Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Bialy_Wilk napisał:

U mnie też Stranger Things 2 czeka w kolejce.

 

Warto choć słabszy od 1 sezonu. Generalnie klimat, muzyka wylewa się z TV :)

 

Miałem kilka wolnych dni to nadrobiłem też Defendersów. Generalnie bardzo mi się podobało ale chyba jestem fanem tych wszystkich marvelowskich serialów, bo wszystkie bardziej lub mniej mi się podobały. 17 listopada wjeżdża Punisher !!!! Niech jeszcze Electrę zrobią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe sezony Belfra i Watahy. Oraz The Brave i Valor. Nie ma napisów do Seal Team niestety.

poza tym zaczyna się drugi sezon Zabójczej Broni.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palpatine napisał:

Są już całe sezony?

Nie. No zaczynam ogladać nowe sezony. Watahy są chyba 4 odcinki a Belfra 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja oglądam 2 sezon Stranger Things?
Ja skończyłem wczoraj.

1 sezon lepszy. 2 jak dla mnie zgubił trochę z tego klimatu, w zasadzie to tylko muzyką próbowali ten klimat podbudować, nie ma tych smaczków z 1 części. Ogólnie 1 sezon dla mnie wybitny, 2 dobry. Boję się tylko, że z kolejnymi będzie coraz gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dziś zrobię trzecie podejście do GOT. Z rok temu wykupiłem w kablówce HBO, żeby móc oglądnąć całą serię, ale jakość HBO GO jest tak zła, że mimo, że płacę, to serial muszę pozyskać w inny spsób :(

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, all999 napisał:

Ja chyba dziś zrobię trzecie podejście do GOT. Z rok temu wykupiłem w kablówce HBO, żeby móc oglądnąć całą serię, ale jakość HBO GO jest tak zła, że mimo, że płacę, to serial muszę pozyskać w inny spsób :(

 

Już nie :) Na szczęście już jest HD i da się to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już nie  Na szczęście już jest HD i da się to oglądać.

Poważnie? U mnie nie wygląda to na pełne 720p. Dziś sprawdzałem HBO GO na kompie i było źle. Oglądam teraz obraz BR i jest ogromna różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:
4 minuty temu, awayeah napisał:
 
Już nie emoji4.png Na szczęście już jest HD i da się to oglądać.

Poważnie? U mnie nie wygląda to na pełne 720p.

 

Z tego co czytałem to niby 1080p... Ale takie kiepskie 1080p. Zresztą nawet ich normalne kanały HD za dobrze nigdy nie wyglądały :/

Na pewno jest lepiej niż było.


A w temacie.... Obejrzałem Stranger Things V2 i całkiem niezłe - trzymają poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem HBO OD na dekoderze UPC, jest nieco lepiej niż w przeglądarce, ale to jest 720. Mam na dysku 1080 i różnica jest naprawdę duża. Sprawdzałem pierwszy odcinek, może kolejne sezony są w lepszej jakości.

Kolejna rzecz, że w w aplikacji na dekoderze nie mam wyboru polskich napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ważniejszy jest bitrate, a nie rozdzielczość... Co z tego, że jest 1080p, jak będzie niski bitrate, to jakość będzie beznadziejna. 

A HBO GO swoją drogą jest strasznie zacofane - zarówno pod względem funkcjonalności, ogólnego działania, jak i oferowanej jakości. W porównaniu do konkurencji wypada blado. Szkoda, bo oferta ich seriali jest dla mnie bezkonkurencyjna. 

Edytowane przez qjin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Po 2 odcinkach oceniasz ?

Tak po dwóch a głównie po drugim odcinku, który powodował u mnie śmiech. Poprzedni sezon był ciekawy ze względu na fajne postacie, ciekawą wiarygodną historię a teraz mamy fantasy z bardzo słabymi postaciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ogóle HBO mogłoby popracować nad tym, żeby można było sobie wykupić abonament albo dostęp na jakiś czas. A nie tak jest teraz, że trzeba mieć tam gdzieś abonament, żeby można byłoby mieć HBO Go.  Obejrzał bym Rodzinę Soprano  i inne seriale, które przespałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to być może nietypowy wpis, ale....

To jeden z najlepszych seriali wszech czasów wg mnie ;) Właśnie obejrzałem go po raz drugi (oczywiście w angielskiej wersji, inaczej jak zwykle magia stracona) i tylko utwierdziłem się w przekonaniu. Rick & Morty, The Simpsons (do czasu - czyli koło 13-15 sezonu) i inne dają radę, ale ten jest ponad wszystkim:

Gravity Falls http://www.imdb.com/title/tt1865718/?ref_=nv_sr_1

 

BTW. Over the Garden Wall też daje radę: http://www.imdb.com/title/tt3718778/?ref_=tt_rec_tt

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności