Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do Clip'a (350-450zł)


Sawo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozglądam się za nowymi słuchawkami nausznymi i chciałbym poradzić się użytkowników tego forum. Na pewno sporo osób tu wie dużo więcej na temat słuchawek ;). Posiadam Clipa+ (ewentualnie w planach na przyszłość może być któryś Fiio zakupiony do niego).

Słuchawki, jakie przeszły wstępną rekrutację to:

- Sennheiser HD429s

- Sennheiser HD449

- Sennheiser HD439 (obecnie chyba faworyt. z tego co wyczytałem: welurowe pady, dobra jakość i dobry dźwięk + nienajgorsza cena)

- AKG K242 (ciut drogie. poza tym miałem K540 i łamały się jak zapałki. poza tym raczej musiałbym doinwestować w małego zmachola, a łącznie to za duże koszta)

- Audio Technica ATH-ES7 (fajne, ale też dość drogie. nie za wiele w sumie o nich wiem)

- Audio Technica ATH-WS70 (j/w. fajne, ale drogie)

 

Byłbym b. wdzięczny za jakieś porady, odnośnie tego wyboru. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam. Tomek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciut odświerzę :]

dodam, że z senn'ków zostały raczej tylko hd439 (te pady zdają się wygrywać z 449), k242 (może ew. 172 ale one chyba jakby mniejsze, a ja raczej w stronę wokołousznych), a te ATH ciut drogie (jednak wolałbym wydać 3,5 stówy np na hd439 niż 5,5 na ath) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności