Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎30 o 13:09, Night napisał:

Ja polecam Line of Duty

Przemęczyłem trzy odcinki i dałem spokój. Jak dla mnie zbyt chaotyczny, mało wiarygodny i w efekcie pomimo kilku dramatycznych akcji zwyczajnie nudny.

 

Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎30 o 12:13, MatmaN napisał:

Zabrałem się za Mindhunter, ale podobno Manhunt: Unabomber jest lepszy, więc wylądował na liście,

Mindhunter niezły. Bylby lepszy gdyby nie irytujące postaci i zbyt częste wychodzenie poza temat.

Nie słyszałem wcześniej o Manhunt: Unabomber. Zachęcony twoją wzmianką postanowiłem obejrzeć. Jestem w połowie i jak na razie serial jest świetny. IMO rzeczywiście lepszy niż Mindhunter.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje ostatnie:

1. Godless - nie lubię westernów, ale ten jest bardzo fajny, spokojny, spójny i nie przekombinowany.

2. Dark - fajny scenariusz ale nie rozumiem skąd takie zachwyty, ciężko się ogląda tych aktorow, w ogóle nie czuć więzi, żadnego charakterystycznego bohatera, budyniowe role.

3. End od the f*** world - świetny na raz, dobry jak cholera! Powinni zakończyć na tym 1 sezonie.

4. Pierwszy odcinek Black mirror, świetny. Reszty nie widzialem.

 

 

 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

To moje ostatnie:

1. Godless - nie lubię westernów, ale ten jest bardzo fajny, spokojny, spójny i nie przekombinowany.

2. Dark - fajny scenariusz ale nie rozumiem skąd takie zachwyty, ciężko się ogląda tych aktorow, w ogóle nie czuć więzi, żadnego charakterystycznego bohatera, budyniowe role.

3. End od the f*** world - świetny na raz, dobry jak cholera! Powinno zakończyć na tym 1 sezonie.

4. Pierwszy odcinek Black mirror, świetny. Reszty nie widzialem.

 

 

 

nie lubisz klimatu westernów, ja też a widziałeś "Westwolrd" ?

dark pierwsze odcinki trzyma w napięciu, później ustępuje ale uważam że to świetny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nsk napisał:

Też mi się kiedyś wydawało, że nie lubię westernów do czasu aż obejrzałem trylogię Sergio Leone, potem Tombstone, chyba najlepszy western jaki widziałem i Deadwood na HBO. 

 

Aha, czyli nam też się wydaje, że ich nie lubimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Dolara ale i Josey Wales, Pale Rider to naprawdę perełki kina.

 

Nie zdołałem jednak obejrzeć do końca serialu Hell on Wheels. Zapowiadał sie świetnie a potem uległ chyba poprawności politycznej. A szkoda. Anson Mount grał tam żołnierza Konfederacji i mściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłem drugi sezon The Expanse. Generalnie strasznie mnie fascynują filmy, seriale w otoczce kosmosu, innych planet i ciągle szukam czegoś w stylu Dead Space :). To zupełnie inny klimat ale drugi sezon jest mega mimo, że czytałem dość negatywne opinie na temat tego sezonu. Dla mnie osobiście w końcu coś się dzieje i na prawdę przykuwa ! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Black Mirror - USS Callister. Jako fanowi Treka bardzo mi się spodobało. To jedyny odcinek BM jaki do tej pory widziałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Obejrzałem Black Mirror - USS Callister. Jako fanowi Treka bardzo mi się spodobało. To jedyny odcinek BM jaki do tej pory widziałem.

To jeden z najgorszych odcinków BM i zdecydowanie najgorszy sezon serialu. Polecam obejrzeć wszystko, jest kilka odcinków poprostu genialnych.

Edytowane przez kazikson91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego.

Sprawdziłem jakie odcinki były w poprzednim sezonie:

San Junipero i Hated in the Nation - tak dobrych odcinków w ostatnim sezonie nie było.

Jednak moim zdaniem najlepszy odcinek serialu to i tak ten świateczny. 

 

 

Ranking FilmWeb - http://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699/episodes/ranking

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2013 o 09:20, robertos napisał:

24 - wszystkie sezony trzymają poziom

Dexter- wszystkie sezony trzymają poziom

Homeland

Prison Break - 2 pierwsze sezony są świetne

Hereos - pierwsze 2 sezony są świetne, później coraz gorzej

Potwierdzam   mam podobne zdanie na temat tych  filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2018 o 23:57, Lord Rayden napisał:

Obejrzałem Black Mirror - USS Callister. Jako fanowi Treka bardzo mi się spodobało. To jedyny odcinek BM jaki do tej pory widziałem.

 

 

Dla mnie osobiście najlepszy odcinek z serii choć na razie obejrzałem dwa pierwsze 4 sezonu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużym opóźnieniem wziąłem się za Narcos i szczerze to nie wiem, czy to serial mnie wciągnął, czy to ja go "wciągnąłęm" ;)

Nawet po drugim, lekko męczącym, sezonie, trzeci stara się to zrekompensować, ale trochę inny klimat. Czekam na Meksyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Altered Carbon? Dla mnie szału nie ma, ale jest nieźle, po dwóch odcinkach mam ochotę na dalszy ciąg. Jedyne co mnie drażni to napompowana botoksem (czy czym tam się teraz nastrzykuje) twarz detektyw Ortega. Chyba trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek bardzo dobry. Scena w hotelu mnie rozbiła, choć mogłaby być mniej łopatologiczna w podpowiadanie widzowi o co chodzi z akceptacją warunków hotelu :) Kinnaman nieźle przykoksił i bardzo fajnie się sprawdza w charakterze bojowej powłoki Kovacza. Purefoy też daje radę. Wieczorem drugi odcinek. Się zobaczy. Hajp mnie ominął z powodu ograniczonego czasu i na razie jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności