Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@Dzingi, czy poza tym, że jesteś wielbicielem symfoniki, gardzisz popem, nie słuchałeś T1v2 i masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego, czymś jeszcze chcesz się z nami podzielić?

 

I tu się mylisz drogi kolego – nie posiadam T1 v2, aczkolwiek ich słuchałem. I ciężko, bardzo cięęęęężko mi to pojąć, że wykładają Ci się one na tym kawałku który nam zaserwowałeś. Jednak nie mam żadnych podstaw do tego, by mieć Cię za kłamcę, toteż przychodzi mi jedynie na myśl, że albo musisz posiadać jakiś zepsuty egzemplarz, albo Twój tor ma ujemną synergię z T1 v2 :)

 

Co dopiero pisałem, że u mnie ten egzemplarz też się wykładał na basie, więc argument z torem odpada. Było gorzej niż na GS1000 czy PS1000 od Grado, gdzie granica głośności, od której bas charczy, też jest relatywnie niska, a jak na półkę cenową - niedopuszczalnie niska.

 

Grado nie słucha się głośno, żadna tajemnica i nikt się na to nie skarży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@Dzingi, czy poza tym, że jesteś wielbicielem symfoniki, gardzisz popem, nie słuchałeś T1v2 i masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego, czymś jeszcze chcesz się z nami podzielić?

 

I tu się mylisz drogi kolego – nie posiadam T1 v2, aczkolwiek ich słuchałem. I ciężko, bardzo cięęęęężko mi to pojąć, że wykładają Ci się one na tym kawałku który nam zaserwowałeś. Jednak nie mam żadnych podstaw do tego, by mieć Cię za kłamcę, toteż przychodzi mi jedynie na myśl, że albo musisz posiadać jakiś zepsuty egzemplarz, albo Twój tor ma ujemną synergię z T1 v2 :)

Co dopiero pisałem, że u mnie ten egzemplarz też się wykładał na basie, więc argument z torem odpada. Było gorzej niż na GS1000 czy PS1000 od Grado, gdzie granica głośności, od której bas charczy, też jest relatywnie niska, a jak na półkę cenową - niedopuszczalnie niska.

Grado nie słucha się głośno, żadna tajemnica i nikt się na to nie skarży :)
Podobno można się też modlić do nich...

Żeby się nie zepsuły, czy coś...

;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ach, teraz już wszystko jest jasne.

Nie do końca.

... że on ich nie posiada, tylko ich słuchał … mea culpa ;)

Nie tylko słuchałem ale i posiadałem. W przeciwnym razie jak mógłbym je reklamować? :wacko:

 

 

Oj, teraz to już mnie łapiesz za słówka :D Przepraszam Wielce Czcigodnego Pana, że nie przyłożyłem do tego uwagi, kto napisał, że reklamował swoje T1 v2 i mu tej reklamacji nie uznali w serwisie Beyera. Och, byleś to Ty! Jak cudownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zdążyłem zapisać. Moje zdrewnione grado sr60e bardzo ładnie grały i wyglądały, ale nigdy się do nich nie modliłem. Natomiast do tych wysokich, najwyższych, to kto wie, kto wie... jakieś ateistyczne pieśni pochwalne, egzystencjalne, ponure, może bym wznosił...

Manu, liczba wiernych w Kosciele Grado mocno skurczona juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego... miałem T1.1 z niskim nr seryjnym, T1.2 oraz T1.1 z wyższym nr seryjnym... w każdym przypadku z basem wszystko było w porządku... najlepiej na T1.2... ale znowuż średnica przyjemniejsza we wcześniejszej rewizji :>

Jeszcze bym chętnie przytulił jakieś T1.1 z końcówki produkcji na trochę...

 

A @Dzingi musi mi kiedyś wyjaśnić w jaki sposób przesterować bas podczas muzyki symfonicznej... ok - muzyka symfoniczna, wróć wszelkie duże składy są świetne do sprawdzania separacji, konturowości, czy dźwięk na słuchawkach się nie zlewa, ale do szukać przesterów na basie to wolałbym na kawałku Comptona :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, słyszałem że już puściłeś moje byłe dalej :(

Chciałbym zachować zalety v1 i dodać tylko troszkę dołu. W sumie to muszle v1 mają otwór fi 5.

Tak. Szukałem zamkniętej wersji dt1990pro. T70 były za jasne, t5p v2 za dużo basu jak na mój gust, to raz, a dwa, jednak moje grajki nie wyciągały z nich wszystkich soków, także bardziej mi się podobały z nich dt1990pro, zatem racja bytu u mnie t5p v2 zniknęła... dt1770 pro chciałem nowe brać, fajny rabat Wojtek nawet mi dawał bardzo, ale wystraszyłem się recki Fatso, która mi dziwnym trafem wcześniej umknęła... klaustrofobia i mniej góry niż hd650? Nie, zdecydowanie nie.

 

Zatem skopiowałem Twoje zakupy :Phttp://forum.mp3store.pl/topic/18815-muzyczne-zakupy/?p=1436149

W celach leczniczych z choroby audiofilii. Tzw. zerowanie konta.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie... ja przy pierwszym wierceniu w plastiku pękłem coś :\

 

Ja bym próbował gdzieś na głębokości połączenia mocowania widełek, ale na dole albo na górze...

Coś jak: http://pokazywarka.pl/srh240_mod/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności