Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też obejrzałem, dzisiaj "Dzień Niepodległości" część 2. Powiem szczerze, że film był lepszy niż się spodziewałem, ale jednak do jedynki się nie umywa. Lubię pierwszą część, był to jeden z pierwszych filmów na którym byłem w kinie. Jedynka, nadal robi na mnie wrażenie, w drugiej części poszli tą samą drogą, tylko chcieli szybciej, więcej mocniej. Jednak już same statki obcych nie robią takiego wrażenia. Fajnie, że powróciła większość aktorów, brakuje tylko Willa.

Ogólnie filmy z lat 90tych, gdzie było stosowane różne techniki filmowe a nie tylko CGI, są nie zagrożone. Widać to na przykładzie DN jak i Parku Jurajskiego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't breathe 7.5/10

Trailer mnie nastawił kiedyś tam pozytywnie i faktycznie obyło się bez wszechobecnego ostatnio kiczu w tym gatunku, bez fajerwerków ale solidnie a to już sukces w 2016.

I Am Not a Serial Killer 6.5/10

Nie czytałem żadnego zarysu fabuły i dobrze, przynajmniej zaskoczył mnie, najlepsza jednak ścieżka dźwiękowa i plakat .

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnia Rodzina

 

Porażające...

 

rozwiń myśl. :)

 

Porażające, jak życie tej rodziny sie zakończyło. Śmierć Ojca tak bezsensowna, że nie można uwierzyć...

Ze dwa dni nie mogłem się z wrażenia pozbierać. Zwłaszcza, że z Tomkiem jakoś tak łatwo mi się utożsamić :-) pod względem sposobu przeżywania muzyki oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnia Rodzina

 

Porażające...

rozwiń myśl. :)

Porażające, jak życie tej rodziny sie zakończyło. Śmierć Ojca tak bezsensowna, że nie można uwierzyć...

Ze dwa dni nie mogłem się z wrażenia pozbierać. Zwłaszcza, że z Tomkiem jakoś tak łatwo mi się utożsamić :-) pod względem sposobu przeżywania muzyki oczywiście...

Nie spaliłeś mi tym wpisem filmu, wiadomo od początku ze on zginie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ostatnia Rodzina

 

Porażające...

rozwiń myśl. :)

Porażające, jak życie tej rodziny sie zakończyło. Śmierć Ojca tak bezsensowna, że nie można uwierzyć...

Ze dwa dni nie mogłem się z wrażenia pozbierać. Zwłaszcza, że z Tomkiem jakoś tak łatwo mi się utożsamić :-) pod względem sposobu przeżywania muzyki oczywiście...

Nie spaliłeś mi tym wpisem filmu, wiadomo od początku ze on zginie ?

 

 

Mam nadzieję, że to żart i wiesz, że to film oparty na faktach... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Valhalla Rising. po raz trzeci :) podoba się scenografia, obraz, cisza, mroczność. takie do refleksji

Film świetny. Popieram

 

 

Przed chwilą obejrzałem... wartka akcja, rodem z Odysei Kosmicznej 2001 ;)polecam speed x2 przy oglądaniu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Valhalla Rising. po raz trzeci :) podoba się scenografia, obraz, cisza, mroczność. takie do refleksji

Film świetny. Popieram

 

 

Przed chwilą obejrzałem... wartka akcja, rodem z Odysei Kosmicznej 2001 ;)polecam speed x2 przy oglądaniu :D

 

 

Nie jest to zdecydowanie film dla osób oczekujących wartkiej akcji :P Za to wartości artystyczne z bardzo wysokiej półki, przychylam się do stwierdzenia, że to świetna produkcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fight club tyle razy oglądałem, czytałem i rozkminiałem, że jak go oglądałem ostatnio, to po pół godziny go wyłączyłem. Szukałem w nim czegoś nowego, ale już nie jestem w stanie. Niemniej genialny film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Valhalla Rising. po raz trzeci :) podoba się scenografia, obraz, cisza, mroczność. takie do refleksji

Film świetny. Popieram

 

Oj tak, świetny film - genialne opowiadanie obrazem i ten gęsty klimat, po prostu miodzio. Jednak trochę współczuję typom, którzy poszli na to do kina, bo skusił ich tytuł "Valhalla - Mroczny wojownik"( taki był u nas tytuł) i reklama w stylu "film twórcy Drive" ;) To musiała być niezła niespodzianka.

 

Z podobnych klimatów mogę polecić "Only God Forgives"(też Refna) i nowy MacBeth - szczególnie ten drugi ładnie buduje klimat obrazem i muzyką.

Wołyń - warto iść i zobaczyć. Chociaż ja spodziewałem się nieco więcej historii a nie tylko z punktu widzenia jednej bohaterki.

Czekam na Wołyń, oj czekam i mam nadzieję, że jest to porządnie zrealizowane kino, nie skażone nadmiarem patosu i bogoojczyźnianymi pierdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku rozrywce - ostatnia część Mechanika z Jasonem Stathamem. Solidne kino akcji . Jako rodzynek dorabiał tu Tommy Lee Jones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień nie niepodległości druga część. Miałem ochotę na jakieś SF ale ludu już dawno nie widziałem tak głupiego filmu. Taka papka że aż staje się to irytujące, obraz troskliwej Pani prezydent :) plus wątki miłosne i zatargi między głównymi super bohaterami tragiczne słabe. Do tego masę głupich scen tak głupich ze aż nie śmiesznych.

4/10 Szczerze nie polecam ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień nie niepodległości druga część. Miałem ochotę na jakieś SF ale ludu już dawno nie widziałem tak głupiego filmu. Taka papka że aż staje się to irytujące, obraz troskliwej Pani prezydent :) plus wątki miłosne i zatargi między głównymi super bohaterami tragiczne słabe. Do tego masę głupich scen tak głupich ze aż nie śmiesznych.

4/10 Szczerze nie polecam ;)

I tak szczodrze oceniłeś, dla mnie połowa z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności