Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, vonBaron napisał:

3 dni temu skończyłem Defenders i muszę przyznać że mocno się rozczarowałem, przy takiej obsadzie oczekiwałem sporo więcej. I jeszcze to ckliwe zakończenie... No nic pora czekać na 3 sezon DD i pierwszy Puniego ;)

Defenders strawiłem. Da się obejrzeć. Ale nie jest to extra serial.

Teraz nadrabiam Expanse. Trochę 1 sezon się wlecze. 

Oczekuję na Star Trek Discovery i faktycznie ciekaw jestem Punishera.

DarekD jakby nie latał w kostiumiku (co go w Defenders obśmiali) tylko w szaliku i manelarce oraz brylach

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2017 o 10:28, vonBaron napisał:

Expanse już dawno mam zaliczone, czekam na kolejny sezon ale ten dopiero w 2018...

Kurcze, jestem prawie przekonany o tym, że netflix mi kilka dni temu pokazywał info o premierze drugiej serii już 8 września...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, vonBaron napisał:

Przecież drugi sezon mam już dawno obejrzany.

Czyli netflix ma niezłe opóźnienie.

Nsk- skoro na netflix The Expanse ma tag "netflix original" to można sądzić, że powinni być na bieżąco.

 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli ze wszystkim na bieżąco to by się nie opłacało tego produkować innym i puszczać na swoich kanałach z reklamami. A Original to sobie dodaje każdy kto wykupuje prawa do jakiegoś tytułu chyba właśnie po to, aby mieszać ludziom w głowach i nie promować konkurencji. Tak już robiona od dawna i nie tylko Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, nsk napisał:

Bo taki był ten odcinek. 7 sezon przeciętny, zdecydowanie przereklamowany w stosunku do tego co ludzie mówią. Już jednak czuć, że bez książek to te scenariusze na kolanie pisane.

 

Mam podobne odczucie. Szczególnie, że sam Martin nie chciał smoków w ogóle. Miały być legendy wspomnienia, bez fizycznej ich obecności ale go namówili, a serial teraz od tego kipi. Brakuje mi więcej tego szykanowania, knucia, intryg, zdrad bez większej akcji na polu bitwy. 

 

Podobnie miałem ze Spartakusem. Jak spadały te głowy jedna za drugą ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Chcheckitout napisał:

 

Mam podobne odczucie. Szczególnie, że sam Martin nie chciał smoków w ogóle. Miały być legendy wspomnienia, bez fizycznej ich obecności ale go namówili, a serial teraz od tego kipi. Brakuje mi więcej tego szykanowania, knucia, intryg, zdrad bez większej akcji na polu bitwy. 

 

Że co... Kto na co go namówił? Trudno żeby serial był bez bitew...

Siódmy sezon Gry o tron to zdecydowanie najsłabszy obok piątego. Nawet nie mam już siły komentować scenariusza... Duże rozczarowanie, tym bardziej że szósty sezon podobał mi się znacznie bardziej od również wyraźnie słabszego piątego.

Z kolei Narcos jest tak "świetne", że po dwóch sezonach mam wątpliwości, czy sięgać po trzeci. Mimo że takie klimaty uwielbiam, to serial dość przeciętny. Chociaż na plus brak tego miernoty, który był narratorem w historii Pablo. 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qjin napisał:

Że co... Kto na co go namówił?

Siódmy sezon Gry o tron to zdecydowanie najsłabszy obok piątego. Nawet nie mam już siły komentować scenariusza... Duże rozczarowanie, tym bardziej że szósty sezon podobał mi się znacznie bardziej od również wyraźnie słabszego piątego.

Z kolei Narcos jest tak "świetne", że po dwóch sezonach mam wątpliwości, czy sięgać po trzeci. Mimo że takie klimaty uwielbiam, to serial dość przeciętny. Chociaż na plus brak tego miernoty, który był narratorem w historii Pablo. 

 

Czytałeś książki ? Sam tak napisał, że przyjaciółka go namówiła na smoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. Gdyby faktycznie ich nie chciał, to by ich w książkach nie było, niezależnie od tego, czy go ktoś "namówił", czy też nie... Tylko nie wiem, co to ma do serialu i dlaczego ma mieć negatywny wpływ (bo tak wynika z tonu wypowiedzi). 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo w serialach to jest wiele smoków. Pamiętamy gumowe. 

I to nie jest tak, że nie chciał, na etapie BARDZO WCZESNEGO planowania jedynie ROZWAŻAŁ, żeby nie umieścić w swojej sadze smoków. Nie był pewien, ale takie wahania są raczej czymś normalnym u pisarza (i nie tylko). Pod wpływem swojej przyjaciółki ostateczne zdecydował się na smoki i NIE żałuje, że to zrobił. A to zasadnicza różnica. Dla mnie te zarzuty są po prostu wydumane. Historia idzie w określonym, jasnym i mocno przewidywalnym kierunku od samego początku, a ty czego oczekujesz? Myślałeś, że z Nocnym królem będą w szachy grać i wygrany zgarnia całe Westeros? W dodatku wydźwięk wcześniejszej wypowiedzi jest dziwny  - kogo winisz za to, że smoki są tak eksploatowane w serialu? Martina? Może jego przyjaciółkę, bo przecież miała aż tak ogromny wpływ na jego decyzję? Żeby jeszcze faktycznie ich obecność była nadużywana przez twórców serialu... Można nie lubić smoków, ale one są częścią serialu i nie było momentu, w którym zostały wprowadzone na siłę. Są tam, gdzie powinny być. 

Fajnie, że czytałeś, ale nie musisz tego podkreślać na każdym kroku. Bo uwierz, jest pełno ludzi, którzy czytali, zanim ktokolwiek pomyślał o serialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności