Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Następca DT-990 Pro do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

A czego autor tematu słucha?

Dla mnie przesiadka z K601 na DT990 była in plus, ale to wynika z moich preferencji. Obiektywnie nie da się raczej powiedzieć że Beyerki są lepsze.

K601 są bardzo wygodne, można zapomnieć że ma się je na głowie.

Najwięcej Rocku/Metalu/J-Music. Niestety sprzedałem już DT-990 PRO chce spróbować czegoś innego. Prawdopodobnie będę miał do testów właśnie K601 jeśli podpasują kupie, ale będę jeszcze jakiś model szukać jako drugie słuchawki

Edytowane przez Witax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić warto, ale w takim repertuarze Beyerki IMO sprawdzą się o lepiej.

 

AKG dla mnie nie maja w ogóle uderzenia w dole, nie mają pazura, dla mnie były nudne.

Mają bardzo szeroką scenę, super separację, lokalizację instrumentów.

 

Ale tak jak wspomniałem - to nie moje granie, ja wole coś z przeciwnego bieguna czyli Grado, może Tobie podejdą.

 

Uprzedzając pytania - K601 grały z Lovely Cubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej Rocku/Metalu/J-Music. Niestety sprzedałem już DT-990 PRO chce spróbować czegoś innego. Prawdopodobnie będę miał do testów właśnie K601 jeśli podpasują kupie, ale będę jeszcze jakiś model szukać jako drugie słuchawki

 

Czyli średnio jeśli chodzi o Q701. O ile J-Music jeszcze można, to niestety pod cięższym graniem mogą się nie spodobać i A900X będą zauważalnie lepsze. Na tle DT990 PRO i przy takiej muzyce naprawdę trzymałbym się osobiście właśnie A900X.

 

AKG dla mnie nie maja w ogóle uderzenia w dole, nie mają pazura, dla mnie były nudne.

 

Większość osób tak je opisuje i faktycznie ze względu na preferencje i posiadane wcześniej słuchawki można mieć o nich takie zdanie. Dla mnie z kolei bas w Q701 np. był na odpowiednim poziomie, na tyle, abym nie czuł ani grama zmęczenia tymże zakresem przy długich sesjach odsłuchowych (Icon HDP). Basu najadłem się przez lata już dość, do tego stopnia, że nawet K550 preferuję bardziej z uDACa, który jeszcze kapkę tego najniższego basu dyskretnie im zabiera. Jestem też na 100% pewien, że jeśli K601 się nie spodobały, to Q701 by Ci w takiej sytuacji już całkowicie nie podeszły :).

 

A900>K550, AKG nie mają czego szukać. A900X mają twarde pady dlatego je sprzedałem, A900 nie dość że lepiej grają to i wygodniejsze.

 

I cena też dzięki temu jest odpowiednia: ~700-800zł vs ~1400. K550 to w swojej cenie best bang for the bucks, ale oczywistym jest, że przegrają na klasie dźwięku z A900X, Q701, K601 etc. Taka jest w nich cena kompromisu między dobrym brzmieniem a maksymalną uniwersalnością w dobrej cenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nie piszcie ze cos jest lepsze/gorsze. Piszcze ze wam sie bardziej/mniej podoba. Szlag mnie trafia jak widze, ze w zaleznosci od posiadanego sprzetu zdanie jest takie jakie jest.

 

Mnie z tych wszystkich wymienionych sluchawek najbardziej podoba sie zestaw k550 i hd650. K701 i podobne sa troche bezbasowe, ath maja problemy z kontrola basu,

 

Bledem moim zdaniem bylo tez pozbycie sie beyerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nie piszcie ze cos jest lepsze/gorsze. Piszcze ze wam sie bardziej/mniej podoba. Szlag mnie trafia jak widze, ze w zaleznosci od posiadanego sprzetu zdanie jest takie jakie jest.

 

Jedno oznacza poniekąd drugie. Jeśli dla mnie jedna para bardziej mi się podoba od drugiej, to oznacza to też, że jest dla mnie od tej drugiej lepsza. Nie wiem jak można mieć problem z tym, że ktoś w oparciu o własne doświadczenia / preferencje i sprzęt ma swoje własne zdanie i lubi co innego, audio to nie koncert pasków i wykresów tylko niestety strefa głębokiego subiektywizmu i osoba z tak dużym stażem jak Ty powinna wiedzieć to najlepiej :). To zresztą Witax wybiera słuchawki dla siebie i to on podejmuje decyzje, my co najwyżej możemy coś doradzić, zaproponować, ale jak postanowi to tak zrobi.

 

 

Mnie z tych wszystkich wymienionych sluchawek najbardziej podoba sie zestaw k550 i hd650.

 

I bardzo dobrze. Mi również podobają się K550, z kolei Mikołajowi nie i ma on do tego całkowite prawo :). Z drugiej strony brzmieniowo HD650 już mi nie podchodzą i preferuję osobiście HD600, nie można mieć o to do mnie pretensji, a i ja nie wtykam ich nikomu w gardło.

 

 

K701 i podobne sa troche bezbasowe,

 

W tych "podobnych" (rozumiem że chodzi o Q701, Annies, K712 PRO?) potrafi być słyszalna różnica na plus, choć prawdopodobnie wciąż w kategoriach "jasne, bezbasowe". Zresztą o STAXach też tak mówili, a tymczasem biorąc do ręki takie SR-303 (rekablowane 202 tak samo) ma się naprawdę odpowiednią i przyjemną jego ilość. Kwestia gustu, może przesadyzmu, może czasami i źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moze nie piszcie ze cos jest lepsze/gorsze. Piszcze ze wam sie bardziej/mniej podoba. Szlag mnie trafia jak widze, ze w zaleznosci od posiadanego sprzetu zdanie jest takie jakie jest.

 

Jedno oznacza poniekąd drugie. Jeśli dla mnie jedna para bardziej mi się podoba od drugiej, to oznacza to też, że jest dla mnie od tej drugiej lepsza. Nie wiem jak można mieć problem z tym, że ktoś w oparciu o własne doświadczenia / preferencje i sprzęt ma swoje własne zdanie i lubi co innego, audio to nie koncert pasków i wykresów tylko niestety strefa głębokiego subiektywizmu i osoba z tak dużym stażem jak Ty powinna wiedzieć to najlepiej :). To zresztą Witax wybiera słuchawki dla siebie i to on podejmuje decyzje, my co najwyżej możemy coś doradzić, zaproponować, ale jak postanowi to tak zrobi.

 

 

Mnie z tych wszystkich wymienionych sluchawek najbardziej podoba sie zestaw k550 i hd650.

 

I bardzo dobrze. Mi również podobają się K550, z kolei Mikołajowi nie i ma on do tego całkowite prawo :). Z drugiej strony brzmieniowo HD650 już mi nie podchodzą i preferuję osobiście HD600, nie można mieć o to do mnie pretensji, a i ja nie wtykam ich nikomu w gardło.

 

 

K701 i podobne sa troche bezbasowe,

 

W tych "podobnych" (rozumiem że chodzi o Q701, Annies, K712 PRO?) potrafi być słyszalna różnica na plus, choć prawdopodobnie wciąż w kategoriach "jasne, bezbasowe". Zresztą o STAXach też tak mówili, a tymczasem biorąc do ręki takie SR-303 (rekablowane 202 tak samo) ma się naprawdę odpowiednią i przyjemną jego ilość. Kwestia gustu, może przesadyzmu, może czasami i źródła.

 

W dużym skrócie - jeśli napiszę, że K550 niszczą ATH A900 to co to wniesie do tematu, no może wskazaniem, że nie wiem dlaczego, ale K550 bardziej mi się podobają ?

 

Jeśli już pisać dlaczego coś jest lepsze od czegoś, to może jakieś argumenty ? O to mi chodzi, a nie o to co się komuś podoba i pisze, że gniecie.

 

990 grają Vką, nie mocną ale jednak. HD650 v1 mają rolloff na wysokich, ale dopiero powyżej 10khz, HD650 v2 mają balans bardzo zbliżony do HD600. K550 są praktycznie równe. Małe wahania to nic w porównaniu do innych słuchawek. A900 Mają najgorszy bas i największą dziurę na wysokich. Można spokojnie rzecz, że wysokie mają najsłabsze.:

graphCompare.png

 

Tak, więc, kompletnie nie widać tego niszczenia.

 

dodaje jeszcze freq reponse dla HifiManow HE-300

 

hifiman he-300 fr l-and-r.jpg

 

i Q701, K701

 

graphCompare (1).png

 

Wynika z tego, że Mikołaj lubi po prostu specyficzne słuchawki, z dużą ilością średnicy. Wszystko to gra po prostu średnimi :) W żadnym wypadku nie są to następcy DT 900 Pro :(

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie (...)

 

No i trzeba było tak od razu ;). Nie no oczywistym jest, że bez argumentacji stwierdzenia o wyższości jednych nad drugimi są tylko pustymi sloganami, z którymi można próbować tylko ogólnie polemizować. Dlatego zawsze staram się parę słów od siebie dorzucić, aby nie wyglądało to właśnie w ten sposób, a jeśli mi się gdzieś już zdarzy to nie ma problemu z późniejszym uargumentowaniem z mojej strony.

 

 

990 grają Vką, nie mocną ale jednak. HD650 v1 mają rolloff na wysokich, ale dopiero powyżej 10khz, HD650 v2 mają balans bardzo zbliżony do HD600. K550 są praktycznie równe. Małe wahania to nic w porównaniu do innych słuchawek. A900 Mają najgorszy bas i największą dziurę na wysokich. Można spokojnie rzecz, że wysokie mają najsłabsze.:

 

Niestety wykresy nie grają i to jest zasadniczy problem. K550 mogą wydawać się "praktycznie równe" ale w rzeczywistości takimi nie są i wykazują się tym i owym podczas odsłuchów, co potrafi zaważyć nad stwierdzeniem "meh, jednak to nie jest to czego szukałem" i te "małe wahania" mogą mimo wszystko wpływać na charakter brzmienia w sposób na końcu całkiem znaczny.
Swoją drogą jeśli już jesteśmy w kreskach - pamiętam, że chyba HE-4 też grały na planie "V". Czy Twoim zdaniem byłyby to już prędzej następcy DT990 PRO? Ja bym się osobiście mimo wszystko nie pokusił o takie stwierdzenie bazując tylko i wyłącznie na wykresach. Poza tym o ile już miałem (mam) na uszach dynamiki i ESy, to właśnie ortho pozostały się, jako ten ostatni element, któregom jeszcze nie próbował, co tylko potęguje moje wątpliwości w tym względzie.
ATH A900 i A900X to dwa różne modele w ich katalogu ;).

 

Tak, więc, kompletnie nie widać tego niszczenia.

 

No i chyba już wiem co Cię tak zirytowało. Fakt, że mógł pokusić się o jakiekolwiek rozwinięcie swojego stwierdzenia. W każdym bądź razie moje K550 się tym zbytnio nie przejęły ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie (...)

 

No i trzeba było tak od razu ;). Nie no oczywistym jest, że bez argumentacji stwierdzenia o wyższości jednych nad drugimi są tylko pustymi sloganami, z którymi można próbować tylko ogólnie polemizować. Dlatego zawsze staram się parę słów od siebie dorzucić, aby nie wyglądało to właśnie w ten sposób, a jeśli mi się gdzieś już zdarzy to nie ma problemu z późniejszym uargumentowaniem z mojej strony.

 

 

990 grają Vką, nie mocną ale jednak. HD650 v1 mają rolloff na wysokich, ale dopiero powyżej 10khz, HD650 v2 mają balans bardzo zbliżony do HD600. K550 są praktycznie równe. Małe wahania to nic w porównaniu do innych słuchawek. A900 Mają najgorszy bas i największą dziurę na wysokich. Można spokojnie rzecz, że wysokie mają najsłabsze.:

 

Niestety wykresy nie grają i to jest zasadniczy problem. K550 mogą wydawać się "praktycznie równe" ale w rzeczywistości takimi nie są i wykazują się tym i owym podczas odsłuchów, co potrafi zaważyć nad stwierdzeniem "meh, jednak to nie jest to czego szukałem" i te "małe wahania" mogą mimo wszystko wpływać na charakter brzmienia w sposób na końcu całkiem znaczny.
Swoją drogą jeśli już jesteśmy w kreskach - pamiętam, że chyba HE-4 też grały na planie "V". Czy Twoim zdaniem byłyby to już prędzej następcy DT990 PRO? Ja bym się osobiście mimo wszystko nie pokusił o takie stwierdzenie bazując tylko i wyłącznie na wykresach. Poza tym o ile już miałem (mam) na uszach dynamiki i ESy, to właśnie ortho pozostały się, jako ten ostatni element, któregom jeszcze nie próbował, co tylko potęguje moje wątpliwości w tym względzie.
ATH A900 i A900X to dwa różne modele w ich katalogu ;).

 

Tak, więc, kompletnie nie widać tego niszczenia.

 

No i chyba już wiem co Cię tak zirytowało. Fakt, że mógł pokusić się o jakiekolwiek rozwinięcie swojego stwierdzenia. W każdym bądź razie moje K550 się tym zbytnio nie przejęły ;).

 

 

Właściwie to wykresy grają, tylko nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzenia jaki był generator do takiego wykresu. K550 to dosyć wymagające słuchawki i równe okazują się dopiero z dobrym torem. Poza tym wykresy dają skalę porównawczą - robione są w takich samych warunkach i przekłada się to potem na ewentualną różnicę pomiędzy słuchawkami. Target zawsze będzie płaski, a czy da się to uzyskać to już inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso inaczej: K550 ? Te artefakty na wysokich, do tego jest ciemna jak **** mudżyna, nie dla mnie, tak nie grają słuchawki referencyjne, wysokie w ATH to jest klasa.

 

HD650 muły, bez prędkości, wysokie też ktoś ukradł :)

 

HE 300 średnicą nie grają tak jakby się to wydawało ot upgrade HD650, choć też nie są idealne.

 

A900 względem K550 wszystko mają lepsze, nawet tę chwaloną przestrzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dokladnie odwrotne wrażenia ze słuchania tego samego sprzętu. Ja nie mam żadnych artefaktów na wysokich w K550, nie są one broń Boże ciemne. Są super, mogłyby być troszkę wyraźniejsze, ale to taka wisienka by była.

W HD650 wysokie są jak należy, są szybkie i precyzyjne. Podsyłałem Ci kiedy specjalnie wygenerowany plik EQ do HD650 i że zacytuję co napisałeś:

 

Preset ******sty, cudnie to gra tak jakby graly z fabryki to idealne sluchawki.

 

A on robi minimalne korekcje raptem :) Nie daje im ani szybkości, ani nie odmula...

 

Ważne jest źródło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po EQ, ale ja z EQ nie korzystam :)

 

A podbicie pasm u Ciebie było bardzo duże na skrajach.

 

Wysokie w HD650 są spoko, ale są za mocno wycofane co je kompletnie zabija.

 

Ale reszta jest powolna, szczególnie bas.

 

K550 mają skopaną górę i nie tylko ja to piszę, posłuchaj na spokojnie jakiś wyższych ATH czy SRH440 nawet, to jest zupełnie inny poziom jakości wysokich, do którego K550 się nie próbuje zbliżyć, nawet K701 są pod tym względem lepsze :)

 

EQ to sobie niemal każde słuchawki można poprawić, po prostu Fatso lubisz słuchawki spokojne, ciepławe i ciemnawe i nic w tym złego nie ma, ale dla mnie do żywej, agresywnej muzyki jest tak samo głupie jak jeżdżenie hulajnogą po autostradzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wykresy grają, tylko nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzenia jaki był generator do takiego wykresu. K550 to dosyć wymagające słuchawki i równe okazują się dopiero z dobrym torem. Poza tym wykresy dają skalę porównawczą - robione są w takich samych warunkach i przekłada się to potem na ewentualną różnicę pomiędzy słuchawkami. Target zawsze będzie płaski, a czy da się to uzyskać to już inna para kaloszy.

 

Z reguły nie zadaję sobie takiego trudu, bo to wynika z mojego trochę ignoranckiego podejścia do wykresów - bardziej jako ciekawostki, na którą wpływ ma wiele drobnych (ale zawsze) czynników. K550 nie są słuchawkami wymagającymi, naprawdę o nich bym nigdy tak nie powiedział, ale fakt faktem masz na swój sposób rację, one mocno reflektują źródło, pod które je się podpina.

 

 

K550 ? Te artefakty na wysokich, do tego jest ciemna jak **** mudżyna

 

Artefakty w wysokich? Chyba za dużo naczytało się AH ;).

Ciemne jak d? A w życiu. Góra jest miejscami może minimalnie przyciemniona, ale dodaje im za to uroku, definitywnie nie są to słuchawki ciemne, a już w szczególności skrajnie ciemne. I żeby nie było: moją domeną i preferencją są słuchawki jasne, więc gdyby to była prawda, to od razu bym je tak sklasyfikował. Widzę, że Fatso ma identyczne zdanie o nich, co ja, co dodatkowo utwierdza mnie w swoim przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. : ]

 

Mógłbym prosić o ten preset do senków? : O

 

Ja mam szybkie precyzyjne kolumny z mega sceną. Żadne słuchawki się nawet nie zbliżają. W słuchawkach chcę po prostu odpłynąć. Senki się nadają <3

 

Powiem, że nie jest to moje ulubione brzmienie do rocka, ale można na nich słuchać tego gatunku z przyjemnością. Perkusja jest u mnie rytmiczna i naturalna, góra to nie to co w grado czy DT990pro, ale zła nie jest, nie męczy. Basik ładnie dopełnia całość i schodzi nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość piszących o skopanej górze w K550 pisze, że jest jest za dużo i jest zbyt ostra. A to dokładnie co innego niż Ty napisałeś. A EQ na stopniu cyfrowym to coś złego ? Jak się poprawia brzmienie kablami, kondami, opampami to już nie jest EQ ? eee hipokryzja. Kręcenie gałą beee, ale wymiana kondów cacy...

 

Prawda jest taka, że po to parametryczne EQ wymyślili. Dokładnie tak jak z długopisem, żeby notować szybko a nie krwią czy węglem. Tylko z tego trzeba umieć korzystać. Barwę można zmieniać, ale pewnych rzeczy się nie zmieni. I tak właśnie EQ nie wpłynie na szybkość słuchawek, a ona wynika z wielkości drivera - im mniejszy tym szybsze. EQ nie wpłynie na scenę, na sposób prezentacji.

 

He-5LE nie są ani rozlazłe, ani ciemne, ani spokojne. A są ideałem. Dla mnie ofkorz. K550 to słuchawki które mi odpowiadają w 100%, i tak naprawdę to nie wiem dlaczego szukam innych zamkniętych. HD650 są po prostu słabsze od HiFiManów.



Co kto lubi. : ]

 

Mógłbym prosić o ten preset do senków? : O

 

Ja mam szybkie precyzyjne kolumny z mega sceną. Żadne słuchawki się nawet nie zbliżają. W słuchawkach chcę po prostu odpłynąć. Senki się nadają <3

 

Powiem, że nie jest to moje ulubione brzmienie do rocka, ale można na nich słuchać tego gatunku z przyjemnością. Perkusja jest u mnie rytmiczna i naturalna, góra to nie to co w grado czy DT990pro, ale zła nie jest, nie męczy. Basik ładnie dopełnia całość i schodzi nisko.

daj emila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na prawdę świetna dyskusja :) Teraz wam napisze moje wstępne faworyty i jeszcze wpadło mi w oko kilka modeli, Shure SRH1840/1440 i zamknięte SRH840 Czy ktoś słuchał zwłaszcza tych nowych Shure? i Jeszcze wpadły mi w oko Denony D2000.

 

Teraz wracamy do tematu moich faworytów, na pierwszy ogień idą K550 właśnie mi się spodobało ze mają lekko przyciemnioną górę która w DT-990 PRO trochę mi dawała się we znaki. Kolejny faworyt to HD600/650 ale bardziej w stronę HD600 podobno są bardziej dynamiczne. trzecim faworytem są K601/K612 prawdopodobnie będę miał do wypróbowania K601 te słuchawki rozważam dlatego bo mnie ciekawią Q701 i szkoła grania wyższych modeli AKG. i ostatni faworyt i zarazem najdroższe T90 mojej ulubionej marki przekonała mnie recenzja Chikenka i ze przesiadł się z DT-880 myślę ze to najbardziej godne następcy DT-990 PRO.

 

A900X/A900 wypadają ze stawki ponieważ nie są warte swojej ceny mimo ze A900 nowe mogę mieć za 900 zł i trudne do odsprzedaży

Edytowane przez Witax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko z grubsza coś o Shure 1440 - to odwrotność Twoich DT990 PRO, czyli głównie średnica, klarowna i nieco wygładzona góra oraz delikatny i sterylny bas a'la K701. Pomijając brzmienie mnie niestety w Shure zawsze odrzucał ten ich plastik, który powodował psychologiczną barierę i wątpliwości nt. żywotności. Wiem, że jest tu wielu fanów Shure i oczywiście nie mam na myśli jechać po tych słuchawkach, ale chyba nawet Mikołaj pisał jakoś wczoraj, że mają problemy takie same, jak AKG z niektórymi swoimi "plastikowymi" słuchawkami typu K167 etc. - czyli pękanie i niska żywotność.


Faktycznie K550 mogą Ci się z tego względu spodobać. Łatwo jest je również teraz odsprzedać - są popularne i szybko tanieją.

W HD600 podobała mi się ich dojrzałość, równość połączona z muzykalnością. Niby nic wielkiego, ale na dłuższą metę kapitalnie się to sprawdzało z różnymi gatunkami muzycznymi. Gdyby tylko nie ten clamping force...

W starciu z Twoimi gatunkami mam spore wątpliwości, czy ta "szkoła grania wyższych AKG" Ci się spodoba, naprawdę spore, bo i jest tam sporo rzekłbym "austriackiej specyfiki". Jak chcesz, to zapuszczę sobie jutro w pracy Kokię i Yuki Kajiurę, to zobaczymy co się stanie na Q701.


Trudne do odsprzedaży to są STAXy ;). No ale jak chcesz.



EDIT: niestety to są już takie pułapy słuchawkowe, również cenowe, że try before you buy jest bardziej niż wskazane...

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko z grubsza coś o Shure 1440 - to odwrotność Twoich DT990 PRO, czyli głównie średnica, klarowna i nieco wygładzona góra oraz delikatny i sterylny bas a'la K701. Pomijając brzmienie mnie niestety w Shure zawsze odrzucał ten ich plastik, który powodował psychologiczną barierę i wątpliwości nt. żywotności. Wiem, że jest tu wielu fanów Shure i oczywiście nie mam na myśli jechać po tych słuchawkach, ale chyba nawet Mikołaj pisał jakoś wczoraj, że mają problemy takie same, jak AKG z niektórymi swoimi "plastikowymi" słuchawkami typu K167 etc. - czyli pękanie i niska żywotność.
Faktycznie K550 mogą Ci się z tego względu spodobać. Łatwo jest je również teraz odsprzedać - są popularne i szybko tanieją.
W HD600 podobała mi się ich dojrzałość, równość połączona z muzykalnością. Niby nic wielkiego, ale na dłuższą metę kapitalnie się to sprawdzało z różnymi gatunkami muzycznymi. Gdyby tylko nie ten clamping force...
W starciu z Twoimi gatunkami mam spore wątpliwości, czy ta "szkoła grania wyższych AKG" Ci się spodoba, naprawdę spore, bo i jest tam sporo rzekłbym "austriackiej specyfiki". Jak chcesz, to zapuszczę sobie jutro w pracy Kokię i Yuki Kajiurę, to zobaczymy co się stanie na Q701.
Trudne do odsprzedaży to są STAXy ;). No ale jak chcesz.
EDIT: niestety to są już takie pułapy słuchawkowe, również cenowe, że try before you buy jest bardziej niż wskazane...

 

o widzę ze też lubisz J-Music idealnie pasują w mój gust, jeszcze może mógłbyś sprawdzić album Seventh Heaven od Kalafina zespołu stworzonego przez Yuki Kajiurę i jeszcze płytę Today Is A Beautiful Day od supercell:) będę miał na dniach do wypróbowania K601 i mi się wydaje ze do J-Music będą idealne :) jeśli się sprawdzą będę jeszcze czegoś do Rock'a i Metalu szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności