Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sound Magic HP-100 - rzut uchem na budowanie toru.


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Po przeczytaniu recenzji nie ukrywam że zaciekawiły mnie te HP-100. Tym bardziej że zagrały dobrze z Klona.

Planuje coś kupić i waham się pomiędzy Beyerdynamic DT990 PRO a Audio-Technica ATH-M50.

Czy mógłbyś jakoś się odnieść do tych dwóch modeli i skonfrontować je chociaż pokrótce właśnie z HP-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja była praktycznie pozbawiona basu, granie bylo bardziej szczegółowe i suche. Kilka testów wypisaliśmy co się komu podobało a co i wyniki przesłaliśmy do SM.Po jakimś czasie przyjechała wersja druga, było znacznie lepiej, ale czuć było większe możliwości - opinia poszła do SM...i teraz mamy wersje trzecią :)

Mimo oznaczenia rev 2 - bo jedynka to było po prostu HP100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły :)) muszę napisać o ekspresowej dostawie przesyłki - dobry wybór kuriera.

Na gorąco są świetne.

Miałem obawy że będą płaskie ale takie nie są - dół jest OK!

IMO nie czuć że są zamknięte bo mają sporo lekkości i przestrzeni.

Co do padów i wykonania to jest adekwatne do ceny - pady są bardzo wygodne miękkie dobrej jakości.

 

Zmieniają się z czasem?

 

 

Kilka testów wypisaliśmy co się komu podobało a co i wyniki przesłaliśmy do SM.Po jakimś czasie przyjechała wersja druga, było znacznie lepiej, ale czuć było większe możliwości - opinia poszła do SM...i teraz mamy wersje trzecią :)

Czyli co, to jest wersja polska? ;)

 

Jak sprawdzić wersję, mam nov-12 (listopad 2012?)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponawiam pytanie kolegi wyżej , też mam nov-12 , zakup 01.07.13 w promocji Mp3store. Prosiłbym żeby ktoś napisał kiedy poszczególne wersje zostały wypuszczone do sprzedaży ( bo mówiąc prosto , łatwo będzie komuś opchnąć słuchawki ze starej edycji jako te z nowej bo nie ma tu żadnego oznaczenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza najistotniejszym teraz pytaniem , jakie w miarę tanie (do maaaax 700zł) i dobre źródło pasuje do tych słuchawek ? Bo szczerze powiedziawszy , kupiłem dzisiaj używki i jak podpiołem je do mojego e07k to szału nie było . Zbyt wysokie kłujące tony (we zmaku zniżyłem treble na -6 ,żeby było w miarę przyjemnie i wygodnie ) reszta jest że się tak wyrażę ,,bezpieczna" Jakoś inaczej sobie to wyobrażałem po przeczytaniu recenzji Fatsa na temat tych słuchawek , ale może mieć tu on racje że dobór odpowiedniego źródła ma tu kluczowe znaczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarhell: Hmm, jeśli nie pasuje sygnatura E07k to trzeba szukać czegoś mocno zmulonego lub przygaszonego na sopranach.

Daj sobie czasu, bo przechodząc z C750, które góry mają mało, może to być tylko wrażenie.

 

Ja dostałem do testów HP100 i HP200, ale od razu wróciły, bo oba były wadliwe. Na dniach powinienem dostać sprawne to sprawdzę z E17. Sprawdzę w ogóle co one warte, bom bardzo ciekaw.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciux , tak zrobię . All999 jak kiedyś z nim pisałem to mówił że ma rev.2 mimo że tak jak ja też nie ma oznaczenia na pudełku ( co do jd1210 to nie wiem jaką ma wersje ale bądź co bądź też nie ma info na kartonie ) , Fatso piszesz że ty masz ten napis , ale gdzie on się znajduję na pudełku ? ( najlepiej jakby ci się chciało fotę zrobić było by super ) bo jeśli rzeczywiście tak jest to , to sprzedano nam starą wersję niby jako nową ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności