Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki AKG K518


Rekomendowane odpowiedzi

siema! Mam zamiar kupić słuchawki jak w temacie AKG K518 le

ale nie wiem jakie one są oczywiście opinie są w porządku wszyscy je polecają ale chciałabym opinie użutkownika posiadającego je bądź mającego z nimi jakiś styk typu korzystał z nich kiedyś

czy izolują od otoczenia?

są głośne?

wygodne?

wytrzymałe?

co możecie szczerze o nich powiedzieć?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy izolują od otoczenia? - jak na nauszne to jedne z lepiej izolujących słuchawek

są głośne? - są

wygodne? - mocno ściskają głowę, poza tym nieźle

wytrzymałe? - są

co możecie szczerze o nich powiedzieć? - niezłe w swojej kategorii cenowej, ale można kupić za ta cenę słuchawki z lepszą jakością dźwięku, po modzie jakość dźwięku zauważalnie się poprawia ale nie jest to poziom dobrze napędzonych/zmodowanych CAL/HTX7/HTF600/SRH240.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy izolują od otoczenia? - jak na nauszne to jedne z lepiej izolujących słuchawek

 

są głośne? - są

 

wygodne? - mocno ściskają głowę, poza tym nieźle

 

wytrzymałe? - są

 

co możecie szczerze o nich powiedzieć? - niezłe w swojej kategorii cenowej, ale można kupić za ta cenę słuchawki z lepszą jakością dźwięku, po modzie jakość dźwięku zauważalnie się poprawia ale nie jest to poziom dobrze napędzonych/zmodowanych CAL/HTX7/HTF600/SRH240.

a masz jakąś propozycje co do nausznych zamkniętych słuchawek do 200 zł?

Edytowane przez nuta48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy izolują od otoczenia - tak bardzo dobrze
czy są głośne? - są
wygodne? - strasznie nie wygodnie nie wysiedzisz w nich dłużej niż 30 40 min

nie powiedział bym o nich,że są wytrzymałe jak dla mnie to strasznie słabo wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akg 518 to nr 1 portable do 250 zl, a z, wygoda nie jest u mnie najgorzej, spokojnie wytrzymuje 1-1,5godz , a jak coś to zawsze można przerwę zrobić

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ostatnio alternatywą K518 stały się Sony ZX600

Wg mnie najlepsze portable (niestety nie składane) do 200zł to Panasonic RP-HTX7 po modach. Świetna jakość dźwięku, łatwe w napędzeniu, wytrzymałe, dobra izolacja tylko wygląd nie każdemu pasuje ;) . Niezłe są też zmodowane Philipsy SHL8800, ale one, w przeciwieństwie do HTX-ów, bez modów grają mocno średnio. No i oczywiście hicior cenowy Maxell Retro DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ostatnio alternatywą K518 stały się Sony ZX600

Wg mnie najlepsze portable (niestety nie składane) do 200zł to Panasonic RP-HTX7 po modach. Świetna jakość dźwięku, łatwe w napędzeniu, wytrzymałe, dobra izolacja tylko wygląd nie każdemu pasuje ;) . Niezłe są też zmodowane Philipsy SHL8800, ale one, w przeciwieństwie do HTX-ów, bez modów grają mocno średnio. No i oczywiście hicior cenowy Maxell Retro DJ.

Mnie o HTX odstarsza ten wygląd ;)

Chociaż Maxell Retro DJ też wyglądają "specyficznie".

Maxell'ki mają wielką zaletę - można je łatwo zmodować. Mod ten wprowadza "na pierwszy rzut ucha" lepszy bas i większą scene. Po modzie nokautują wszystko w przedziale 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności