nie kolejne przeróbki K701, które wnoszą niewiele w jakości dźwięku.

 

PS. K612 są produkowane w Austrii i też są numerowane. Więc to nie świadczy, ze model z filmiku musi być z czy powyżej rodziny K701 w cenniku. Zaś filmiki to może być ulepszanie marketingu poprzez budowanie zainteresowania, żeby ludzie się napalili i kupowali w ciemno. Może preorder wprowadzą :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykop z head-fi

 

http://www.lydrommet.dk/sitefiles/1/DANMARK/Bilder_nyheter/akg-invitation_v2.pdf

 

Jeśli to prawda to trafiłem z K8xx. :) i jest to nowy flagowiec.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bana mu :D

 

Wygląd mają fajny, ale jak zwykle wielgaśne słuchawki otwarte/półotwarte pokazane w reklamie w plenerze jako słuchawki na dwór i sugesetia, że to są słuchawki do ipoda :D

Ciekawe o ile to będzie upgrade względem K7xx, żeby nie było, że będzie upgrade bardziej cenowy niż soniczny :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana mu :D

 

Wygląd mają fajny, ale jak zwykle wielgaśne słuchawki otwarte/półotwarte pokazane w reklamie w plenerze jako słuchawki na dwór i sugesetia, że to są słuchawki do ipoda :D

Ciekawe o ile to będzie upgrade względem K7xx, żeby nie było, że będzie upgrade bardziej cenowy niż soniczny :P

 

Jeszcze brakowało mi tam joggingu w tych słuchawkach i DJ-a na imprezie do kompletu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K550 i Fidelio L1 też wydają mi się mało portable, a ich reklamy przekazywały bardzo niejednoznaczne informacje. Ta od K812 nie jest więc gorsza, pod tym względem. Jednocześnie nie jest lepsza pod żadnym innym względem. Wcześniej wspomniane mi się wyraźnie bardziej podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności