Skocz do zawartości

Nowy skin forum - Pulse!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym na forum został wgrany nowy skin - Pulse 3.4.1.

Na razie mają do niego dostęp tylko bywalcy i tu kieruję do was moją prośbę, mianowicie test, czy wszystko działa poprawnie, czy nie ma jakiś dziwnych błędów itp.

 

Jeśli coś jest źle zostawcie komentarz, jeśli dobrze również, jeśli macie propozycję na inny skin, również podajcie nazwy/odnośniki w komentarzach do tego tematu.

 

Pozdrawiam,

bruno63

 

EDIT: Jeszcze dopisek, jakby ktoś nie wiedział, temat zmienimy za pomocą menu w stopce o nazwie "Change theme" ;)

Edytowane przez bruno63
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1273664726_by_ziouas_500.jpg

 

Fajna skóra, poza tym forum upada ,więc żałobna czerń jak najbardziej :D

 

PS. Taką wiśniówką na torcie (byle nie Lubelską) byłoby wstawienie jakiegoś czaderskiego loga pod nazwą forum lub np. miniaturki jakiś słuchawek.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniecie na swoją nazwę użytkownika, w rozwijanym dymku obcina napis "Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami". Więcej problemów na razie nie widzę. Ogólnie wygląd jest ok, ale trzeba by zrobić jakieś nowe logo (albo stare dopasowane do stylu). Nadal jest czytelnie jak dawniej - za to plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to ja wam radzę wgrać poprawnie spolszczenie, gdyż obecnie co najmniej połowa forum jest po angielsku.

Dla mnie nie stanowi to żadnego problemu ale dziwnie to wygląda (nieprofesjonalnie) i niektórzy użytkownicy mogą mieć trudności ze zrozumieniem niektórych słów.

Edytowane przez Wieszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to ja wam radzę wgrać poprawnie spolszczenie, gdyż obecnie co najmniej połowa forum jest po angielsku.

Dla mnie nie stanowi to żadnego problemu ale dziwnie to wygląda (nieprofesjonalnie) i niektórzy użytkownicy mogą mieć trudności ze zrozumieniem niektórych słów.

 

A ja proponuję trzymać się tematu przewodniego - nowego skina, a nie spolszczenia. Już pisałem forum stoi na kodowaniu iso8859-2 a nie utf-8 co stanowi główny problem ze spolszczeniem, w planach jest konwersja forum, kiedy, nie wiem.

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę być acz czegoś mi brakuje.

Hmmm belek poziomych w głównych działach u nas jest belka innego koloru w ciemnym jest tylko napis robi się zbyt jednolicie nie ma działów optycznie.

A tak to bardzo ok, napisy znacznie czytelniejsze:)

 

Detal gdyby standardowy awatar ciemnego był szaro niebieski zamiast szaro biały było by git bo to taki plamki, ale to detal

 

Wooo Boziu ile tam skinów jest :D

Klar Dark jest najciekawszy. Ja tam się tym zadowolę.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuje wam test, przyciemnijcie monitor, tak aby białe nie raziło (tu niestety niektóre LCD to kupa bo na min a i tak palą).
I poużywajcie przez miesiąc ciemnych skinów, a po miesiącu wróćcie do starych ustawień.

 

To jest trochę jak z dźwiękiem duży kontrast w hd681 męczy a takie hd600 są relaksujące a pomimo tego są nadal treściwie.

Ja tam nikogo nie zmuszam każdy ma wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nawet, tylko trochę napaćkany... Ta belka z fejsbukiem do niczego nie pasuje i czemu data wysłania jest w zielonym dymku? Poza tym kolorystyka niby ciemniejsza, a oślepiająca biel jak była tak jest :) Nie lubię zmian na inne (ani lepsze, ani gorsze), więc wracam do starego skina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności