Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, audionanik napisał:

 

Sorry, ale ja nie rozumiem tych wpisów;

tzn. ile? Konkretne wartości podaj, bo pewnie dyżurny inżynier ruchu Elektrowni Bełchatów będzie musiał mieć to na uwadze.

...i drugie pytanie - dasz radę przepchać przez rezystancję np 25ohm więcej niż 160mA używając napięcia 4V? Jeżeli tak, to podaj sposób; marchewka, kij, zasysanie podciśnieniem, upychanie kolanem, czy czary?

 

Bardziej to miałem na myśli, że potrzebują wzmaka, który "trzyma je za mordę". W praktyce to takie, które mają duży zapas mocy. Oczywiście i w miarę neutralna (lub nawet jasna) charakterystyka jest potrzebna, a nie zamulanie (jak do sporej części "piłujących" topowców).

A może ja po prostu trafiłem na niezamulające ortosy, w końcu wszystkich nie przesłuchałem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2017 o 21:37, markdover napisał:

Kurczę... dopiero co kupiłem wzmaka, jeszcze do mnie nawet nie dojechał, a ja już myślę o kolejnym. Co zrobić, taki sport :)

Przyjechał, dojechał. Oto jest i on.

20171020_203944.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic mocno wkracza do gry z Aventho wireless. Słuchawki obsługują bluetooth 4.2 z kodowaniem aptX HD, a ten kodek może obsłużyć formaty do 24/48 kHz. Do tego dochodzi tzw. personalizacja brzmienia Mimi. Szczegóły na stronie:

 

https://europe.beyerdynamic.com/aventho-wireless-black-4219.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z Headonica albo Sonic Pearl, nie pamiętam z czego słuchałem, ale to nie rzecz we wzmacniaczu IMHO. @audionanik musiałby mi przypomnieć, czy miał do nich kabel z XLR, czy jackiem? Zresztą T1 v2, które gościłem w domu, i tak grały jak jakaś niedoróbka. Natomiast późne egzemplarze v1, a słyszałem 2 różne, grały po plastyczno-bajkowej stronie mocy z Headonica. Był u mnie klient z nimi, posłuchał z Headonikiem i zamówił tego ostatniego, zresztą ja z takimi słuchawkami też mógłbym żyć. Z v2 byłbym permanentnie poirytowany. Chociaż pojawiają się sugestie, że słuchałem nieudanego egzemplarza. Tylko kto mi zagwarantuje, że mi się trafi dobry za kolejnym razem?

 

U mnie z Balantine grają nawet T90 modowane, a to raczej bardziej bezwzględne w prezentacji słuchawki niż dowolna odmiana T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Aro91 napisał:

@markdover Opiszesz jak ci się podoba ten wzmak ?

w jakiej cenie udało się zakupić

gratuluje :)

Na razie lampy są nie wygrzane, więc ciężko o krytyczny odsłuch, ale pierwsze wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. W porównaniu z Zenkiem duo:

1. Przybliżona średnica

2. Trochę większa scena (przede wszystkim na boki)

3. Zdecydowanie lepsza holografia

4. Jak na razie nie zaobserwowałem słynnego "zaokrąglenia wysokich tonów"

 

A żeby było jasne - Zenka bardzo lubię.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem że lampy mogą grać tranzystorowo i tranzystory jak lampy być może tak jest 

Pisała to osoba o wzmacniaczach pod kolumny 

miałem Zenka potem zalowalem że poszedł za 230zł a bardzo fajny wzmacniaczyk

Pytanie jeszcze o beyerach DT1990 czym to się różni od takich T90 ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności