Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W RO rolę FW tak obcięto, że właściwie nie wiadomo po co jest. Światło na jego postać rzuca serial animowany Rebelianci. Tam jest w pełni sił i podejmuje kontrowersyjne (jak na pozytywnego bohatera) działania.

Z kim i o czym nawijasz Lordzie, mógłbyś rozwinąć? :D

RO to jak mniemam Rogue One... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/107551-filmy-czyli-co-ostatnio-ogladales/?p=1423846

 

Tu było o " Murzynie z leniwą powieką"

 

RO to trochę moim zdaniem zmarnowany potencjał . Zakładam, że już wszyscy co mieli widzieć, widzieli.

SPOJLER !!!!!!-–-----------------

Skoro wsie kaputt, to z kim ma młody widz się utożsamiać ? Z martwymi bohaterami ? I po co o takich naklejki zbierać czy figurki ? Jeszcze ksiażki to ok (prequele).

Nawet w Szeregowcu Ryanie czy Helikopterze w Ogniu sa tacy co przeżyli. W Siedmiu Samurajach czy Wspaniałych... W 47 Roninach jednemu darowano życie .

W RO to Vader przeżył i Leja...no i Tarkin.

-----------------------------------------

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/107551-filmy-czyli-co-ostatnio-ogladales/?p=1423846

 

Tu było o " Murzynie z leniwą powieką"

 

RO to trochę moim zdaniem zmarnowany potencjał . Zakładam, że już wszyscy co mieli widzieć, widzieli.

 

-----------------------------------------

Tak, RO to częściowo zmarnowany potencjał, mogli z tego zrobić naprawdę mocne kino wojenne osadzone w uniwersum SW, a tak wyszła taka tam popierdółka. Nie wiem jak inni ale ja miałem głęboko w czterech literach losy przewijających się na ekranie bohaterów, a już końcowe beach party to strasznych kicz. Dobrze, że chociaż Masta V nie zawiódł i pozamiatał, wynagradzając wszystkie inne głupoty.

Żeby nie było, RO podobał mi się chyba bardziej niż FA ale to może przez to, że nie miałem wielkich oczekiwań. W każdym razie, to jeszcze nie są takie Stare Wary jakie chciałbym zobaczyć.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RO, chyba wizje reżysera i wytwórni się różniły. Mogło wyjść dobre kino wojenne, ale niektórzy policzyli pieniądze i na siłę chcieli dodać niepotrzebnych kolorów do filmu. Musiał wpasować się w gusta 80% populacji, a nie fanów SW. Tak odebrałem ten film, co nie zmienia faktu, że zdecydowanie lepszy (dla mnie) od FA.

 

Z innej beczki, polecam animację LEGO Batman. Rewelacja! Przeładowany humorem, ale pomimo tego nie nudzi.

Edytowane przez maskaspawacza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem wreszcie najnowszego Underworld.

Pisali w komentarzach pod filmem ze lipa, a tu proszę jaka miłą niespodzianka.

Chyba jedna z moich ulubionych części,klimatyczna...

łooo panie, dobrze, że mi przypomniałeś :D

dla samej Kate Beckinsale obejrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj obejrzałem wreszcie najnowszego Underworld.

Pisali w komentarzach pod filmem ze lipa, a tu proszę jaka miłą niespodzianka.

Chyba jedna z moich ulubionych części,klimatyczna...

łooo panie, dobrze, że mi przypomniałeś :D

dla samej Kate Beckinsale obejrzę :D

 

Underworld. Z tej serii jedynie pierwsza część jest ciekawa i ożywcza - wampiry z nowoczesną bronią, bez przesadnego straszenia zębami. I ma jakąś intrygę. W ostatnim filmie mamy ciekawe sceny walki ale fabuła kulawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underworld nigdy jakoś specjalnie się nie wybijał ponad przeciętność ale pierwsze dwie części oglądało się przyjemnie, Bunt Lykanów też był znośny. Wczoraj odpaliłem Blood Wars i... poległem, ta produkcja jest słaba i to nawet bardzo - aktorstwo, dialogi, efekty i cała historyjka to jakaś parodia, nie było chwili żebym się nie zastanawiał "co ja patrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakuri, w jakim kraju weekend zaczyna się już we wtorek?

Też chcę się tam przenieść.

Tak dobrze ni ma po prostu weekend był tak dobry, że dopiero we wtorek mogłem trzeźwo ocenić :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Sztuce Kochania. Nie polecam, bardzo słaby film. Wątki kupy się nie trzymają, a do całej tematyki seksu podeszli niedojrzale - suche próby żartów. Jedynie Boczarska na plus.
Opis Dema pokrywa w 100% moje wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Arrival - bardzo fajne sci-fi, sprawnie nakrecone i pokazuje ze jednak da sie nakrecic w holiłud scifi nie oparte na wybuchach i strzelaniu :)

wczoraj obejrzałem, bardzo spoko filmik

a ta ruda mnie tak kręci, że normalnie wrrrrrrrrr :D

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności