Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ostatnio ciężko zadowolić. Dziś skończyłem Dark i wymęczyłem go. Podpowiedzcie mi o czym był ten serial, bo jeśli to tylko czysta rozrywka, to mnie nie ruszył. Zacząłem też dziś Black Mirror i jeśli pierwszy odcinek był ok i dawał nadzieję na dobry sezon, tak drugi był już tylko przeciętny, a trzeci to jakaś kpina. Baaardzo naciągany i mało realistyczny scenariusz. Jutro dokończę sezon, bo jestem fanem serii, ale nie wygląda to na razie dobrze. Żeby nie było, że nic zupełnie mi się nie podoba, to polecam Godless. Bez napinki, jakoś tak naturalnie i świetnie wizualnie. No i zamknięta historia, co też lubię. A nie przepadam za westernami, Westworld u mnie przepadł po trzecim odcinku. 

 

 

A i jeszcze a propos Black Mirror, czy ktoś tu jest mi w stanie potwierdzić, że ma to w 4K? Na moje oko, to jest najwyżej FHD. Po takim Dark to jest niezła pikseloza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Better Call Saul sezon 3 rewelacja. W święta wciągnąłem w dwa dni 10 odcinków. Podobnie z Mr. Robot

 

Oglądałem też Sinner. Generalnie lubię tak opowiedziane historie. Przywoływanie wspomnień, na zmianę z realnymi wydarzeniami. Lekko się to ogląda jeden za drugim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się na ten przykład Dark podobał bardzo. Ponieważ dysponuję tylko Netflixem, to póki co do niego się ograniczam. Zabrałem się za Mindhunter, ale podobno Manhunt: Unabomber jest lepszy, więc wylądował na liście, potem spróbuję jeszcze Wormwood
Zasmuca mnie, że @all999 ma złe zdanie o nowym Black Mirror. Liczyłem na coś ekstra. Chociaż po tym co opisałeś, myślałem, że mówisz o pierwszym sezonie: dobre otwarcie, skasztaniony totalnie drugi odcinek, a reszta już jakoś weszła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak przeglądałem netflixa to mi sie wydawał ten Dark że to coś pokroju Stranger Things, wnioskując po okładce, dzieci z latarkami... i zwyczajnie go omijałem.

Wczoraj obejrzałem 3 pierwsze odcinki i kopara opadła, mega klimat, trzyma w napięciu a do tego doskonała muzyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, brunnerius napisał:

Black Mirror, trzy odcinki nawet dobre reszta... Na resztę albo jestem "za goopi" albo po prostu były do doopy daje 3,333/10 ;)

Z tego BM 4 sezon to tylko pierwszy obejrzeć ? Bo to coś pod Star Trek.

 

Ja obejrzałem 2 odcinki Philip Dick Electric Dreams i przyznam,że były to ciekawe opowieści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Play napisał:

Oglądał ktoś Misfits? Przed chwilą obejrzałem pierwszy odcinek i nie powiem, zaintrygował mnie :D

Oglądaj, aż będzie tak źle, że nie dasz rady dalej. Pierwszy sezon warto spróbować(a może i 2? Już nie pamiętam), potem sam się przekonaj. ?

Edytowane przez fuzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Play napisał:

Oglądał ktoś Misfits? Przed chwilą obejrzałem pierwszy odcinek i nie powiem, zaintrygował mnie :D

Ja oglądałem i to jest specyficzny sposób opowiedzenia historii... Na pewno nie prosty i na pewno nie zły. Ja polecam.

 

12 godzin temu, MatmaN napisał:

Muszę w takim razie koniecznie nadrobić. Tak jak drugi sezon Człowieka z wysokiego zamku. Tylko nie po drodze mi z amazonem :(

To leci już drugi sezon? Dzięki :)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, że Dark to wysoki poziom i nie udaje, czy nie próbuję być Strangers Things. Mocne 7+/10 i nie mogę się doczekać co dalej. 

 

Zacząłem oglądać The End Of The F***ing World i skończyłem sezon tego samego dnia. Rewelacja ! Ależ to lekko weszło i wciągnęło na maksa. Szkoda, że takie krótkie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności