Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dla gracza do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek dla gracza do 250 zł. Sporo się naczytałem że tzw. słuchawki "4gamers" to marketingowy shit. Zaglądnąłem też do artykułu na Techfanatyk.net Zainteresowałem się Superluxami HD668B i AKG GHS-1. I tutaj jest dylemat. Gram na laptopie tak więc mam zintegrowaną kartę dźwiękową (Conexant CX20671 Smart Audio HD - tak pisze w managerze urządzeń) przez co boję się że nie ogarną SL HD668B. Zaś nie wiem też czy moja karta obsłuży dźwięk przestrzenny z AKG. Prosiłbym o jakieś ukierunkowanie i wyjaśnienie kwesti przestrzenności AKG, jestem także otwarty na inne propozycje :). Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to na ogół jest niestety shit ;).

 

Masz na myśli dźwięk przestrzenny realizowany za pomocą normalnej stereofonii czy systemów emulacji pokroju Dolby Headphones etc.?
Cudów bym się nie spodziewał po tym układzie, także bez dodatkowych zakupów raczej pozostałyby się na polu tylko GHS-1. HD668B mimo niskiej ceny potrafią mieć swoje wymagania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie sluchawek i tych wszystkich specyfikacji nie mam za dużo wiedzy. Ale z tego co czytałem o GHS-1 to to że mają dobrą przestrzenność same z siebie bez żadnych wspomagaczy tyle że z braku wiedzy nie jestem pewien czy moja karta dźwiękowa nie będzie jakoś blokować tej przestrzenności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale zwróć uwagę, że te AKG nie zakrywają całej małżowiny (nie wchodzi cała do wnętrza muszli) i słyszałem, że wyraźnie czuje się nacisk na głowię co zniechęca do długich sesji gamingowych. Też jestem graczem i osobiście nie mógłbym grać w takich słuchawkach. Polecam szukać słuchawek wokółusznych zamkniętych. Ja dzięki poleceniu na tym forum zdecydowałem się na QPad qh-90, ale to 100zł ponad kwotę, którą podałeś (zapłaciłem 360zł).

Edytowane przez Vanquish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności