Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

All that Jazz


jupiterpm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Phronesis nowa płyta 14 września, już teraz 2 utwory są na Tidalu. Zapowiada się bardzo dobry album. Do kupienia na Bandcamp za śmieszne pieniądze 6.99 GBP za pliki i 10.99 GBP za CD. Ciekawostka kolekcjonerska, płyta wyjdzie z dwoma różnymi okładkami, ta poniżej moim zdaniem ładniejsza :) 

 

image.thumb.png.fc9bf914a44d5a668110c17816558989.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Album "The Other Side" bardzo mnie rozczarował. Z ośmiu wydań Torda (mojego ulubionego wykonawcy), to niestety jest najsłabsze.
Szkoda :unsure:



Mam podobne odczucia, jestem po kilku odsłuchach i w ogóle nie czuję tego albumu. Właśnie słucham mojego ulubionego "Being There" i mam ciary, jak za każdym razem.
:)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka "dokonało się". Ostatnia część trylogii Johna Zorna Masada Book 3 - The Book Beriah. Przesłuchać 11 CD (9 godz. 34 min) jednym ciągiem to jest wyczyn i musiałem to rozłożyć na dwa dni. 

P.S. Twierdzenie, że to jest jazz jest dużym nadużyciem, tyle tutaj się dzieje, ale nie ma gdzie tego wrzucić. 

 

folder.jpg.93910d967331f856ddb59e56b4def6f5.jpg

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arturos1967 napisał:

Tidal.

 

IMG_3469.JPG

 

I jak odbierasz na Tidal jakość dźwięku i nagrania tego albumu? Nie jest Twoim zdaniem mało klarowny, zbyt oddalony, schowany jak za kotarą i za cichy? Dziwnie się to słucha, nie mam jeszcze CD więc brakuje porównania. Jedynie bardzo głośny odsłuch dużo zmienia, ale ja nie lubię słuchać głośno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

 

I jak odbierasz na Tidal jakość dźwięku i nagrania tego albumu? Nie jest Twoim zdaniem mało klarowny, zbyt oddalony, schowany jak za kotarą i za cichy? Dziwnie się to słucha, nie mam jeszcze CD więc brakuje porównania. Jedynie bardzo głośny odsłuch dużo zmienia, ale ja nie lubię słuchać głośno. 

 

Akurat słucham to na takim sprzęcie, ze jakość nagrania nie ma większego znaczenia :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 70 urodzin Terje Rypdala jego kumpel skrzyknął 10 gitarzystów + wiolonczelistę + sekcję rytmiczną i poczynili coś takiego. Kawał improwizowanej, progresywnej gitarowej muzyki na pograniczy jazzu i rocka. W utworze "Tough Enough / Rolling Stone / Tough Enough” gra aż 6 gitarzystów... :) 

 

image.png.6a01e082ed769eb28d9e57d081b10dc4.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności