Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Xonar'a U3 budżet~400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem karte Xonar U3 poszukuję słuchawek do niej aktualnie użytkuje AKG K77 także szału nie ma, wcześniej miałem AKG K518DJ które sprzedałem ze względu na to że strasznie niekomfortowe były (jak dla mnie przynajmniej). Miałem jednak możliwość testowania ich dziś z tą kartą i ogólnie w miarę ciekawie grały jednak ze zbyt dużą przewagą bassu i zbyt ostrą górą jak na mój gust. Znalazłem parę typów od razu zaznacze że nie jestem obeznany w temacie, chciałbym żeby były w miarę wytrzymałe i porządnie wykonane pasmo dosyć wyrównane z ciepłym bassem. Moje typy:

 

Shure SRH550DJ

Audio Technica ADH-TAD400

AKG K540

 

Słucham Trance, House, Rock w sumie wszystkiego co wpadnie w ucho. Jestem nastawiony na Shure jednak czytałem pare opinii że dosyć kruche są, jeden pisał ze mu pękły, drugi że kabel urwał. Znalazłem te trzy na amazonie podobnej cenie (ok. 60funtów), jednak zainteresowały mnie jeszcze Grado SR60i z tym że one chyba bardziej pod wzmacniacz podchodzą? Nie chce bez sensu przepłacać. Zaznacze że mam Sennheiser'y CX-300 Series II i jestem z nich zadowolony jak na dokanałowe dają rade.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności