Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie z tymi Amironami, widziałem recenzję gościa gdzie narzekał na peak na 8tys w Amironach...

Tak by wyglądało po wykresie...Sybilowały mu trochę.

Możliwe, jak zawsze będzie zależność od toru.

 

Było już ale jeszcze raz podam bo dużo informacji jest tu: http://www.head-fi.org/t/838972/professional-vs-home-beyerdynamic-dt-1990-pro-vs-beyerdynamic-amiron-home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie uslyszec to podbicie w pewnym zakresie sopranow, czasem potrafi wkur.... Ale zawsze cos tam sie znajdzie, ogolnie gora baaaardzo mi sie w amironach podobala. Wokal jest wyraznie dalej odsuniety niz w he400i, pm3. Jest tez moim zdaniem troche dalej niz w meze. Nigdy nie wlazi do lba na sile i nie meczy. Gora u mnie pieknie mienila sie zlotawym odcieniem, ze tak to obrazowo nazwe. Za to brakowalo mi troszke dociazenia wokali, nie podobal mi sie zakres -dolna srednia i gorny bas. Mimo, ze czasem dalo po uszach "C" i "S" to i gora z amironow podobala mi sie najbardziej ze wszystkich sluchafonow jakie mialem i ....walcze ze soba czy je kupic czy nie pod nowego fiolka...Ogolnie tez nie sa dynamitem jezeli chodzi o dynamike, nadazaja za muzyka w stopniu zadowalajacym ale takie meze sa wyraznie "szybsze" a juz z meridianem expl.2 to wrecz petarda. Ciekawe czy mp3store ma testowke amironow bo z checia dalbym im szanse z fiio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie tez nie sa dynamitem jezeli chodzi o dynamike

To by było bardzo ciekawe bo to oznaczałoby, ze Beyerdynamic zepsul Tesle - sluchalem kilku Beyerdynamikow (tesle i nie-tesle, mam T90) i zawsze była to petarda jeśli chodzi o dynamikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian za szybkosc jest mocno nasycone, barwne brzmienie, dla kazdego cos dobrego. Fajne sa, jak juz dotrze do mnie fiio na pewno dam im jeszcze jedna szanse i koniecznie tym fantastycznym wg Ryki fostexom 610.

Kurczę, moje 1990 grają zupełnie inaczej....

 

Ale, cóż, zagrają to , co im podają... oddają dobrze charakter źródła. Mam tych źródeł, to wiem.

 

Ogolnie tez nie sa dynamitem jezeli chodzi o dynamike

 

To by było bardzo ciekawe bo to oznaczałoby, ze Beyerdynamic zepsul Tesle - sluchalem kilku Beyerdynamikow (tesle i nie-tesle, mam T90) i zawsze była to petarda jeśli chodzi o dynamikę.
I jest nadal. Dt1990 od t5p v2 - na moich żródłach różniły się ilością basu. Ujmując rzecz z grubsza. Wyżej pisałem o zawiłościach. Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Dt990 Edition.

Przemawia do mnie bardziej wersja 32ohm bo można posłuchać ze wszystkiego.

Natomiast wersja 600 ma świetnie kontrolowany bas, lepsza scena i lagodniejsza góra, tak wyczytałem na Head Hifi.

Porownywal ktoś, słychać te różnice? Więcej omów to niestety kolejny wydatek na wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Dt990 Edition.

Przemawia do mnie bardziej wersja 32ohm bo można posłuchać ze wszystkiego.

Natomiast wersja 600 ma świetnie kontrolowany bas, lepsza scena i lagodniejsza góra, tak wyczytałem na Head Hifi.

Porownywal ktoś, słychać te różnice? Więcej omów to niestety kolejny wydatek na wzmak.

A ja przekornie bym zaproponował wersję 250ohm 990E...jak dla mnie najbardziej muzykalna i przyjemna w odsłuchu.

Ale 32 ohm też fajna,przyznaję...

A tak w ogóle,daj sobie spokój z Beyerami i posłuchaj KQ701 albo modowanych K702...

Tylko one lubią prąd...hmm.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Dt990 Edition.

Przemawia do mnie bardziej wersja 32ohm bo można posłuchać ze wszystkiego.

Natomiast wersja 600 ma świetnie kontrolowany bas, lepsza scena i lagodniejsza góra, tak wyczytałem na Head Hifi.

Porownywal ktoś, słychać te różnice? Więcej omów to niestety kolejny wydatek na wzmak.

wersja 32ohmy jest najostrzejsza, największe V z przesunięciem balansu w stronę sopranu. jak nie masz ciemnego toru to odradzam.

szedłem tą drogą, teraz mam wersję 250ohm, i jest zdecydowanie łagodniejsza, 600ohm nie słuchałem, ale podobno jest jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 600ohm najlepsza o ile mamy do nich super tor...też jasnawe i na górze sybilująco potrafią zaskoczyć niemile.

Dla tego polecam 250ohm, bo najmniej kłują na górze...a reszta super dobra .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wersja 600ohm najlepsza o ile mamy do nich super tor...też jasnawe i na górze sybilująco potrafią zaskoczyć niemile.

Dla tego polecam 250ohm, bo najmniej kłują na górze...a reszta super dobra .

 

I tanie jak barszcz :)

Się porobiło....

 

Poproszę jakieś tanie słuchawki ....

 

Proszę, do wyboru, k701, k702, dt880/990 w jakiej impedancji Pan życzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomarańcz mi się strasznie podoba w k712.... i nie miałem ich jeszcze. Czy to jest to samo co k7XX ?

Proszę bardzo...

http://www.head-fi.org/t/752994/my-akg-comparison-k7xx-k712-65th-annies-and-the-rest-to-stop-this-confusion

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten pomarańcz mi się strasznie podoba w k712.... i nie miałem ich jeszcze. Czy to jest to samo co k7XX ?

 

Proszę bardzo...

http://www.head-fi.org/t/752994/my-akg-comparison-k7xx-k712-65th-annies-and-the-rest-to-stop-this-confusion

Biere.

Najbardziej lubię k701, a k712 to k701 z większym basem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna blada, myślałem ze my w fanklubie akg piszemy, patrzę a tu Beyerdynamic.

Wreszcie Manu posłucha Muzyki a nie tylko technicznej doskonałości...he,he.

Ale racja jest

 

U mnie to jest tak: trzy światy mam ze słuchawkami, a dokładniej cztery strony świata: zachód - dt1990pro - techniczna doskonałość, północ - ER4XR - surowe piękno natury i srogi klimat (komfort) , wschód - k701 - dusza i kultura wysoka, południe - Meze 99, ciepło, klimat, temperament i sex

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności