Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Są spore różnice w brzmieniu różnych wersji. Wpływ ma impedancja, pady i zabudowa za driverem.

 

Ja to mniej więcej czuje jak w tym opisie(jeśli chodzi o impedancje):

http://www.beyerdynamic.waw.pl/impedancja-sluchawek-beyerdynamic.html

Ok. No to wygląda na to, że najsensowniej w moim przypadku, to 80 ohm, bo jednak 250 potrzebują prądu, a 32 mogą być dla mnie zbyt basowe i mniej naturalne. Dzięki.

 

Rotgut jeśli kupujesz nowe, to może poszukaj sklepu internetowego, który nie robi problemu ze zwrotami. Wtedy możesz spokojne obadać, które Cię usatysfakcjonują. A z tym to różnie bywa, może nie te, co wybrałeś, może np DT150, albo coś całkiem innego. Tak to tylko stracisz na przesyłkach a nie wtopisz kasy ;)

 

 

 

 

Naprawdę można się pogubić w tych DT770. Widzę, że PRO Limited Edition Black są również w wersji 16 i 80 om. Miał ktoś takie już z Kolegów?

 

 

W świetle prawa żaden sklep nie powinien robić problemów przy zakupie na odległość i zwrocie w ciągu 14 dni.

 

W świetle prawa, ubezpieczalnie powinny wypłacać pełne należne odszkodowania, ludzie i firmy powinni opisywać rzetelnie przedmioty na portalach aukcyjnych, komisy samochodowe nie powinny oszukiwać, złodzieje kieszonkowi, sędziowie, policjanci powinni nie kraść. Słowo powinni jest tu kluczowe. Poczytaj sobie komentarze na allegro, pogooglaj i zobaczysz, że nie jest tak jak być powinno ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory. Nadal nie wiem o co chodzi z piwnicą. Jednak jak się chce pić sporo piwa to lepiej nic nie pisać. Co do słuchawek to chyba Beyery w dziedzinie zamkniętych wyszły na prowadzenie. Tylko ten cholerny kabel.


Te dt770 są absolutnie doskonałe. Zapisuję się do fanklubu.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum sprzedaje w mirę tanio kilka sztuk. Ale moją opinią lepiej się nie kierować bo chyba jestem jedynym człowiekiem na świecie wg którego K701 mają wiecej basu, a K500 mają go akurat.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DT770 to na prawdę mocno średni model... za małą przewidzieli im komorę akustyczną, w większej grają ok... modami można stocka ratować.

Posłuchaj DT770 po Perulowym full-modzie. W stosunku do stockowych zauważyłem sporą poprawę, przede wszystkim w kontroli basu, poprawiła się również holografia.

 

Co ciekawe najpierw miałem przyjemność posłuchać egzemplarza zmodowanego, dopiero po paru tygodniach pojawiła się szansa na bezpośrednie porównanie z modelem "fabrycznym", ale już wygrzanym. W tym starciu zdecydowanie wygrywa DT770 po modach Perula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz?...ciekawe...Sythax głównie narzekał że góra słabiutka w 770pro.

I ogólnie że słabizna z tych 770 przy DT150...nie słuchałem 770 ,nie wypowiadam się...

Ale jak DT150 to wstydliwa niewiasta to LCD2/3 to chyba dziewice normalnie nadal...ha,ha.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w DT150 czy AKG K701 do satysfakcjonującego odsłuchu trzeba dość głośno słuchać (wzmacniacze klasy A też tego nie poprawiają). DT990 PRO (szczególnie ze starszymi padami) i DT770 PRO słucha mi się z przyjemnością przy niewielkich poziomach głośności. Dźwięk odbieram jako pełny, z różnymi smaczkami i szczególikami. Pięknie brzmią też winyle.

W dodatku DT150 zawsze odbieram jako nieangażujące/nudne. To dość ciekawe, bo słyszę na nich fajne klimaciki, np urok lampy, czy ciekawą prezentację przestrzeni w Luxmanie L-530, ale i tak zaraz chce mi się je ściągnąć z głowy a na takich DT990 PRO po prostu odpływam, zatapiam się w muzyce.

 

Może DT150 czy K701 posiadają więcej miłośników wśród osób, które lubią "przywatować" a DT990/770 PRO wśród osób słuchających ciszej?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co się męczyć z Dt770 jak Dt150 je zjadają na śniadanie na stocku, i bez popitki...he,he.

Jednych i drugich nie słuchałem. I to mnie męczy czasem. W sposób regularny. Jak żyć?
Jeżeli ciekawość nie będzie Ci dawała spokoju to pisz na PW, te zmodowane DT770 mogę Ci podesłać na odsłuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności