Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Beyond. Zacząl się ciekawie (takie SF/spiski światowe/tajne organizacje) ale stopniowobtraci tempo. Jest 10 odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, recenzenci mają dostęp przeważnie do większej ilości odcinków. Ja tutaj nie mówię o opinii jakiś forumowiczów, ale wiadomo każdemu podoba się co innego tak samo jak w słuchawkach. Westworld przereklamowane dla mnie, nie podszedł mi ten serial.

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Westworld jakiś czas temu i serial jest naprawdę ciekawy tak od połowy rozkręca się na dobre

Jednak w tamtym roku jednym z najlepszych seriali był dla mbie Stranger Things przede wszystkim miał świetnych bohaterów no i ten klimat lat 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem Luke'a Cage'a, nie ukrywam że z lekkimi obawami, bo gdzieś w Necie wcześniej natknąłem się na nieprzychylne opinie. A mi się tam podobało nie mniej niż oglądając Daredevila czy Jessicę Jones. Do tego bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, no i pojawił się nawet Juice z SoA.

 

Outcast też się ciekawie oglądało, dużo niewyjaśnionych kwestii, więc czekam na kolejny sezon.

 

Za to Westworld wyjątkowo mi się spodobał. Choć rzeczywiście rozkręca się w drugiej połowie, to od początku jest bardzo ciekawie, przynajmniej według mnie. Zagadkowy, poruszający, ze świetnym klimatem, ciekawymi postaciami... Cóż, nie jestem krytykiem, ale dla mnie to po prostu seans, doświadczenie, dzieło sztuki :) Ogólnie najwyraźniej podobają mi się produkcje, w których tworzeniu udział ma J.J. Abrams.

 

Ruszył kolejny, 6 już sezon Homeland. No i podobno Sherlock też, a trochę się człowiek naczekał, więc trzeba będzie i za niego się zabrać ;)

 

W planach mam sprawdzenie The Get Down - można sobie sprawdzić na filmwebie - ponoć bardzo dobry i z dobrą muzyką. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś serial LOST Zagubieni?. Kupiłem tanio 3 sezon na blu-ray i zastanawiam się czy oglądać czy jednak szukać najpierw cz.1 i 2.

No jak? Historia zaczyna się od początku pierwszego sezonu. Świetnego zresztą.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności