Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Siedmiu wspaniałych (2016), fatalny film, Marvel na Dzikim Zachodzie, +1, że to wciąż Dziki Zachód a nie Nju Jork albo Asgard

No aż tak źle nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Legion samobójców" - zmarnowane ponad 2h. I nawet Will Smith nie ratuje tego filmu. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Oglądając ten film zacząłem tęsknić za Batmanem granym przez Michaela Keatona a przede wszystkim za Jokerem Jacka Nicholsona. 4/10

A niby jak Will Smith miałby coś ratować, idealnie pasuje do takiego badziewia.

 

 

Trochę niesprawiedliwe stwierdzenie, Smith grał w kilku dobrych filmach, Pursuit of Happynes, 7 Pounds i całkiem świeże Concussion.

 

Robsonek - nasuwa się od razu "Lśnienie" z Nicholsonem, ale z pewnością widziałeś.Film trochę trąci mychą, ale to znakomite studium popadania w paranoję.

Książka cały czas trzyma fason.Odświeżyłem sobie lekturę, bo King wydał niedawno kontynuację, po 36 latach :woot:

 

Jeden z niewielu znanych mi przypadków gdy film dorównuje książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Deadpool też zmęczył. W sumie dziwne, może zbyt wiele się spodziewałem po tych wszystkich dobrych recenzjach i zachwytach.

Deadpool reprezentował tak specyficzne poczucie humoru, że ...aż do mnie nie trafiało.

 

Teraz dalej :

- Magnificent Seven 2016 - nie taki zły western. Postacie trochę niewykorzystane. Najlepszy - pijak Chris Pratt. Całkiem barwna postać. Denzel Washington poprawny. Ethan Hawke (Południowiec) trochę za mało się popisał, choć się starał. Komancz (Martin Sensmeier) niewykorzystany. Meksykanin za mało charakterystyczny, Chińczyk niezły, Traper - łowca skalpów początkowo niezły, potem już mniej energetyczny.

- Kill Command - military SF. Nawet niezła charakteryzacja, sprzęt ale historia dość słaba.

- Spectral - też military i trochę SF. Tu już lepiej. Nawet ciekawa historia, dobre tempo. Jednak mogło być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spectral" - niespójne, nielogiczne. Ni to akcja, ni to SF. Plus końcówka jak z "McGyvera" (dla ubogich). Na plus zdjęcia. ładna architektura Budapesztu ale nic poza tym. Słabe 4/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słabą pamięć, ale odpaliłem bazę filmwebu i wklepałem thriller i potem horror. Wyszło mi, że jedyny ciekawy film z tych gatunków jaki wyszedł w ostatnich 2 latach to Ex-Machina.

Ex Machina do dla mnie najlepszy film 2015 r. Ale na pewno nie jest to thriller, horror. To pełnoprawne sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności