Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź od iBasso "Thank you for your opinion.We will change the gapless again". :) Miło że słuchają opinii użytkowników;)

Można by się pokusić o jakiś "zbiorowy" mail w sprawie funkcji DAC myślę że ludzie z head-fi też by to interesowało

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to jak w końcu uzbieram kasę i kupię iBasso, to już będę mógł liczyć na poranną kawę itd. :P

Oczywiście żart - fajnie, że odtwarzacz ma faktyczne wsparcie :)

Oby tylko nie do pewnego czasu :) Chociaż wtedy pewnie dadzą pole do popisu dla custom FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dostałem odpowiedź od iBasso "Thank you for your opinion.We will change the gapless again". :) Miło że słuchają opinii użytkowników;)

Można by się pokusić o jakiś "zbiorowy" mail w sprawie funkcji DAC myślę że ludzie z head-fi też by to interesowało

 

No wtedy to byłby dopiero hicior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potrzebujemy kogoś z odrobiną wolnego czasu i dobrą znajomością języka angielskiego ... kto na ochotnika?

Mogę napisać wzór, ale dopiero w środę - aktualnie nie mam kompletnie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(kałachowcy nie czytać)

 

Trzeba ich pochwalić i napisać, że player jest prawie idealny, że szanujemy ich pracę nad FW, że wykonali świetną robotę. Do ideału brakuje jeszcze funkcji USB DAC - wtedy będzie to najlepszy player na rynku!

 

Podpisać jako polscy użytkownicy/forum mp3store

 

:P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(kałachowcy nie czytać)

 

Trzeba ich pochwalić i napisać, że player jest prawie idealny, że szanujemy ich pracę nad FW, że wykonali świetną robotę. Do ideału brakuje jeszcze funkcji USB DAC - wtedy będzie to najlepszy player na rynku!

 

Podpisać jako polscy użytkownicy/forum mp3store

 

:P

O to to tylko Ja bym sie nie ograniczał do naszego forum, na hf można napisać że z naszego malutkiego kraju wychodzi taka inicjatywa i jak ktoś chętny to zapraszamy.

 

Edytowane przez qba284
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Sir,


We're writing to you in order to show our satisfaction and gratitude for the work you put into iBasso DX50.

We think that the player is almost perfect now. Your constant upgrade and improvement of its firmware is really impressive and praiseworthy.

A feature of USB DAC would be the icing on the cake and make DX50 an absolute player.

It's worth to consider implementing it into your DAP as people are choosing FiiO X3 instead or decide to buy Astell&Kern AK100 despite it being much more expensive due to the lack of this very feature.

Consequently, you are losing clients that you could make really happy. We hope you take into account what we have proposed.

Thank you again for work!


Yours faithfully,


Polish users/MP3store forum
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pobieracie FW na stronie ibasso jest ostatni 1.2.2 z października.

 

@hibi

Możesz napisać jak się sprawują muzycznie słuchawki Denon AH-C560R z iBasso, oraz czy nie ma problemu z tym, że maja wtyk 4-pinowy i jak wygląda sprawa obsługi pilota?

Edytowane przez Mane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności