Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w poniedziałek byłem z dziećmi na przedpremierowym pokazie

 

Imo taka słabsza kalka "Gdzie jest Nemo". Dla dzieci może być, ale ja się wynudziłem - wolałbym kolejny raz bajkę o Nemo obejrzeć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina , obejrzełem "Obcy :Przymierze" . Po "Prometeuszu" w necie była dyskusja dlaczego głowni bohaterowie są tacy bezmyślni, w kolejnej części bohaterowie są jeszcze bardziej durni...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że refleks szachisty, ale ostatnio widziałem Łotra 1 i IMO to bardzo porządny film. Duuuuuużo lepszy od Przebudzenia Mocy. Praktycznie zero infantylizmu, naprawdę dobra oprawa, no i jest mrok. Zaskoczenie roku.

Edytowane przez roger987
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, AndrePL napisał:

Właśnie wróciłem z kina , obejrzełem "Obcy :Przymierze" . Po "Prometeuszu" w necie była dyskusja dlaczego głowni bohaterowie są tacy bezmyślni, w kolejnej części bohaterowie są jeszcze bardziej durni...

Uwielbiam trylogie Obcego. Moje Top5 ever. Na pewno pójdę do kina za dwa trzy tygodnie. Tylko nie rozumiem czemu wszędzie zestawia się nową część Obcego z Prometeuszem a nie poprzednimi częściami Obcego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Uwielbiam trylogie Obcego. Moje Top5 ever. Na pewno pójdę do kina za dwa trzy tygodnie. Tylko nie rozumiem czemu wszędzie zestawia się nową część Obcego z Prometeuszem a nie poprzednimi częściami Obcego...

Dlatego,że w "Przymierzu" kontynuowana  jest geneza powstania obcego a oprócz tego wątek androida Davida i jego egzystencjonalnych dylematów ma zwiazek z poprzednią częścią czyli "Prometeuszem". Mimo irytujących widza zachowań załogi statku, ich dziwnych decyzji uważam,ze film jest warty obejrzenia, nie oceniam go źle

Edytowane przez AndrePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Czyli można powiedzieć że nowy Obcy to kontynuacja Prometeusza? Widziałem go raz na premierę i nie mam dobrych wspomnień ;)

jak najbardziej, chronologia jest zachowana, załoga statku "Przymierze" ląduje na planecie na kórą przybył David z ocalałą Elizabeth Shaw wiele lat wczesniej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

To dlaczego jest to Obcy Przymierze, a nie Prometeusz 2?

"Prometeusz" i "Przymierze" to nazwy statków kolonizacyjnych , reżyser tak sobie wymyslił kolejne części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nsk napisał:

Prometeusz z tego co pamiętam to była klapa finansowa więc nikt nie będzie używał tego w tytule.

Film nie był klapą finansową , budżet filmu to 120-130mln usd a zarobił prawie 400mln ,może nie jest to jakiś spektakularny sukces ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

John Wick 2 - całkiem niezły. Plejada aktorów drugoplanowych jak w Niezniszczalnych.  KR towarzyszą - Common (raper i aktor, znany z serialu HOW), Laurence Fishburne, Franco Nero, Peter Stormare (obecnie w American Gods), Ian McShane (American Gods).

17 minut temu, Palpatine napisał:

Alien Covenant - 7/10. Bardzo dobrze bawiłem się w kinie. W zasadzie nie było momentu znużenia. Można się czepiać fabuły ale moim zdaniem lepszy niż Prometeusz. Dla fanów uniwersum Aliena pozycja obowiązkowa.

Ale Obcy 2 to nie jest prawda ? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wonder Woman - pierwszy od długiego czasu dobry i godny polecenia film z DC Universe.

Kilka rzeczy nadal kuleje- choćby "złoczyńcy", ale w końcu ogląda się to z przyjemnością i chęcią. Miła odskocznia po kiepskim Batman vs Superman i tragicznie kiepskiej Lidze Samobójców.

Polecam fanom tego typu filmów :) - myślę, że nikt się nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i Wściekli 8... w sumie nie polecam. To co było kiedyś centrum fabuły - świetne samochody, tuningowane ale prawdziwe, teraz zastąpiono udziwnionymi tworami, czołgami.. Całkowity brak prawdopodobieństwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2017 o 07:56, Lord Rayden napisał:

Szybcy i Wściekli 8... w sumie nie polecam. To co było kiedyś centrum fabuły - świetne samochody, tuningowane ale prawdziwe, teraz zastąpiono udziwnionymi tworami, czołgami.. Całkowity brak prawdopodobieństwa

No właśnie, co prawda nie oglądałem 8 części jeszcze ale orientuje się czego można się spodziewać. Szkoda, że ta seria poszła w takim kierunku, jakże odmiennym od pierwowzoru, do którego często wracam.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 14:24, Palpatine napisał:

Life - solidne kino SF. Jeden z lepszych które ostatnio widziałem. Znacznie wyższy poziom niż Allen Convenant. 

9/10

Właśnie też obejrzałem, nawet niezły,dobre udźwiękowienie i kawałki muzyczne super...

Trochę wnerwia że przeważnie teraz kobiety dowodzą w każdym filmie sf niemal,taka moda teraz.

Ta babka też mnie wnerwiała w tym filmie,kapitan czy też szef ochrony...

Najlepszy tekst w filmie...."Nie chce mi się wracać do tych 8 miliardów skur.....ów":lol:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem mile zaskoczony,jednak jeszcze potrafią robić dobre filmy polskie ,szacunek dla Sadowskiej jako reżyserki.

Główna aktorka super, rola na Oskara...

Film to oczywiście Sztuka Kochania, życiorys Michaliny Wisłockiej, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby Driver - bardzo dobry film, raczej nikt się nie zawiedzie. Takie połączenie Tarantino i Guya Ritchiego

 

Spider-man Homecoming - w końcu Sony poszło po rozum do głowy i pozwoliło Marvelowi zrobić Spidermana :) pierwszy naprawdę dobry film z tej serii, bez durnych potworów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności