Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, BamboszeK napisał:

Znaczy mi też się podobał ale raczej bym się spodziewał go gdzieś w innym miejscu w sezonie.

BTW. Nie wiem czy widzieliście polski dubbing. Ten z Netflixa nie jest najgorszy. Zwłaszcza Jerry wyszedł im świetnie, nie wiem czy nie lepiej niż oryginał :P Za to dzisiaj trafiłem na wersję z Comedy Central - porażka. Serial ogromnie na tym traci, nawet pomijając smaczki które będą zgubione w tłumaczeniu to Justin Roiland odwalił kawał świetnej roboty z podkładaniem głosów. Był nawet materiał jak specjalnie się upijał w studio do nagrywania Ricka.

 

O Chryste... jaki dramat xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Expanse to jednak gniot, pierwszy sezon jeszcze jako tako i rozbudzał ciekawość co do przyszłych wydarzeń, drugi ledwo skończyłem z bólem brzucha, głowy i dupy, że nie spełnił moich oczekiwań. Jedyne za co mogę pochwalić tą serię to realistyczne frakcje i w miarę ciekawą historię, ale wykonanie bardzo kiepskie. Pewnie na tle innych seriali space sci-fi to i tak lider, bo co mamy, Dark Matter...zszedłem po 3 odcinkach. Star Trek Discovery wykonaniem na pewno przebije The Expanse, już widać, że to półka wyżej, jednak na szczęście po 2 odcinku pokazali zwiastun sezonu co pozwoliło mi odpuścić sobie dalsze śledzenie losów wojowniczej Super Murzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie mogłem na swoim monitorze oglądać filmów w 21:9, mimo, że monitor ma te same proporcje. Dziś doszedł do tego pierwszy serial. Chciałem oglądnąć Mindhunter i doopa. Netflix od dawna nic z tym nie robi, a to bzdura, żebym nie mógł treści 21:9 oglądać na ekranie 21:9 bez czarnych pasów dookoła. Jedna prosta opcja.

 

 

 

20171013_193223.jpg

 

 

 

 

 

Finał przede mną, oglądam w oryginale, ale po tych próbkach wersja Comedy Central podoba mi się bardziej. Dialogi płyną jakoś tak naturalnie. A serial genialny!

 

 

 

 

 

Dnia 2.10.2017 o 23:47, BamboszeK napisał:

Znaczy mi też się podobał ale raczej bym się spodziewał go gdzieś w innym miejscu w sezonie.

BTW. Nie wiem czy widzieliście polski dubbing. Ten z Netflixa nie jest najgorszy. Zwłaszcza Jerry wyszedł im świetnie, nie wiem czy nie lepiej niż oryginał :P Za to dzisiaj trafiłem na wersję z Comedy Central - porażka. Serial ogromnie na tym traci, nawet pomijając smaczki które będą zgubione w tłumaczeniu to Justin Roiland odwalił kawał świetnej roboty z podkładaniem głosów. Był nawet materiał jak specjalnie się upijał w studio do nagrywania Ricka.

 

 

 

 

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 Próbowałeś pobawić się w ustawieniach karty graficznej? Przynajmniej u mnie w sterownikach do radeona było coś z wyborem skalowania. 

BTW dla tych oglądających na komputerze i posiadających GPU od AMD to polecam - http://bluesky23.yukishigure.com/BlueskyFRC.html Przyjemna interpolacja do 60FPS, bardziej subtelne od SVP i jest sprzętowe wsparcie więc nie obciąża strasznie komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7231]all999[/mention] Próbowałeś pobawić się w ustawieniach karty graficznej? Przynajmniej u mnie w sterownikach do radeona było coś z wyborem skalowania. 
BTW dla tych oglądających na komputerze i posiadających GPU od AMD to polecam - http://bluesky23.yukishigure.com/BlueskyFRC.html Przyjemna interpolacja do 60FPS, bardziej subtelne od SVP i jest sprzętowe wsparcie więc nie obciąża strasznie komputera.
Jest patent żeby włączyć tryb tabletu. Ale uciekają mi napisy poza kadr. Podejrzewam, że to samo się wydarzy jeśli zmienię skalowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nsk napisał:

Ja pamiętam miałem to samo jak kupiłem nowy monitor i chyba całkowite wyłączenie skalowania gpu rozwiązało właśnie ten problem.

 

Który problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nsk napisał:

Twoje czarne pasy, przypomniało mi się jak BamboszeK wspomniał o ustawieniach karty graficznej. Tylko, że u ciebie źródłem problemu faktycznie może być Netflix, u mnie miałem problemy nawet jak odpaliłem coś na programie pod Windowsem, też nie chciało skalować.  

 

Problemem jest Netflix. I to nie aplikacja, tylko sposób w jaki dostarczają treść. Nie skaluje, bo materiał 21:9 dostajesz ze scalonymi czarnymi pasami na dole i górze. To dla użytkowników ekranów 16:9, których jest dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21:9 moze i jest lepsze, moze i jest to format kinowy ale nie jest to standard domowy a jak cos nie jest standardem to zawsze beda jakies problemy :/ mialem przed laty monitor 16:10 i wiele gier nie obslugiwalo takich rozdzielczosci wiec musialem grac w nizszych i rosciagac ekran bleee

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem kiedyś monitor 16:10 i szczerze, nie pamiętam żeby jakaś gra nie chciała się odpalić w natywnej. Jakieś ramotki może. 

 

Z resztą w monitorach pc był taki moment że to 16:9 nie były standardem. Były z resztą głosy, że są totalnie niepraktyczne do czegokolwiek poza filmami ci jest z resztą zgodne z prawdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny serial, który chciałem obejrzeć na Netflix, a skończy się na torrentach. Star Trek Discovery też odszedł od 16:9.

 

Chyba trzeba będzie odpocząć od abonamentu Netflix.

 

 

Teraz pomyślałem o jakiejś aplikacji, która powiększy "w locie" wyświetlany na monitorze obraz. Sam mój monitor tego nie potrafi, a google na razie prowadzi mnie ciągle do systemowej "lupy". I o coś takiego chodzi tylko,żeby można było precyzyjniej ustawić powiększenie i żeby obraz powiększał się centralnie. Macie jakiś pomysł?

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
O nie. Tylko nie to.
1) 1 sezon stanowił niezła zamknięta całość.
2) ja znowu będą odwalać te tańce to chyba popełnię sudoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

 

Potwierdzony to on był z pół roku temu, a teraz podali datę premiery.

 

Ja czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:

 

Potwierdzony to on był z pół roku temu, a teraz podali datę premiery.

 

Ja czekam.

A widzisz to nawet nie wiedziałem, bo dopiero dzisiaj trafiłem na tą informację.

The OA było dla mnie wspaniałą przygodą i niezapowiedzianą niespodzianką z niesamowicie spójnym scenariuszem. Co prawda końcówka mnie trochę rozczarowała, ale mimo wszystko bawiłem się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności