Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

 

GoT skończyłem na przedostatniej serii. Przestał mnie ciekawić. Przebrnąłem przez 2 odcinki Black Mirror. Pierwszy świetny, drugi- bryndza straszliwa. Nie wiem, potraktuję ten serial jako zapchajdziurę, bo po drugim odcinku nie mam chęci go oglądać.

I na koniec "The Young Pope" - ciekawy, niespieszny, mi się osobiście podobał, choć nie jest to dzieło porywające i pozostawiające człowieka z opadniętą żuchwą.

Obejrzyj 4 I 5 odcinek trzeciego sezonu back mirror.

 

 

Ale jak? Niech ogląda całość, drugi odcinek może zostawiać niedosyt, bo w pierwszym dostajesz w ryj! Oglądaj dalej, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Black Mirror, to moim zdaniem tylko pierwszy odcinek jest warty uwagi.

 

Też się z nim męczę. Jestem na 3 sezonie. Dobrze, że każdy odcinek to inna i historia i za każdym razem liczę na coś ciekawszego ale za każdym razem to samo. Nudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld tak naprawdę zaczyna się od 5 odcinka i im dalej tym lepiej. Pierwsze odnicki trochę przynudnawe, ale chyba chcieli pokazać dokładnie kreacje świata i charakterystykę postaci

W portalu NaEkranie są fajne teorie dotyczące Człowieka w Czerni i Dolores oraz Forda i Arnolda. Ten serial daje do myślenia a właściwie o kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stylizowana na amerykańską "dziewczynę z sąsiedztwa", prostą córkę osadnika. Ale Teti, nie wiem czy Ona przestrzega 3 praw robotyki Asimova ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, strój i charakteryzacja świetnie podkreślają jej urodę. Bardzo przyjemnie się na nią patrzy a sam film daje do myślenia i człowiek w pewnych momentach mocno się zastanawia bo do myślenia jest naprawdę dużo.

Człowiek w czerni powiedział że dzięki niemu ten park istnieje, o co chodzi?

A tak poza tym to ile sezon ma odcinków i kiedy nastepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą ludzie,że serial pokazywany jest w 3 liniach czasowych. I stary MiB jest też młodym gościem parku.... Wiadomo którym ;)

 

https://naekranie.pl/recenzje/westworld-sezon-1-odcinek-8-recenzja

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówie że dla naiwnych bo żeby Cie ukarać to sprawa musiała by rzeczywiście trafić do sądu gdzie musieli by Ci udowodnić że udostepniałeś a dosyć cięzko będzie to zrobić po samym numerze IP tym bardziej że powiesz że myślałeś że ściagasz coś innego i od razy skasowałeś. Pytanie też jaką karę otrzymasz bo jak obliczyć rzeczywiste straty takiego czynu oraz najwazniejsze sprawa wogóle jest dyskusyjna bo pytanie czy ściągnięcie pliku z torrentu i seedowanie podlega pod rozpowszechnianie? Moim zdaniem nie bo rozpowszechniła osoba która tego torrenta wrzuciła do sieci a Ty ściągnąłeś materiał już rozpowszechniony co nie jest karalne. Oczywiście sytuacja czysto hipotetyczna bo sprawa do sądu nie trafi bo jest nie do wygrania a że wystarczy pogrozić palcem to ludzie płacą :)

 

Słyszałeś żeby kiedokolwiek ukarany został taki szary end user który sobie ściągnął żeby oglądnąć i nie robi tego w celach zarobkowych? ja nie, a wiesz dlaczego? Bo grozi Ci niski wymiar kary czyli grzywna w wysokości 100zł :)

 

Żeby lepiej zobrazować tę sytuację to by było tak jakbyś idąc chodnikiem kogoś lekko trącił a ta osoba złapała się za kark krzycząc że uszkodziłeś jej kręgosłup i jak jej teraz dasz 500zł to zapomni o sprawie a jak nie to poda Cię do sądu o odszkodowanie na milion złotych i rente.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójcza Broń. Aktor grający Riggsa nie powtórzy sukcesu Mela Gibsona, ale serial jest zabawny, z szybką i dobrą akcją. Czasy współczesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności