Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 2kzł do Mytek Stereo 192 DSD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

Bry,

 

więc jest tak - jako źródło jest Mytek Stereo 192 DSD - ma on zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy na pokładzie, docelowo będzie

jakiś lepszy wzmacniacz, może Grace m903, może coś innego - ale raczej w tym guście, czyli w stronę brzmienia studyjnego.

 

I teraz tak - zastanawiam się, jakie słuchawki do tego dobrać (docelowo i tak chce kupić albo Stax'y albo Audeze albo HiFiMan'a - ale

to jak już będzie lepszy wzmacniacz).

 

Na liście są:

 

Sennheiser HD 600 (650ka jest dla mnie przebasowiona, inną kwestią jest to, że może 650 się lepiej zgra z Mytek'iem?)

Beyerdynamic DT800 (głównie się zastawiam nad tymi dwoma słuchawkami, pytanie, czy nie za bardzo się tutaj nałożą charaktety źródła

i słuchawek i czy taka prezentacja nie będzie na dłuższą metę męcząca i nudna...)

 

Trochę droższe:

 

Ultrasone Pro 900 - Fallow napisał w swojej recenzji, że dobrze się mogą zgrać ze sprzętem studyjnym, pytanie, jak będzie z przestrzenią,

to w końcu konstrukcja zamknięta... (i boje się tego, że przy torze stacjonarnym, który fenomenalnie kreuje przestrzeń, zamknięte słuchawki będą

mnie męczyć)

Shure 1840 - ponoć jest to też dobry kandydat, cena trochę powyżej 2k ale jeszcze się zmieszczę

Beyerdynamic T90 - też droższe, no i zastanawia mnie, czy w słuchawkach za 2k nie powinien być jednak odpinany kabel

 

Grado dla mnie odpada ze względu na to, że wyższe modele padają, poza tym z Mytek'iem sygnatura wyższych Grado (od SR325) może być

(ale nie musi) problemem...

 

Aha, muzyka wszelaka, ale głowie umyck-umcyk, elektronika i trochę rock'a, od czasu do czasu jazz, oczywiście FLACi i DSD.

 

Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi :)

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności