Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dyskusji, jestem świeżo po oglądnięciu Legionu Samobójców (niestety wersja z dubbingiem) moja opinia niezbyt różni się od ogółu - słabo. Chyba zostanę przy WATCHMEN (Strażnicy) których to uważam za najlepszy film z uniwersum DC (oprócz Batmanów Burton/Nolan).

 

Pozostając dalej w klimatach komiksów, zaczęłam oglądać po kolei wszystkie film z uniwersum Marvela, fanką komiksów nie jestem - coś tam znam pobieżnie ale raczej nic ponadprzeciętnie. Do rzeczy - nadrabiam i odkrywam na nowo ostatnie marvelowskie produkcje od Iron Mana (2008) po Civil War (2016) i jestem zachwycona, wkręciło mnie na maksa. Długo olewałam temat zniesmaczona takimi kiczami jak Elektra, Daredevil czy fantastyczna Czwórka. Po latach nadrabiam filmy MCU i w sumie to tyle z mojej strony. No to się pochwaliłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji, jestem świeżo po oglądnięciu Legionu Samobójców (niestety wersja z dubbingiem) moja opinia niezbyt różni się od ogółu - słabo. Chyba zostanę przy WATCHMEN (Strażnicy) których to uważam za najlepszy film z uniwersum DC (oprócz Batmanów Burton/Nolan).

 

Pozostając dalej w klimatach komiksów, zaczęłam oglądać po kolei wszystkie film z uniwersum Marvela, fanką komiksów nie jestem - coś tam znam pobieżnie ale raczej nic ponadprzeciętnie. Do rzeczy - nadrabiam i odkrywam na nowo ostatnie marvelowskie produkcje od Iron Mana (2008) po Civil War (2016) i jestem zachwycona, wkręciło mnie na maksa. Długo olewałam temat zniesmaczona takimi kiczami jak Elektra, Daredevil czy fantastyczna Czwórka. Po latach nadrabiam filmy MCU i w sumie to tyle z mojej strony. No to się pochwaliłam :)

 

Padło słowo klucz Daredevil. Warto obejrzeć serial bo bardzo trzyma poziom !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Strange - bardzo mi się podobał. Pośmiałem się nawet kilka razy. Oczywiście efekty specjalne aż wylewają się z ekranu, ale tego można było się spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Padło słowo klucz Daredevil. Warto obejrzeć serial bo bardzo trzyma poziom !

 

Mnie jakoś zmęczył ten serial. Strasznie infantylny. W sumie pierwszy zawód na netflix jaki mnie spotkał. W drugim sezonie Punisher trochę ratuje sytuację, ale to stanowczo za mało. 4/10 - szkoda mojego czasu.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Padło słowo klucz Daredevil. Warto obejrzeć serial bo bardzo trzyma poziom !

 

Mnie jakoś zmęczył ten serial. Strasznie infantylny. W sumie pierwszy zawód na netflix jaki mnie spotkał. W drugim sezonie Punisher trochę ratuje sytuację, ale to stanowczo za mało. 4/10 - szkoda mojego czasu.

 

 

Mimo wszystko z ciekawości zobaczę, być może tak, albo i nie skończy się jak w przypadku ARROW - na pierwszym sezonie. Ale dzięki za opinię

 

Bartek wspomniał o dr Strange'u - zamierzam go nabyć w wersji dyskowej, po premierze, a póki co ogarniam ANTMANA.

Edytowane przez malina_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Legion samobójców" - zmarnowane ponad 2h. I nawet Will Smith nie ratuje tego filmu. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Oglądając ten film zacząłem tęsknić za Batmanem granym przez Michaela Keatona a przede wszystkim za Jokerem Jacka Nicholsona. 4/10

A niby jak Will Smith miałby coś ratować, idealnie pasuje do takiego badziewia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańta bo przyjdzie Jakub(ek) Harnaś i Wam warny ciupagą rozda ! A żelbeton to beton z żelem. Albo żelki betonowe.

 

Z tego co obejrzałem niedawno to jeszcze Star Trek : Beyond. Dało się obejrzeć, ale magii Starych Treków nie ma to wiele. Zresztą najlepsze ST to zawsze były seriale a nie filmy.

Zawsze wspominam wspaniały ST DS9 (chyba najlepszy serial z ST) oraz ST Voyager.

 

ja ostatnio po obejzeniu st beyond (raczej kiepski ale mial kilka mocnych scen jak np moment w ktorym krall widzi siebie w kawalku rozbitej szyby) postanowilem jeszcze raz obejzec original series zeby sprawdzic odniesienia do klasyki w nowych kinowych. i bez bicia musze sie przyznac ze 2 pierwsze odcinki trzymaja poziom - pierwszy to swietne sf a drugi calkiem niezly horrorek ala the thing;)

najleprzy st to wedlug mnie chyba nemesis byl - rasowe sf z najwyzszej polki, tak samo jak kilka odcinkow voy, tng i ds9 ale juz nie entenprise - tej seri nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Padło słowo klucz Daredevil. Warto obejrzeć serial bo bardzo trzyma poziom !

 

Mnie jakoś zmęczył ten serial. Strasznie infantylny. W sumie pierwszy zawód na netflix jaki mnie spotkał. W drugim sezonie Punisher trochę ratuje sytuację, ale to stanowczo za mało. 4/10 - szkoda mojego czasu.

 

 

Ja mam zupełnie inne odczucia. Mało w nim dziecinady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Body Double - u nas tytuł przetłumaczony jako "Świadek mimo woli" z 1984 roku


klaustrofobia... znowu :D 8/10 bo scena zabójstwa wiertarką jest lekko licha haha :D

Deborah Shelton - w tamtym czasach... mmmmmm :wub:


co do klaustrofobii - oglądałem kiedyś kawałek filmu, gdzie typ budzi się w trumnie i ma tylko komórkę ze sobą, ktoś pamięta tytuł?


co do schizofrenii - oglądałem już kiedyś: Lot nad kukułczym gniazdem, Głosy, Donnie Darko itp - polecicie jeszcze jakieś? Wkręca mnie coś takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robsonek - nasuwa się od razu "Lśnienie" z Nicholsonem, ale z pewnością widziałeś.Film trochę trąci mychą, ale to znakomite studium popadania w paranoję.

Książka cały czas trzyma fason.Odświeżyłem sobie lekturę, bo King wydał niedawno kontynuację, po 36 latach :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robsonek

 

O takie coś pytasz?

 

oooo właśnie, wiedziałem, że jakiś znajomy ryj tam gra :D dzięks reynolds! yyy, redflow! ;)

 

 

Robsonek - nasuwa się od razu "Lśnienie" z Nicholsonem, ale z pewnością widziałeś.Film trochę trąci mychą, ale to znakomite studium popadania w paranoję.

Książka cały czas trzyma fason.Odświeżyłem sobie lekturę, bo King wydał niedawno kontynuację, po 36 latach :woot:

 

kurde, może wstyd się przyznać ale Lśnienia nie widziałem i to chyba głownie przez Kubricka, który zmęczył mnie kiedyś Odyseją :D

ale dopisuję do "must obejrzeć" :D

Dzięki Paratykus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schizofrenii - oglądałem już kiedyś: Lot nad kukułczym gniazdem, Głosy, Donnie Darko itp - polecicie jeszcze jakieś? Wkręca mnie coś takiego :D

 

 

http://www.filmweb.pl/Pajak - pamietam ze bylo grubo ale ogladalem wieki temu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie Take Shelter - ostatnio ogladalem a juz zapomnialem;) calkiem ok, plastycznie fajny ale moim zdaniem nie schodzi w odmety chorej jazni zbyt gleboko, to nie ten kaliber co pajak.

idac dalej w komerche (ale trzymajaca w miare dobry poziom) przypomnialy mi sie 2 starsze filmy jeszcze

http://www.filmweb.pl/Zostan

http://www.filmweb.pl/Mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się na "Niebezpieczne kobiety" P. Vegi i uważam, że film sam w sobie jest bardzo słaby, a na tle całej serii nawet jeszcze gorszy. Ktoś napisał, że jest to komedia z wątkiem sensacyjnym, ale poza paroma gagami to ja niczego śmiesznego w tym filmie nie uraczyłem. Fabuła szarpana, opowiadana w pośpiechu, gra aktorska przeciętna (no może poza głównym złym), więcej spodziewałem się po niektórych postaciach (np. granej przez Żmijewskiego). Generalnie na wyjście do kina szkoda czasu - lepiej obejrzeć w domu, przynajmniej uniknie się poczucia, że się pieniądze źle "zainwestowało".

 

Podobno Vega zaczyna prace nad kolejnym filmem z serii. Moim zdaniem powinien zakończyć na "Nowych porządkach", żeby wszystkiego na drobne nie rozmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buried - Pogrzebany (2010)

 

wow, to jest dopiero klaustrofobia :blink:

i ta końcówka filmu... choć przyznam szczerze, że od pewnego momentu podejrzewałem, że tak może się skończyć...

10/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zgniotło mnie. Jestem świadom jak rzeczy się mają, ale ten obraz mnie poruszył bardzo. Polecam. Świetne kino rzeczywistości.

 

tymczasem na komisariacie... 0:37 - pięć Schiit`ów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zgniotło mnie. Jestem świadom jak rzeczy się mają, ale ten obraz mnie poruszył bardzo. Polecam. Świetne kino rzeczywistości.

 

Mam takie kino zaciszne obok siebie, gdzie raczej puszczają bardziej ambitne filmy i nie sprzedają kukurydzy z colą. Tam właśnie natknąłem się na ten film. Również polecam ! W gąszczu tych pierdół pitbullów dla gimnazjalistów to perełka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności