Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Ooo widzę, że jest na Netflixie. Dzięki  za cynk.

Czy to ma coś wspólnego z grą na PC, która powstała ze 20 lat temu?

 

W czołówce napisali, że na bazie gry Castelvania, ale nie grałem więc nie wiem na ile trzyma się fabularnie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

W czołówce napisali, że na bazie gry Castelvania, ale nie grałem więc nie wiem na ile trzyma się fabularnie gry.

 

Ja gralem wiele razy i juz Wam rozpisuje fabule z pierwszej castlevanii z nesa. Uwaga na spoilery i duzo detali fabularnych.

 

Wcielamy sie w Simoma Belmonta ktory idzie do zamku Draculi ktory odradza sie co 100 lat aby go pokonac. Po drodze walczymy ze stworami i kilkoma bossami. Na koniec pokonujemy Dracule i uciekamy z sypiacego sie zamku. The end, creditsy.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Blood Drive i kurczę świetny serial. Co prawda trzeba lubić klimat lat 80-tych i ówczesne kino akcji oraz s-f (ewentualnie być fanem filmów Rodrigueza), ale jak się lubi, to pozycja obowiązkowa :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, tybysh napisał:

Przed chwilą skończyłem oglądać Making a Murderer. To po prostu trzeba obejrzeć, mam wrażenie że jednocześnie facet był winny i niewinny, że go wrobili ale i tak miał coś na sumieniu...

 

Potwierdzam. Genialny dokument.

 

Z ostatnich odkryć - Ozark. Świetny klimat, zdjęcia, gra aktorska. Nawet nie ma zbyt wielu dziur w scenariuszu.

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że Ozark to lipa i słabe recenzje odechciały mi chęci sprawdzenia tego czegoś.

 

Za to Mad Men faktycznie jest świetny, u mnie czołówka serialowa. W sumie wystarczy obejrzeć jeden odcinek, aby się przekonać czy podejdzie, bo sam pilot jest jednym z najlepszych jakie widziałem.  A jak się nie spodoba to można spróbować kiedyś w przyszłości jeszcze raz, bo warto.

 

Ja teraz zabieram się za nadrabianie Gry o tron i Top of the Lake s2. Mało popularna seria, ale warta obejrzenia. Jak ktoś lubi klimatyczne produkcje to powinien być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A UltraHD na TV FullHD samo się przeskalowuje ?

 

Jaka prędkość wystarcza Netflixowi HD ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lord Rayden napisał:

A UltraHD na TV FullHD samo się przeskalowuje ?

 

Jaka prędkość wystarcza Netflixowi HD ?

 

@Palpatine ma częściowo rację - fullHD można przez Chrome, a Edge jako jedyna obsługuje 4k.

TV 4k, który ma apkę Netflixa powinien domyślnie wyświetlać materiały 4k jeżeli te są dostępne i przepustowość łącza pozwoli.

Natomiast w przypadku TV fullHD aplikacja i tak najprawdopodobniej ma ograniczenie do 1080p. Tak jest w "natywnych" systemach Smart - jeżeli tv ma Androida to nie wiem, ale zapewne aplikacja zczytuje maks. dostępną rozdzielczość i jeżeli łącze pozwoli to właśnie w takiej rozdzielczości będzie działać.

 

Edit. Zwracam honor - Chrome i inne niemicrosoftowe max 720p :/ Byłem przekonany, że 1080p...

Jest też aplikacja w sklepie Microsoftu - obsługuje 4K i pozwala na zapis offline.

 

18 godzin temu, nsk napisał:

A ja słyszałem, że Ozark to lipa i słabe recenzje odechciały mi chęci sprawdzenia tego czegoś.

 

Za to Mad Men faktycznie jest świetny, u mnie czołówka serialowa. W sumie wystarczy obejrzeć jeden odcinek, aby się przekonać czy podejdzie, bo sam pilot jest jednym z najlepszych jakie widziałem.  A jak się nie spodoba to można spróbować kiedyś w przyszłości jeszcze raz, bo warto.

 

Ja teraz zabieram się za nadrabianie Gry o tron i Top of the Lake s2. Mało popularna seria, ale warta obejrzenia. Jak ktoś lubi klimatyczne produkcje to powinien być zadowolony.

 

Ozark całkiem niezły. Nawet bardzo całkiem niezły ;) Ale wg mnie trochę się pogubili pod koniec i poziom spadł trochę. 

Tak czy inaczej warto obejrzeć. Na pewno nie jest to lipa.

Edytowane przez awayeah
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tą lipą to oczywiście przesada, po prostu słyszałem, że nie warto tracić czasu. Recenzje są przeważnie zbyt optymistyczne, a tutaj można wręcz rzec, że jest na odwrót więc nawet nie myślałem, aby się za to zabierać.

 

Swoją drogą awayeah Twin Peaks odpuściłeś po kilku odcinkach? Chciałbym zobaczyć twoją reakcję na ósmy odcinek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, all999 napisał:

 

Potwierdzam. Genialny dokument.

 

Z ostatnich odkryć - Ozark. Świetny klimat, zdjęcia, gra aktorska. Nawet nie ma zbyt wielu dziur w scenariuszu.

 

Też potwierdzam. Warto bez dwóch zdań.

 

Ozark czeka w kolejce :) 

19 godzin temu, Spawn napisał:

Ja ogladnalem tą Castlevanie na netflixie. Świetne ale szkoda ze tego tak malo... Normalnie jak przydlugi teaser, chce wiecej!

 

Ja to płakałem jak się skończyło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awayeah napisał:

Edit. Zwracam honor - Chrome i inne niemicrosoftowe max 720p :/ Byłem przekonany, że 1080p...

Ozark całkiem niezły. Nawet bardzo całkiem niezły ;) Ale wg mnie trochę się pogubili pod koniec i poziom spadł trochę. 

Tak czy inaczej warto obejrzeć. Na pewno nie jest to lipa.

Niestety tylko EDGE obsługuje 1080p. Jednak znacznie przyjemniej ogląda się bezpośrednio z aplikacji na tv czy ps3/ps4.

Co do Ozark - faktycznie końcówka słabsza, ale serial trzyma poziom. Ale jak to dzisiaj mówi młodzież "doopy nie urywa".

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nsk napisał:

Nie no z tą lipą to oczywiście przesada, po prostu słyszałem, że nie warto tracić czasu. Recenzje są przeważnie zbyt optymistyczne, a tutaj można wręcz rzec, że jest na odwrót więc nawet nie myślałem, aby się za to zabierać.

 

Swoją drogą awayeah Twin Peaks odpuściłeś po kilku odcinkach? Chciałbym zobaczyć twoją reakcję na ósmy odcinek :).

 

Nie odpuściłem - spisałem na straty ale nie wiedzieć czemu oglądam dalej. Chociaż teraz już tylko kątem oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Niestety tylko EDGE obsługuje 1080p. Jednak znacznie przyjemniej ogląda się bezpośrednio z aplikacji na tv czy ps3/ps4.

Co do Ozark - faktycznie końcówka słabsza, ale serial trzyma poziom. Ale jak to dzisiaj mówi młodzież "doopy nie urywa".

Jakoś tak dzięki moim dywagacjom dowiedziałem się,że na Win7 nie zainstaluję Edge (Nie mam zamiaru wchodzić w Win10). Na pewno się nie da ? Poza tym w Google Play nie ma apki Netflix dla mojego telefonu Note 4 . Nie lubi telefonu czy mojej sieci TMobile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jakoś tak dzięki moim dywagacjom dowiedziałem się,że na Win7 nie zainstaluję Edge (Nie mam zamiaru wchodzić w Win10). Na pewno się nie da ? Poza tym w Google Play nie ma apki Netflix dla mojego telefonu Note 4 . Nie lubi telefonu czy mojej sieci TMobile ?

 

Jak nie ma appki to nie lubi telefonu/wersji systemu bo operator nie ma znaczenia. Ja używam appki na andku na HTC10 i ładnie chodzi wszystko. Mam przed androidowego smart tv sony i jest appka wgrana. Nawet spoko chodzi i pamięta co się oglądało choć zdarza się jej że czasami się po prostu sama zamyka przy uruchamianiu jakiejś pozycji.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Jakoś tak dzięki moim dywagacjom dowiedziałem się,że na Win7 nie zainstaluję Edge (Nie mam zamiaru wchodzić w Win10). Na pewno się nie da ? Poza tym w Google Play nie ma apki Netflix dla mojego telefonu Note 4 . Nie lubi telefonu czy mojej sieci TMobile ?

Zamist Edge może być Internet Explorer. Też obsluguje 1080. W T-Mobile jest teraz pakiet kilku Gb w netflix za free wiec to na pewno nie wiba sieci, a raczej wersji androida którą obsluguje tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnieniem na Andku jest root. Trzeba więc pobrać apkę przez APK Mirror. Lub ze strony Netflix (starszą wersję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy odcinki Defenders. Nie skończyłem na razie Iron Fista , nie oglądałem też innych z tej serii. Tu zacząłem z ciekawości. Na razie mogę rzec,że się "rozkręca". Przy okazji - nawet "superbohaterowie" lepiej wyglądają w zwykłych ubraniach niż w lateksowych wdziankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności