Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

League of Legends


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam temat, aby mogli dopisać się gracze w LoLa, to może zagramy jakiegoś premade.

Piszemy swoje doświadczenie itp.

 

Sacred Fighter

2. konto, na pierwszym podczas 2. sezonu moje elo osiągnęło 1350, w 3. sezonie nie mam czasu i warunków na granie ranków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick taki sam jak tutaj tylko że z 7 na końcu. Na początku grałem głównie na EUW, od jakiegoś czasu gram jednak głównie na EUNE z powodu większej ilości znajomych. Gier rankingowych gram mało, chodź planuję nabić jeszcze złoto przed końcem sezonu. Jak na razie mam Srebro I po kilku grach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taki słaby, tyle gier rankingowych w tym sezonie i dalej silver 1 :/ Ale znalazłem złoty środek - po prostu grać tym czym idzie mi najlepiej. Jeżeli mam być szczery czuje się trochę pokrzywdzony przez tą dywizję, zasługuje na złoto/platynę choć pewnie wszyscy tak mówią :P Jutro mi ban schodzi za flame i lecimy dalej :) Jakby ktoś chciał obczaić mój profil na Lolkingu, mój nick to AvantuPL, ostatnio gram głównie tym czym mi idzie najlepiej czyli Lucian/Ez ew. Cait na ADC czy Fiora/Akali na Topa. Wydaje mi się że spokojnie wbiję Golda do końca sezonu. Ogólnie polecam grać po 22, sporo mniej trolli i dzieciaków, a w większości osoby które po prostu chcą wygrać, beż żadnego flame'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LoLa trzeba mieć dużo dystansu, jeśli szybko się denerwujesz, łatwo Cię wyprowadzić z równowagi - omijaj szerokim łukiem. Graczy jest multum, przez co ogólna jakość rozgrywki nie porywa, głównie ze względu na średni wiek w granicach 15-17, czasami ciut więcej. Ja zaczynałem dawno, bodaj gdy wychodził Vladimir, 3 lata temu. Miałem sporo przerw, często nie gram tydzień, dwa, ale po pewnym czasie wracam i pykam parę partyjek. Odnośnie duo/premade, to nic tak nie odpręża jak pierwszorzędny trolling. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LoLa gram w sumie jeszcze od bety, kupę czasu się spędziło, może wybitnym grajkiem nie byłem (ostatnie czasy to środek Srebra), ale fun był. Jednak raz ściągnąłem Dotę 2, odpałiłem... i zostałem. Rozgrywka zdecydowanie bardziej wymagająca, pierwszy tydzień to u mnie zbieranie batów od botów. Jednak jak już się cokolwiek w tej grze ogarnie, to satysfakcja z gry jest naprawdę niesamowicie wielka, LoL nigdy mi takiej frajdy z gry nie dawał. Poczatkowo wydaje się, że gra jest strasznie niezbalansowana, niektóre postacie są przepakowane itd. Jednak po jakimś czasie to zanika i człowiek skupia się jednie na swoim skillu i zgraniu z drużyną. Polecam każdemu choćby przejście szkolenia, żeby mieć jakieś porównanie z Ligą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dota2 jak dla mnie ma niezbalansowanych champów

 

 

Do LoLa trzeba mieć dużo dystansu, jeśli szybko się denerwujesz, łatwo Cię wyprowadzić z równowagi - omijaj szerokim łukiem. Graczy jest multum, przez co ogólna jakość rozgrywki nie porywa, głównie ze względu na średni wiek w granicach 15-17, czasami ciut więcej. Ja zaczynałem dawno, bodaj gdy wychodził Vladimir, 3 lata temu. Miałem sporo przerw, często nie gram tydzień, dwa, ale po pewnym czasie wracam i pykam parę partyjek. Odnośnie duo/premade, to nic tak nie odpręża jak pierwszorzędny trolling. :)

 

Święta racja, jaka radość, gdy wygra się mecz teamem supportów/skoczków/yordli/troll-champów ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są niezbalansowani, po prostu w Docie przegrana linia = przegrana gra, jeżeli ktoś ogarnia ^^ Imo jest trudniejsza dochodzi deny'owanie swoich creepów i animacje postaci nie są instant, więc trzeba wyczuć rytm :D

 

Fajnie, że temat powstał, jakby ktoś kiedyś grał to możecie pisać :) Mój nick Chickenek aktualnie Platyna I, ale pasuje wbić w końcu diament ^^ EUNE

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes of newerth :-) jak dla mnie genialna gra, ostatnie kilka lat jedyna w jaką grałem. Skończyłem bo pochłania zbyt dużo czasu i nerwów. Niestety od kiedy jest Free2Play sporo dzieci zaczęło grać i się popsuła. Ja dałem za nią 30 dolarów :-)

 

Edit: Lola grałem, ale nie umywa się do HoN, tej grze brak dynamiki :-) wymaga dużo mniej refleksu i skilla.

 

Wysłane z Nexus 4

Edytowane przez Patyczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się przyzwyczaić :-) satysfacja po szybkim teleporcie by uratować chłopaków na innej linii i przy okazji ubić dwóch herosów jest duża :-D btw długo w Lola nie grałem dlatego pytanie, da się tam kogoś ubić w 2 sekundy z full HP? Jak np parasite albo pyro w honie.

 

Wysłane z Nexus 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Da się, choć nie jest to tak częste jak w HoNie czy Dota2 właśnie. Próbowałem grać w Dotę 2 ale jak dla mnie za trudna, przyzwyczaiłem się do mechaniki LoLa. HoN już mi lepiej wychodził, ale jednak to dalej nie jest to.



No i nareszcie Gold 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trojanek, włóż trochę więcej kultury w swoje wypowiedzi

Generalnie warto pograć chociaż parę meczy w każdą gierkę z tej trójki, żeby sobie wyrobić opinię, chociaż w DOTA i HoN parę meczów może nie starczyć to ogarnięcia się w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też gram w lola. EUNE, nick jak tutaj.

grałem kiedyś prawie 2 lata temu, przestałem i jakiś rok temu wróciłem i jakoś już zostałem, a że komputer mi na razie nie pociągnie nowych gier, to siedzę w lolu.

rankedów dużo nie gram. prawie same normale/aramy z jednym, czy dwoma znajomymi, dla zabawy. Jak każdy teraz, planuję do końca sezonu wejść do golda, ale to jednak tylko w weekendy tak na prawdę mam czas grać rankedy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto pograć chociaż parę meczy w każdą gierkę z tej trójki, żeby sobie wyrobić opinię, chociaż w DOTA i HoN parę meczów może nie starczyć to ogarnięcia się w grze :)

 

Z doświadczenia wiem, że niektórym to nawet kilkaset meczy w docie nie starcza, żeby to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto pograć chociaż parę meczy w każdą gierkę z tej trójki, żeby sobie wyrobić opinię, chociaż w DOTA i HoN parę meczów może nie starczyć to ogarnięcia się w grze :)

 

Z doświadczenia wiem, że niektórym to nawet kilkaset meczy w docie nie starcza, żeby to ogarnąć.

Chodzi mi raczej o rozeznanie z interfejsem, obsługą, zasadami jakimi rządzi się każda gra itd. bo grać to się trzeba miesiącami uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w LoLu największym problemem jest to, że RIOT zamiast poprawiać starych championów, balansować itd, to robią ciągle nowych, którzy są coraz lepsi.

prostym przykładem jest, jak widać, że na LCS grają jako support tylko nami, tresh i sona. zawsze jest ahri, albo tf. rumble, malphite lub shen. i tak w kółko. a co się stało z takimi championami jak fiora, leblanc, heimerdinger, syndra? zero balansu w grze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz paru postaci, wszystkie inne mają win ratio z zakresu 45-55%. LoL jest zbalansowany. Najwyższy poziom gry to już inna bajka, tam każdy gracz uczy się do perfekcji 3-5 champów, nie więcej, bo to nierealne. Rozgrywka jest zbyt wyrównana i każdy najmniejszy błąd (braki w przygotowaniu) może przesądzić o porażce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kolega Gorionn uważam że LoL jest zbalansowany. Większość gier szczególnie na low-mid elo wygrasz grając po prostu dobrze daną postacią. Ja np. ostatnio dużo gram Fiorą na topie i baardzo rzadko przegrywam swoją aleje. Dla mnie błędem jest że riot nerfi niektóre postacie dlatego że są niby OP. A jak to jest z tym OP w większości przypadków? A no tak że brązy płaczą że nie mogą czegoś pokonać bo jest "OP" a np. na high elo dana postać wcale nie jest OP bo ludzie po prostu umieją grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności