Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeżeli chodzi o opinie userów z headfi a propos dx50 to trzeba brać dużą poprawkę na to co piszą. Tam często jest taki hiperhype że hohoho. Do tego jak się wczytasz to jeden pisze, że dx5o gra Vką, drugi że równo, trzeci że napędzi Audeze a czwarty, że nie napędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tam jest tak jak na wszystkich forach... Jeden napisał, że napędza audeze lepiej niż kałach (co nie znaczy, że dobrze), a już kilka stron dalej jest, że bez problemu radzi sobie ze wspomnianymi lcd3 :) Albo ktoś napisze, że gra niewiele gorzej od ak100, więc nie warto do kałacha dopłacać. Kilka stron dalej możemy przeczytać, że to ak100 killer, by w końcu po kolejnych parunastu stronicach awansował do miana bezpośredniego rywala ak120 :) No taki głuchy telefon. Dlatego warto czytać tego typu wątki od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem audeze więc się nie wypowiadam. Pisałem o tym tylko, żeby patrzeć mocno z przymrużeniem oka na opinie na headfi bo jest od ah oho po okey ale żadna rewelka. Fajnie by było żeby ktoś z naszego forum dorwał dx50, przetestował i podzielił się wrażeniami czy warty jest zainteresowania (bo widzę że grupowego zamówienia raczej się nie uda zrealizować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę się boję tego, że podłączę do tego słuchawki i będzie niespodzianka. W sumie niczym się to nie różni od kupowania w ciemno - UM3x też ściągałem zza Wielkiej Wody i podpasowały moim gustom... Teraz jeszcze zauważyłem, że jest ship 24$ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso dałby niezłą opinię (porównałby z AK120 i AK100) z pozycji wytrawnego audiofana, Maciux zaś z pozycji testera i melomana (dźwięk dobry ale nie za wielkie pieniądze).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym napisać jako człowiek, który lubi stare granie (np. Karma), a który ma nowy sprzęt (T4G) i szuka miodu w d... :)

 

Napisałem do ibasso jak jest z zapłatą za PayPal (czy są te 3%). Dostałem odpowiedź:

Hi,

You have to pay for shipping cost.

You can just try to place the order on our site, and stop before making the paypal payment. Then you will know the whole processes.

 

Sincerely

Czyli wychodzi na to że nie płacimy procentów. Tylko przesyłka (24$) co trochę boli :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, po przeczytaniu ton bzdur na HF... Nie pozostaje mi nic innego, jak zakupić tego grajka i samemu się przekonać. Może będzie warto - skoro 1 osoba sprzedała AK120 po kupnie DX50, a druga zamierza swojego wystawić na dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale prawdopodobnie dzisiaj złożę zamówienie, albo jutro. A co? :)

P.S. Będę potrzebował pomocy, bo nie mam PayPal'a, więc jakby ktoś chciał się przyczynić do pierwszego DX50 w naszym małym państwie - prosiłbym o PM ;)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możemy zamówić, będzie o te 30zł taniej, tylko ryzyko większe, że nam Panowie na granicy zrobią niespodziankę :) A przez 5 dni dolar nie stanieje więcej niż 5-7gr. Czyli kupisz taniej o 10-20zł. Imho się nie opłaca czekać nawet - prędzej się zamówienia skończą, bo 500 sztuk to niedużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale możliwe, ze to ludzie którzy kupili Ibasso a takiego ak120 to tylko na zdjęciu widzieli a teraz chca sie dowartościować...
Myślę, że nie, bo z tego, co zerknąłem w jednym z profili, to człowiek rzeczywiście miał AK120 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności