Harmony Korine

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

Obejrzałem Bright.

Film na prawdę bardzo dobry. Szczególnie humor Willa ... Film 6/10 ale bardzo mocne 6 !
Bardzo dobry i 6/10? Co ma wg Ciebie 9?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rewelacyjny? Znakomity? U mnie też 6-7 to dobre do bardzo filmy. Na początku oceniałem w stylu "film słaby, nie podobał mi się, 5/10", ale później łatwo można dojść do tego, że to bezsensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 to u mnie, jeśli nie stracony czas, to jednak świadomość, że mogłem go spędzić inaczej. Jeśli 6 to bardzo dobrze, to 7 to rewelacja, a 8 majstersztyk? A co z 9? Bo rozumiem, że 10 nie istnieje?

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rewelacja to tak 8-9 :). Stracony czas to od 5 w dół. 10-ki istnieją, ale powinny być rzadkie i każdy będzie miał swoje. O ile mniej więcej wspólnie można dojść do wniosku jaki poziom dany film prezentuje to z tymi 10-kami to już bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Filmweb, co by o nim nie mówić, ma fajną opcję - "serduszko". Bo sa takie filmy, którym bym 10 nigdy nie dał, ale z takich czy innych powodów je kocham.

Edytowane przez zdzichon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.02.2018 o 10:55, all999 napisał:
Dnia 6.02.2018 o 08:35, Chcheckitout napisał:
Obejrzałem Bright.

Film na prawdę bardzo dobry. Szczególnie humor Willa ... Film 6/10 ale bardzo mocne 6 !

Bardzo dobry i 6/10? Co ma wg Ciebie 9?

9 u mnie ma np Pulp Fiction, Przekręt, Nienawiść, Podziemny Krąg ...

6 dane bo ma słabe momenty ale ogólnie bardzo mi się podobał. Na pewno nie był to stracony czas. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 to 6 - takie coś więcej niż dostatecznie, jak na studiach - 3.5 i do widzenia :D
10-tek obejrzałem ze 2-3 w życiu swoim, nie więcej - na pewno Zielona Mila i Whiplash (tak, mi ten film wybitnie siadł i po seansie myślami do wielu rzeczy wracałem + genialna muzyka).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, crysis94 napisał:

Jak ktoś nie oglądał Watchmen to serdecznie polecam - historia o ludzkim zepsuciu w mrocznej narracji ^^
http://ebd.cda.pl/620x349/198448c0

Serdecznie polecam przeczytać komiks. Lepszy niż film, z mniej "poprawną" końcówką. Co nie zmienia faktu, że film jest doskonały :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, MatmaN napisał:

Serdecznie polecam przeczytać komiks. Lepszy niż film, z mniej "poprawną" końcówką. Co nie zmienia faktu, że film jest doskonały :D

Jak i inne komiksy od Moore... chociażby również zekranizowane V jak Vendetta oraz Liga Niezwykłych Dżentelmenów ^^

Nie mniej film chociażby dla samego Rorschach'a trzeba obejrzeć... a wrzuciłem go teraz, bo obejrzałem jeszcze raz, ale wersję reżyserską i stwierdziłem, że jak ktoś nie widział to zobaczyć musi ^^

Edytowane przez crysis94

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta