Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

liczę na wasze doświadczenie i pomoc w uruchomieniu mojego DX50. Po włączeniu odtwarzacz "wisi" na utworze odtwarzanym w ostatniej sesji kiedy wszystko było OK. Nie są aktywne żadne funkcje i przyciski, a ikonka poziomu naładowania jest pusta. Naładowanie odtwarzacza nic nie zmienia, dalej zawiecha i pusta ikonka poziomu naładowania. Po wyłączeniu po paru sekundach odtwarzacz włącza się samoczynnie i pozostaje w stanie zawieszenia. Udaje się go wyłączyć dopiero po dłuższym przytrzymaniu przycisku power.

 

Nigdy wcześniej nic takiego się nie działo. Może macie jakieś pomysły, sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomocne rady :)

 

Reset przyciskiem zasilania ani wyjęciem baterii nie dał efektu, ale przypomniałem jak się wchodzi w tryb recovery i wyczyściłem wszystko, a następnie wgrałem i zainstalowałem najnowszy soft.

Wszystko śmiga i pozostało załadować muzykę, co ma tę dobrą stronę, że odświeżę trochę już leciwą bibliotekę.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za rady i sugestie. Po raz kolejny przekonałem się, że można liczyć na Waszą życzliwą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze raz w nadziei na Waszą pomoc - już dwa razy bardzo mi pomogliście ;)

 

Próbuję, po instalacji Rockboxa, przywrócić ustawienia fabryczne drugim sposobem z poradnika instalacji Rockboxa.

Pierwszy etap, instalacja sterownika RK292X Device z paczki RockusbDriver, OK - sterownik widoczny w menedżerze urządzeń (ale przy ikonce sterownika jest znak zapytania).

Drugi etap, wgranie recovery i softu programem RKbatchTool.exe, kończy się niepowodzeniem ponieważ RKbatchTool nie widzi podłączonego urządzenia, wyświetla komunikat This operation didn't do, because of no device.

 

Co może być nie tak?

 

 

Nieaktualne - problem rozwiązany

Edytowane przez Ega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

 

No i ja mam dx50 :)

 

Ma ktoś działający link z Lovely Noise?

Jeżeli chodzi o 1.9.4 LN#5.1f to mam bo zawsze trzymam ostatni wgrywany soft na dx50.

 

http://www15.zippyshare.com/v/7kJmEyRU/file.html

 

 

Panie, dziękować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i ja mam dx50 :)

 

Ma ktoś działający link z Lovely Noise?

Jeżeli chodzi o 1.9.4 LN#5.1f to mam bo zawsze trzymam ostatni wgrywany soft na dx50.

 

http://www15.zippyshare.com/v/7kJmEyRU/file.html

 

 

Panie, dziękować!

 

Spoko, dobrze że zwracasz uwagę.... Ma ktoś jeszcze SU 1.3.3? Bo to chyba jeden z tych softow ktore warto zachować na przyszłość.... Nowsze z Rockboxami da się bez problemu znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, dobrze że zwracasz uwagę.... Ma ktoś jeszcze SU 1.3.3? Bo to chyba jeden z tych softow ktore warto zachować na przyszłość.... Nowsze z Rockboxami da się bez problemu znaleźć.

 

 

Ma, a potrzebujesz? ;) Mam też 1.4.0, 1.5.1, jakiś SU EX, trochę od DOC2008...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, dobrze że zwracasz uwagę.... Ma ktoś jeszcze SU 1.3.3? Bo to chyba jeden z tych softow ktore warto zachować na przyszłość.... Nowsze z Rockboxami da się bez problemu znaleźć.

 

 

Ma, a potrzebujesz? ;) Mam też 1.4.0, 1.5.1, jakiś SU EX, trochę od DOC2008...

 

SU 1.3.3 bym porównał z LN :) jak coś to wrzuć :) SU EX też miał niezłe opinie, ale on chyba na jakimś przedpotopowym sofcie jest :P

 

No fajny ten LN. Chociaż najnowszy 1.9.5 też mi się podoba i trochę lepiej mi się zgrywa ze słuchawkami, za to na nim miałem sporadycznie restarty.

Pod HD265 mi pasuje rockbox z LN bo trochę lepiej wyciąga imo górę. LN na mango też potrafi mi się zrestartować więc to nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności