Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchał ktoś z tego "cuda" z T1/T1v2? Jeśli jest tak jak piszą marketingowcy to była by to fajna alternatywa dla drogich DAC/AMP na które trzeba się wykosztować przy T1 (coś ala Dragonfly Red dla NH/NHC/OWL)

http://www.mp3store.pl/news/1/2017540971254131853/nowosc-beyerdynamic-impacto-essential

 

95e3671c6715b490gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Compton napisał:

Czy dziś już żaden pirdek się nie sprzeda, jeżeli w katalogu nie pojawi się informacja, że jest alternatywą dla drogich stacjonarek?

Przecież to bardzo łatwo zweryfikować. 

 

23 minuty temu, decees napisał:

T1 to sprzęt (i nie tylko on) który skaluje się w górę względem toru co pokazuje choćby ostatnia recenzja Wells Audio Milo. Tak więc sztuka dla sztuki imo.

Większość słuchawek się skaluje z resztą Toru, czasem tylko te wydatki nie są współmierne do efektów. Chociaż ze znanych mi słuchawek wszystko co na biocelulozie skaluje się najlepiej.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

Wiara nie ma tu nic do rzeczy. Stworzyli to specjalnie dla T1 rev2 i Amiron więc jestem po prostu ciekaw synergii. Bo prądowo da radę:

Moc wyjściowa: 50mW/32Ohm, 7mW/600Ohm

 

7mW/600Ohm?

To chyba nie jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karmazynowy napisał:

To chyba nie jest za dużo.

 

I jeszcze czy ten kabel do słuchawek jest taki krótki, że to combo wisi jak pilot na kablu? Bez sensu.

 

Bo to chyba w zamierzeniu ma być pilot. Co chyba, nie jest zbyt trafionym pomysłem bo całe słuchawki będą ciągnąć do dołu z naszą szyją i głową.

14 minut temu, Karmazynowy napisał:

To chyba nie jest za dużo.

 

I jeszcze czy ten kabel do słuchawek jest taki krótki, że to combo wisi jak pilot na kablu? Bez sensu.

 

Bo to chyba w zamierzeniu ma być pilot. Co chyba, nie jest zbyt trafionym pomysłem bo całe słuchawki będą ciągnąć do dołu z naszą szyją i głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 19:39, Palpatine napisał:

Słuchał ktoś z tego "cuda" z T1/T1v2? Jeśli jest tak jak piszą marketingowcy to była by to fajna alternatywa dla drogich DAC/AMP na które trzeba się wykosztować przy T1 (coś ala Dragonfly Red dla NH/NHC/OWL)

http://www.mp3store.pl/news/1/2017540971254131853/nowosc-beyerdynamic-impacto-essential

 

95e3671c6715b490gen.jpg

Nie widzę T1 z takim wypierdkiem :\

45 minut temu, decees napisał:

Finałowe starcie, bratobójcza walka - nich rozsądzi Królowa :wub:

 

 

IMG_2906.JPG

U mnie wyglądała tak czołówka Beyera:
T1v1(wysoki nr seryjny)>T1v2>T1v1(niski nr seryjny)>T5v2>>>T5pv1

Michałowe Tesle w Limbie przed T5pv2, ale to już nie Beyer =)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owle się otwierają powoli, chyba przekroczyłem magiczne 150h, powiem tak - całościowo oba modele bardzo wysoko oceniam. W konkretnych aspektach tak na szybko po półgodzince - holografia po stronie sówek, jednak minimalnie w głąb więcej przekazu, no i to granie tyłem potrafi zaskoczyć. Żeńskie wokale z vibrato - tu wolę Beyery, jednak bezpośredniość wokalu żeńskiego to jest to co mnie ujęło w kontakcie z T1 i tą drogą postanowiłem kroczyć dzielnie do końca.

No i bas w Sowach przy ich charakterze grania wydaje się bardziej na miejscu w sensie ilościowym, w T5p chciałbym go ująć, więc pewnie pokombinuję z padami - sugestie mile widziane. Naturalnie chciałem spróbować na nich padów od T1 ale gdzieś wyczytałem że mają za dużo "otworów wentylujących" i bas całkowicie siada. Z kolei pady od HM5 ponoć przesłaniają drivery co też rzutuje na dźwięk :blink:

Edytowane przez decees
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 15:22, bakus1233 napisał:

Sporo kasy przez niego straciłem, wiec za karę go jeszcze zamroziłem :D

 
20170126-144827.jpg
 
20170126-144836.jpg
 
20170126-144842.jpg

 

chłodne granie ; )

Edytowane przez xxxmiloszxxx
pośpiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się ;)  Dnia dzisiejszego - niedzielnego, w godzinie - leniwie popołudniowej, otworzyłem paczkę z DT-880 600 Ohm "VINTAGE" (jak nowe).

Dodam skromnie, że jestem już posiadaczem 880 250 Ohm 2003 (jak ze sklepu - słuchawki wraz z przejściówką na duży jack + aluminiowy kuferek + tekturki i papierki).

I ... i powiem, że to fajne, zupełnie nieleniwe granie :)

 

I... i, że warto kupić (tzn jeśli ma się mocny wzmacniacz!)

A jaka radość z  słuchania muzyki z lat 80 "w oryginale" (jest ostro *).  Zaręczam, że w "99 Luftballons" (Nena) na DT-880 Vintege widać dokładnie 99 balonów (no i ponad 200 na TH-900).

Jedno i drugie (granie) ma swój smak. Nie potrafię zrezygnować z żadnego.

 

 

* - a może są jeszcze niewygrzane i z czasem (z połkniętymi kWh) złagodnieją ??

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vonBaron napisał:

To już wiem kto mi je podwędził :lol:

 

Całą (no może prawie) dobę leżały smutne w komisie.

Czekałeś aż Ci oczko puszczą?

 

Poszukuję do nich pudełka, karteczek, papierków ...

Noooo i [miałem się nie przyznawać] małej złotej śrubki :wub:

 

1.jpg

Edytowane przez xxxmiloszxxx
grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bawił się ktoś z wygrzewaniem Beyerdynamic DT880 Vintage (ewentualnie nowszych) ?

Kolega, który ma 2 pary, twierdzi, że słuchawki te wygrzewają się nawet do 500 godzin.

Kolejna doba wygrzewania.

Wysokie nadal na I planie, wokal zyskał gram emocji.

Grzejemy dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności