Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Głośniki na rower?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałem prosić, jeśli ktoś z Was ma doświadczenie, o podpowiedź w doborze mini głośników rowerowych, do zawieszenia na kierownicę. Mam odtwarzacz sansa clip+. Przeglądałem i w sklepach i w sieci i tych głośników jest wiele rodzajów różnych firm, o różnej mocy, natomiast co mnie interesuje to:

1. jakość dźwięku - chyba najistotniejsze

2. zasilanie i regulacja głośności własne czy z odtwarzacza

3. ładowanie - wolałbym np przez usb, albo nawet z prądu

4. trwałość, komfort użytkowania

Jeśli ktoś może się podzielić swoim doświadczeniem na ten temat, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, jak miałem 8lat to z kolegą przykręciliśmy 70watówke 6x9 pod siodełko, kabelek po ramie a na kierownicy zamontowane radyjko z jakiejś gazety za 10zł :D O dziwo działało i szpanowaliśmy po dzielni.



a tak na serio, moim zdaniem do dupy pomysł. Głośniki na rower? Bez sensu, jakość dźwięku będzie koszmarna, dodatkowo szum przy jeździe >20km/h wyciszy cały dźwięk. Kup lepiej słuchawki, pchełki zauszne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram zakup sluchawek, jednak jezeli koniecznie chcesz glosnik, to kup jakis aktywny glosnik i zamiast zasilacza podepnij akumulator 12V. Grac bedzie ;)

 

A tak swoja droga ostatnio zrobilismy z kolegami w ten sposob grajaca taczke, calosc przykrylismy blatem od stolu.... Spojrzenia mijanych ludzi - bezcenne :D

Edytowane przez kieko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tube 120 vat na siodełku a pomiedzy przerzutkami a rekojescia dwie satelity od creative gigaworks i no i prądzik jeszcze został .. podłączyć wszycho do dynamo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności