Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Compton napisał:

Toć vintage są prawie nieużywanie, niczym niemieckie samochody ;)

 

Ależ ja wiem jak to głupio brzmi. Tyle, że:

1. kupiłem je tu na forum (nie od Niemca) i ponoć grały max 50 h. Nie mam podstaw aby powątpiewać - to nie auto za kilkadziesiąt tysi, a słuchawki za 300.

2. kolega (niestety z drugiego końca Polski) zapewnia mnie, że niewygrzane 880 Vintage właśnie tak grają.

Zobaczymy :)  I tak docelowo pójdą do szuflady skarbów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Jak vintage to na pewno wygrzane szefie,teraz wygrzewasz tylko swój słuch....he,he....

 

11 godzin temu, Compton napisał:

Toć vintage są prawie nieużywanie, niczym niemieckie samochody ;)

 

11 godzin temu, marekhall napisał:

"Dziadek, Niemiec tylko w niedzielę mszy przez radio słuchał"

 

Postanowiłem, że jeśli będę je kiedyś sprzedawał, wystawię jako nowe, które nawet nie opuściły fabrycznego magazynu - egzemplarz z likwidacji fabryki. :D

Nawiasem... Zamknęli już AKG?

 

[ot, takie pisanie o d*upci Maryli (Łoppole) co by nazbierać 50 postów otwierających bramy KOMISU]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynże egzemplarz "Niemiec płakał jak sprzedawał" pograł u mnie góra 50h i... wciąż wygląda na zupełnie nowy...

 

także proponuję grzać je, tylko nie na głowie, bo pady już nie będą nówki, jak i łopaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mykupyku napisał:

tynże egzemplarz "Niemiec płakał jak sprzedawał" pograł u mnie góra 50h i... wciąż wygląda na zupełnie nowy...

 

także proponuję grzać je, tylko nie na głowie, bo pady już nie będą nówki, jak i łopaska

 

Grzeją się Panie, a "koszernie" ;) 

 

IMG_20170927_124023.thumb.jpg.5d0092d54f5e884dc6645d836ea7d8fe.jpg

Ale w 500h grzania to ja się bawił nie będę.

Muszą złagodnieć po 200!   ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak schodząc z nocnego dyżuru...muszę przyznać że Amirony Beyera to najlepsze słuchawki ever jakie miałem...

Są akuratne do każdej muzyki....nie męczą ani nie przymulają.....w sam raz....i tyle...nie ma co więcej opisywać...

Ot po prostu idealny produkt Beyera....na miarę Orfeusza?...pewnie nie, ale 1000 razy taniej, dźwiękowo....sporo lepiej...he,he.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bachankas napisał:

Nie żebyś tego samego od Fostexach nie pisał, a potem o Fostexach z wymienionym kablem :D
Takie śmieszki tylko, bo to nie musi być status na wiele lat :D

Fostexy gorsze jednak bo...zamknięte ..męczą szybciej...jak dla mnie przynajmniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, saudio napisał:


Mi po procentach też tylko muzyka gra;)

Heh, Saudio, przypadkiem powiedziałeś złotą myśl, chyba najlepszą wypowiedź ever na forum i nie tylko...

Tak, ma nam grać tylko muzyka na słuchawkach, nic więcej...i o to tyle zachodu i lat poszukiwań, by zagrała tylko muzyka...

Czego i każdemu na forum życzę...he,he.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Heh, Saudio, przypadkiem powiedziałeś złotą myśl, chyba najlepszą wypowiedź ever na forum i nie tylko...

Tak, ma nam grać tylko muzyka na słuchawkach, nic więcej...i o to tyle zachodu i lat poszukiwań, by zagrała tylko muzyka...

Czego i każdemu na forum życzę...he,he.:lol:

Ja w sumie tak już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem poważnie...he,he.

Muzyka już była z K702, można by z nimi żyć ale ciut brakowało mi dociążenia do pełni szczęścia...

Amirony dodają te brakujące elementy , są taką mieszanką DT990 600ohm, HD650, K702...idealny mix dla mnie.

Lepsze(czytaj droższe) słuchawki powodują że człowiek zaczyna się skupiać na ich technicznych aspektach ,a przestaje się cieszyć samą muzyką...

Przynajmniej ja tak miałem...oczywiście mówię o otwartych słuchawkach, zamknięte to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyleczyłem z tych chorób audiofilskich...he,he.

Ale jakby tak wygrać w totka to....:ph34r:

Teraz, matkin napisał:

Jak tam u nich z ich bogatą średnicą? Mają? Takie słuchawki do mnie przemawiają. Są magiczne. To jak tam z tym? 

To chyba największa zaleta Amironów, średnica...bliski, ocieplony, naturalny, emocjonalny wokal...Warto posłuchać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eternal Seeker napisał:

Ale jakby tak wygrać w totka to....:ph34r:

 

No i ... jaki zestaw słuchawkowy w tym przypadku no limit  ?

Sony MDR-R10  (nawet do wzięcia: link )

wypas tor dla Sennheiser HD 540 GOLD

1000V linear energizer robiony na zamówienie dla ulubionych elektrostatów

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 o 12:47, xxxmiloszxxx napisał:

 

Grzeją się Panie, a "koszernie" ;) 

 

IMG_20170927_124023.thumb.jpg.5d0092d54f5e884dc6645d836ea7d8fe.jpg

Ale w 500h grzania to ja się bawił nie będę.

Muszą złagodnieć po 200!   ; )

To grzech piłować taki vintage CD odtwarzacz tylko do wygrzewania słuchawek. Wystarczy jakieś radyjko, głośniczek ma tylko drgać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aulait napisał:

To grzech piłować taki vintage CD odtwarzacz tylko do wygrzewania słuchawek. Wystarczy jakieś radyjko, głośniczek ma tylko drgać ;)

 

Prawda. 

Zmieniłem "piekarnik" już po jednej nocy. 10h twardzielowi (za czasów Pewexu wujo maniakalnie inwestował bony w audio) nie zaszkodzi, a raz na pół roku - chyba nawet wskazane.

Mam trochę vintage audio i min raz na pół roku odpalam. Skarby z akumulatorami (np Rio Karma) co kwartał/co najdzie ochota  :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności