Skocz do zawartości

Wzmacniacz do dt880


arison

Rekomendowane odpowiedzi

Z orto to jest jak chłopaki piszą, nawet tanie T50RP czy niższe modele swoje potrzebują, słuchałem tez HiFiManów, sorry ale jak Lehmann się poci czy Burson przy nich (a się poci) to jak O2 może dać temu radę skoro realnie ma ułamek tej mocy :) Najwyżej sobie głośno zrobisz i tyle.

 

Podobnie UAE23, który z jakością to się nawet nie spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibra, nie neguje czyichś doświadczeń. Neguje co najwyżej ich racjonalizacje. Twierdzę, że nie zawsze chodzi o "moc wzmacniacza" tylko może o "sposób grania wzmacniacza" który ktoś może bardziej preferować. Tylko tyle. Ja rozmawiałem z osobą osobiście co korzysta z takiego zestawienia i nie mam powodu wierzyć mu mniej niż wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość mocy w przypadku wzmaka ma generalnie ogromne znaczenie przy otrho.

 

Więc co to za gadanie, Ty swoje prawdy odnajdujesz w internecie i na jakiś spam forach jak head fi, gdzie co 5 min jest na coś hype, albo objawia się nowy geniusz.

 

A tutaj ludzie mają realne doświadczenie a często i fach w ręku, którego Twój rozumek nie dość, że nie jest w stanie pojąć to nawet nie potrafi dobrze zanegować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oblivion ten w srebrnej budzie ma ES9023 na pokładzie :)

 

Ten w czarnej (wielkość ta sama co srebrny) to tylko konwerter, w środku to samo co ten wyżej tylko nie ma DAC.

 

Ten największy to sam konwerter z wbudowanym zasilaniem, ale nie ma już w środku I2S, za to ma transformator spdif wrzucony.

 

Miałem oba te małe (ten z Sabre mam obecnie), tego wielkiego z zasilaniem ma mój kolega, jako konwerter są bdb.

 

Co do daca, Brainwahs tyś w d.upie był, Aune jest zrobione w 99% wg. zaleceń Texasa, jedyna różnica to większe kondensatory przy opampie i tyle, reszta jest żywcem przeniesiona z PDF.

 

Druga sprawa to opamp, Texas zaleca używanie kładów przy tym dac, np: NE5532 czy OPA2134.

 

Ale Ty wolisz każdemu w dupę wciskać UAE23 czy O2, więc realnie nic nie wiesz o tym jak to funkcjonuje.

 

Sabre ma problemy z tytułu pompy prądowej, nie gra to w ogóle naturalnie, a kolejna sprawa ktoś na audiostereo nazwał ten układ jako dedykowany do stacji w iPodzie czy coś takiego, ja się z tym zgadzam bo układ na Ebay kosztuje kilka dych a realnie nie przewyższa niczym WM8718 za 10zł czy CS4344 bądź PCM5102. Z ES9018 to tam się nic nie ostało.

Dzięki za odpowiedź, czyli dobrze myślałem, że ten w srebrnej to DAC i konwerter :)

 

Tu nie ma zlosliwosci tylko cierpliwe tlumaczenie, ze moze byc lepiej. I nie codzi tu o przekonanie Ciebie tylko o to, ze polecasz czasem rzeczy, ktoryc nawet w reku nie miales, a do tego upierasz sie, ze to bedzie git. Pompatycznie powiem, ze mozesz wyrzadzic zainteresowanemu krzywde :D Jesli ja, Rymcymcym, a przede wszystkim Szwagiero maja orot, znaja, slucajka i sie nie zgadzaja z danym zdaniem to cos na rzeczy musi byc nie uwazasz? W zamian Ty edytujesz swoje posty, piszesz, ze w sumie to Cie nie interesuje czyjes zdanie, w sumie masz to gdzies,a w koncu sie obrazasz i "wycodzisz", bo "znafcy" sa zlotousi i maja rozowozielony sprzet. No sorry, ale wiecej tu zlosliwosci z Twojej strony :D

Polecanie się skończy jak ktoś w końcu kupi co poleca MrB i okaże się klapa i typ złoży prywatną wizytę MrB i mu naklepie, że zmarnował całe swoje oszczędności na coś co nie gra rotfl xD K1000 pędzone z dziurku hifimediy to byłoby zestawienie :D To byłaby MOC ! Best zestaw ever ^^

Bez obrazy :D

 

Przenieść najlepiej cały temat do hyde park ;)

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oblivion - LCD-2 to świetne słuchawki przy odsprzedaży o2/sabre się właściwie nic nie traci. Jak coś to mogę nawet służyć wypożyczeniem DACa. Zawsze mówię, że warto samodzielnie posłuchać. Nikogo nie straszę "poziomami grania". A jak ktoś będę chciał odsprzedać LCD-2 w dobrej cenie, to proszę pisać do mnie :D

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności