Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gourney napisał:

Lordzie, czy ja dobrze zrozumiałem, że te słuchawki, to +/- dt1350 bez kabla, czy tylko wyglądają podobnie?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Podobny wygląd do T50, T51 i DT1350. Co do grania to nie wiem. Na BT z AK300 raczej ciepłe. Ale nie zduszone. Podobno można je "ustawić" apką na smartfona pod siebie. One zapisują profil w swoim DACu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2018 o 22:56, Lord Rayden napisał:

W ofercie BD pojawiły sie nowe słuchawki Wireless. Aventho. Kurop miał je chwile w sklepie. Przypominają modele T51 i DT1350. Obsługują kodek aptX.HD.

obsługują też jakąś technologię dostosowywania sprzetu do ucha słuchacza..

http://www.infoaudio.pl/artykul/1372,beyerdynamic-nieustajaco-zaskakujacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, oblivion napisał:

Właśnie luknąłem na mp3store i moim oczom ukazały się czarne T1 mk2, btw jest obecnie do 23 lutego 20% rabat na nie (info o rabacie na głównej stronie).

i-beyerdynamic-t1-ii-special-black-editi

źródło

big_PIC-T1-2nd-Generation-15-06-side-bea

źródło

Hmmm, srebrne T1 jednak ładniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kwestia gustu. Grill też mogliby nieco zmienić, przyciemnić czy dać grafitowy, wtedy to by fajnie pasowało do czerni. Chociaż jeszcze do końca nie wiadomo jak one na żywo się prezentują, czy to będzie tak jak poniższe T5p, czy jednak może grill ma nieco inny kolor.

BeyerT5pReview9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba teraz ma okres "muzyka na tanim sprzęcie też jednak gra". Więc raczej niedługo K701 pójdą w odstawkę na rzecz jakiś 100-200złotowców :P Spokojnie ten okres u większości prędzej czy później minie  ;) Bo audiofilizm jest nieuleczalny, ma czasem jedynie chwilowe regresy.. a potem choroba dopada ze z dwojoną siłą -_-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, oblivion napisał:

Spokojnie ten okres u większości prędzej czy później minie  ;) Bo audiofilizm jest nieuleczalny, ma czasem jedynie chwilowe regresy.. a potem choroba dopada ze z dwojoną siłą -_-

O to to to, z podobnym skutkiem można leczyć pedofilię lub skłonności do oddychania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

O to to to, z podobnym skutkiem można leczyć pedofilię lub skłonności do oddychania.

Audiofilia to nie choroba, no chyba że obcowanie ze sprzętem odtwarzającym muzykę wywołuje u kogoś podniecenie seksualne, to wtedy jest to zboczenie jak każda inna "filia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafacio napisał:

Po co ma kupować 82 PRO, a potem T1 jak teraz ma lepsze słuchawki od obu wymienionych?

Właśnie, K701 są wygodne, lekkie, w miarę równe w przekazie, przestrzenne, dostatecznie basowe, średnica bliska, góra zadowalająca, nie sybilują ...itd.

Nic lepszego w tej cenie nie kupię  gdy ma iść wygoda użytkowania na równi z jakością dźwięku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności