Skocz do zawartości

Ultimate Ears UE900


surround

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pytanie po co ? A właściwie, co to dało ?

 

Edit : juź wiem. Samozadowolenie ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jak w czarnym kabelku coś mi zaczęło trzeszczeć i przerywać w lewej słuchawce :wacko: ,a niebieskiego z pilotem nie lobię <_< to musiałem coś zadziałać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na head-fi ta firma została zbanowana za CS - polecam ogarnięcie tematu zanim się zachwycicie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić bliżej ?

 

@Garstek1989 - Czy Custom Tips sprawdzają się z UE900 ? Komfort noszenia takiego combo w uchu jest lepszy i skuteczniejszy niż z tipsami silikonowymi ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić bliżej ?

 

@Garstek1989 - Czy Custom Tips sprawdzają się z UE900 ? Komfort noszenia takiego combo w uchu jest lepszy i skuteczniejszy niż z tipsami silikonowymi ?

 

Jak mi w piątek robili wyciski ucha do takich customowych nakładek to komfortu nie było...ale tłumienie super! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

To ja jestem Center-IT. Kilka osób z forum kupiło ode mnie te słuchaweczki. Bardzo szybko sie rozeszły i zabrakło nam ich na magazynie. W międzyczasie, zanim doszła następna partia, przenieśliśmy się na drugą firme - nie było to konieczne, ale tak w dużym skrócie było to korzystne podatkowo :)

 

Teraz działamy na koncie OPTIMES. Ktoś już wklejał link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3939923083

Nie wiem czy ja tez moge, czy nie lamie regulaminu...

 

Widze ze kilka osob obserwuje ta aukcje, ale nikt nie kupuje - a na forum czytam, ze sie troche obawiacie, bo nie znacie OPTIMES :)

 

To ta sama firma, Ci sami ludzie, ten sam towar i ta sama obsługa.

Chcialbym sie jakos zweryfikowac. Tutaj link do konta CENTER-IT: http://allegro.pl/my_page.php?uid=25306841

Jest pełna nazwa właściciela i adres siedziby firmy.

Jak widać w danych firmy OPTIMES różni się tylko imie wlasciciela - dane sa na kazdej naszej aukcji w zakładce DANE FIRMY.

 

Także uspokajam, jak ktoś chciałby ten model w fajnej cenie, a sie obawia to nie ma przed czym.

Rabaty dla Userów MP3Store są i będą zawsze ;)

W ostatniej dostawie mieliśmy jeszcze inne modele z serii Ultimate Ears, też w fajnych cenach.

 

Ktoś w tygodniu mnie się pytał czemu cena jest dużo niższa, czy słuchawki nie były naprawiane itd.

To jest towar z likwidacji magazynów, zajęć komorniczych sklepów itp. Z racji charakteru takich działań pudełka musiały być otwarte, żeby sprawdzić ich zawartość. I to tyle, za otwarte pudełko, ceny są nawet o 50% niższe.

 

@crysis94 Wydaje mi sie, ze to Ty byles tym poszkodowanym, któremu trafił sie wadliwy egzemplarz. Obiecalem, ze napisze jak tylko uda mi sie zdobyc następne sztuki, ale nie mogłem znalezc do Ciebie kontaktu na mejlu :( Takze mam nadzieje, ze logujesz sie na forum i widzisz ta wiadomosc :)

 

 

Jeszcze chcialem napisac do moderatorów: Jestem bardzo zapracowany i nie wiem jak to jest w regulaminie forum, czy mogłem ten link do aukcji wkleic czy nie. Jesli nie to bardzo prosze, zeby nie kasowac posta, tylko usunac link. Ja też jestem jednym z Was, też kocham muzyke i chcialbym sie podzielic z resztą społeczności tym czym moge, a moge fajnymi sluchawkami w dobrej cenie.

 

Pozdrawiam wszystkich, ja wracam do pracy, koniec miesiąca, papierkowa robota :)

Trzymajcie się!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić bliżej ?

 

Np. po tym jak pojawiły się problemy z CS inearcustom zaczeli tworzyć nowe konta żeby wystawiać sobie pozytywne opnie. Przerzyj sobie http://www.head-fi.org/t/643894/inearcustom-cheapest-re-shell-ever/480 kilkanaście stron narzekania jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Center It to w takim razie Dariusz K. od którego kupiłem UE900. Ja akurat nie narzekam. Dostałem dobry towar w niezłej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Pana Dariusza, w pełni profesjonalne podejście do transakcji, po tym jak się okazało, że jedna słuchawka "przerywa" otrzymałem zwrot za słuchawki i przesyłki w obie strony, mimo, że transakcja odbyła się poza allegro.

 

A TF10, które nabyłem u Pana spodobały mi się nawet bardziej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem UE6000, to w zasadzie to samo co model o który pytasz, tylko że bez BT.

Grają ciekawie, trochę nie w moim guście, ale w zasadzie jeszcze nie zdążyłem ich wygrzać porządnie :)

Jak tam UE6000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności