Skocz do zawartości

AKG K545 - słyszał ktoś?


4ndr3

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dziś coś takiego http://red-dot.de/pd/online-exhibition/work/?lang=en&code=2013-17-7438&y=2013&c=165&a=0

 

Wyglądają jak ciut mniejsze K550. Słyszał ktoś coś więcej?

 

Dodaj obrazek

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, coś pomiędzy K550 a K618. Jeśli tak zagrają i będą kosztowały do 500 pln to będzie dobrze. apa4a3e8.jpg

 

Trochę małe jak na wokółuszne i duże jak na nauszne.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to te fotki sugerują, że w K545 będzie odpinany kabel. Tak to przynajmniej wygląda. Osobiście ten pomarańcz zastapiłbym czymś stonowanym.

 

[edit] właśnie przeczytałem opis na reddot... kabel jest odpinany.

Edytowane przez music freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Jak dla mnie to są dużo ładniejsze od K550.

Jeśli będą grały blisko tej dokładności z 550/551 to już zbieram pieniądze :D

Raczej wątpię. Podejrzewam, że wpakują to samo co do k550. A przecież zmienił się rozmiar całej muszli to i na zdrowy rozsądek dźwięk się zmieni?

 

Pady przypominają jakąś piankę? Dobrze widzę? Ogólnie to może to być ciekawa propozycja. Wysokiej jakości słuchawki portable. No bo nie oszukujmy się - k551 to jakiś nieśmieszny żart ze strony AKG. Ani to dobre portable, ani dobre do domu i sporo droższe od k550. No może... ładniej wyglądają...

 

EDYTA: Sorka nismovsky, mojej uwadze umknęło twoje "blisko". Zrozumiałem, że tak samo :D Zwracam honor.

Edytowane przez hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale K551 istnieją. Więc do kogo skierują K545 ? Skoro sugerują,że K551 są "portable". Dla mnie konstrukcja typu K550 jest konstrukcją domową. Ten typ na ulicę nie bardzo się nadaje. Nawet mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale K551 istnieją. Więc do kogo skierują K545 ? Skoro sugerują,że K551 są "portable". Dla mnie konstrukcja typu K550 jest konstrukcją domową. Ten typ na ulicę nie bardzo się nadaje. Nawet mniejszy.

Do tych, którzy będą potrzebowali tańszego portable (jako niższy model powinny być tańsze). Co masz na myśli pisząc, że ten typ się nie nadaje? Bo mi w zasadzie przeszkadza w k550 to, że są duże, mają zbyt lekki docisk skutkujący nie najlepszym trzymaniem i średnią izolacją. K551 mają IMO same wady względem k550. Mają niewymienny, krótki kabel, nienagwinowanego jack'a co by świadczyło o tym, że są portable, a jednak mają w.w. "Wady" k550. A tej wtyczki też większej nie mogli zrobić...

Edytowane przez hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka fotek z IFA. Mają kosztować 250$. Jeśli wyczytacie gdzieś kiedy premiera dajcie znać.

 

Dodaj obrazek

 

Dodaj obrazek

 

Dodaj obrazek

 

Dodaj obrazek

 

Dodaj obrazek

 

Dodaj obrazek

 

Tu jeszcze kilka zdjęć - http://www.engadget.com/2013/09/05/harman-soho-akg-headphones-ifa/?utm_medium=feed&utm_source=Feed_Classic&utm_campaign=Engadget&ncid=rss_semi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy jak Momentum i Momentum On-Ear. Tylko,że tam oba typy nadają siè na ulicę a tu tylko K545. Ale nadal są masywne jak K550. Ciekawe czy sposób grania mają taki jak one. Jeśli tak to jedni je pokochają a inni znienawidzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wszystkich nowych modelach muszą wsadzać ten beznadziejny pilot? Ilu użytkowników tak naprawdę z niego korzysta? 10-15%?

Kabel jest odpinany więc może będą dwa. Nie obraziłbym się:)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wszystkich nowych modelach muszą wsadzać ten beznadziejny pilot? Ilu użytkowników tak naprawdę z niego korzysta? 10-15%?

Kabel jest odpinany więc może będą dwa. Nie obraziłbym się :)

Taa... W q460 jest kabel bez pilota... Całe pół metra... Co do k545 - widać, że idą na wygląd, ale mi jakoś te kolorki nie imponują. Moim zdaniem k550 wyglądały dobrze i nic im nie brakowało. K551 slv. to już w ogóle mistrzowsko wyglądały, ale ten kabelek w nich był totalną pomyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K545 są fajne całe ciemne i te z pomarańczowym akcentem. Nie wiem... na tych zdjęciach wydaje się jakby muszka była troszkę mniejsza. A białe są ohydne, wyglądają jak białe kozaki na dyskotekowiczce...

Edytowane przez music freak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według RMS , dołączane są do K545 dwa kable, oba z pilotażowy (jeden do Androida). Piszą też o nich jako o następcy K550. To raczej dziwne, powinny być uzupełnieniem oferty jak wspomniane prze ze mnie Momentum i On Ear. Chętnie bym się z nimi zapoznał ale chyba ze względu na konstrukcję, raczej nie zmieniał swoich portable. Pewnie nie będą miały pokrowca ani etui (podobnie jak K550).

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/photos/models-pose-akg-k545-jbl-synchros-s300-harman-photo-110608795.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak rms zaczyna od 900 to ciekawe ile będą kosztowały gdzie indziej i za ile będą stały po pół roku jak AKG można teraz kupić za nawet 500-600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne są, ale szkoda, że dekielek z napisem AKG z wersji białej nie wylądował na czarnej... po co ten pomarańcz... :(

A ja, jeśli miałbym je kupować, pewnie wziąłbym właśnie pomarańczowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności