Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Film jest bez wątpienia ciekawy i dobry, ale szału też nie ma. Scenariusz jest bardzo słaby i reżyser w połowie filmu zaczyna serwować nam całkiem coś innego niż pierwsza połowa wskazywałaby. Jak dla mnie to takie maskowanie wad poprzez pseudo artystyczne voodoo. Szczytem było to jakby ujawnienie w filmie ojca dziecka miało być jakimś zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Iluzja 2 - aka "Now You See Me 2" (lubię nasze tłumaczenia :wacko: )  - po obejrzeniu przypadkowo jednego z trailerów mówię sobie - trza obejrzeć, bo gra tam Kate Perry, cycki ma niezłe, obczaję więc jak z jej talentem aktorskim...  ale cycki zaczęły mi podpadać i okazało się, że to nie Kate Perry  :D

7/10

Yip Man (2008) - jak ktoś lubi kung fu to polecam  :D

8/10

Chomik - po prostu scena z kebabem mnie zabiła hahahaha  :D

10/10

cały film:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.03.2017 o 12:20, Palpatine napisał:

Pasażerowie 2016 - oj jaki dobry pomysł na film. Szkoda, że producenci stwierdzili, że jak to: film sf, bez wybuchów ognia, fajerwerków? Nie może być i wcisnęli na siłę akcję rodem z Hollywood. Mimo wszystko całkiem dobre kino s-f. 7/10

Też go właśnie obejrzałem, ale dobry film ,rzeczywiście...

Chyba jeden z nielicznych S-f filmów ostatnich lat który obejrzałem z przyjemnością.

Ileż tam podtekstów i psychologii,a nawet efekty komputerowe były na miejscu, nie raziły mnie.

Kto by nie obudził tej kobiety ?,ręka do góry...he,he.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazil (1985) - ehh, tak genialne kino sci-fi to już chyba nie wróci, wątek miłosny taki kicz wiadomo, ale jak Gilliam kreuje plastycznie świat przyszłości tu i potem w 13 małp to mistrzostwo, muszę zobaczyć jeszcze The Zero Theorem, ale to już raczej nie to po trailerach i recenzjach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2017 o 17:29, Soundman1200 napisał:

Też go właśnie obejrzałem, ale dobry film ,rzeczywiście...

Chyba jeden z nielicznych S-f filmów ostatnich lat który obejrzałem z przyjemnością.

Ileż tam podtekstów i psychologii,a nawet efekty komputerowe były na miejscu, nie raziły mnie.

Kto by nie obudził tej kobiety ?,ręka do góry...he,he.

 

Zgadza się. Przyjmne kino...jak na dzisiejsze Hollywoodzkie standardy. Ja bym ją obudził, nawet długo bym się nie zastanawiał ;)

 

Na Netflixie pojawił się film Niepokonani

http://www.filmweb.pl/film/Niepokonani-2010-496469

Fajna opowieść o Polaku, który ucieka z obozu na Sybirze w 1940 r. pod Bajkałem i pieszo maszeruje 6500 km do Indii. Świetna obsada: Ed Harris, Collin Farrel, Jim Strugess.

7/10 za całość. +1 za to, że film o Polskim bohaterze.

Śmieszna pierwsza scena jak amerykańscy aktorzy przez 5 min mówią po Polsku, kalecząc niemiłosiernie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunnerius napisał:

Dwa razy zasnalem, przed chwilą skończyłem oglądać łotra łan... Moje serce płacze, oczy płaczą, dusza płacze... 

Niedawno obejrzałem ponownie - nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ale kurcze dlaczego miałem wrażenie że oglądam ekranizacje kreskówki a nie kolejny element układanki do sagi...  @Palpatine, Lowce oglądam raz w miesiącu, regularnie... Boję się dwójki... Zobaczymy...

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, brunnerius napisał:

Tragedii nie ale kurcze dlaczego miałem wrażenie że oglądam ekranizacje kreskówki a nie kolejny element układanki do sagi...  @Palpatine, Lowce oglądam raz w miesiącu, regularnie... Boję się dwójki... Zobaczymy...

Łowca to arcydzieło. Podobnie jak soundtrack.

I ta druga część...a takie dysputy przez dwadzieścia lat prowadziliśmy czy Deckard był adroidem?

VII część SW to remake IV części. Kolejna gwiazda śmierci, kolejne pole siłowe, kolejna księżniczka...ile można. Łotr1 do obejrzenia, ale  głowna aktorka fatalna, nie wspominając o czarnym rycerzu Jedi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Palpatine napisał:

Łowca to arcydzieło. Podobnie jak soundtrack.

I ta druga część...a takie dysputy przez dwadzieścia lat prowadziliśmy czy Deckard był adroidem?

VII część SW to remake IV części. Kolejna gwiazda śmierci, kolejne pole siłowe, kolejna księżniczka...ile można. Łotr1 do obejrzenia, ale  głowna aktorka fatalna, nie wspominając o czarnym rycerzu Jedi.

Dla mnie Deckard nie był Androidem... Uparłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest tez czy oglada sie oryginalna pierwsza serie SW czy po przerobkach komputerowych i dodanych scenach, jako stary ortodox powiem ze nalezy ogladac w pierwotnej wersji.

Takie ostrzezenie dla mlodziezy. Sprawdzajcie wersje tego co ogladacie.

Edytowane przez MPM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności