Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do PC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dylemat pomiędzy paroma słuchawkami i bardzo bym prosił o poradę co wybrać. Trochę już poczytałem i póki co wybrałem sobie coś takiego:



1.BEYERDYNAMIC DTX 710 120zł
2.SUPERLUX HD681B 120zł

3.SENNHEISER HD 201 90zł

Słuchawek potrzebuję w 99% do grania (FPS,MMO,RPG itd.) i 1% do muzyki. Karta dźwiękowa to zintegrowana z płytą
ASRock Z77 Pro4 - 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec)

 

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji między nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jestem już w sumie przekonany co do superluxów, przed chwilą przeczytałem jeszcze recenzje tych DTX 710 i wypadają przy 681 blado. Tylko teraz mam jeszcze jedno pytanie: przeglądając alledrogo teraz natknąłem się na parę modeli 681 a także parę innych w tym przedziale cenowym i chciałem zapytać czym one się różnią i po raz kolejny które byście mi polecili :) :
1. SUPERLUX HD 330

2. Superlux HD 681

3. SUPERLUX HD 668B

4. SUPERLUX HD681B

5. SUPERLUX HD662B

6. Superlux HD681F

 

Wszystkie są w przedziale od 100-130zł tyko pytanie które wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 są bardziej wymagające niż 681, musialbys dokupić wzmak.

 

681 b i f to inne wersje tych samych sluchawek (różnią sie charakterystyką dźwięku) ihmo najlepsze są zwykle 681(bez literki) lub ew. 681 b(maja mniej basu niz te zwykłe)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spędziłem jakieś 5h na tym forum czytając tematy o SLach i w tym momencie jestem już całkowicie nie zdecydowany... :( Ogólnie rzecz biorąc, to po wizycie na allegro jeszcze raz znalazłem takie modele w moim przedziale cenowym:
HD 681

HD 681B

HD 668B

HD 669

HD 661

HD 662B

HD 662

HD 330

HD 440

I teraz tak, z tego co wyczytałem to najciekawsze dla mnie są 681 i 668B, ale z drugiej strony czytałem też opinie o 330 w których sporo osób pisało, że są lepsze od wyżej wymienionych i już sam nie wiem co zrobić. Spróbuję też trochę sprecyzować w co gram i czego słucham:(Ostatnio głównie BF3, WOT, Assassin's Creed, Dead Island itp.) Natomiast jeżeli chodzi o muzykę to głównie metalowe brzmienia choć ostatnio czasem lubię posłuchać jakiegoś dubstepu z dobrym bassem. Dla przypomnienia dodam że źródło to integra realteka Realtek ALC892 Audio Codec. Słuchawek będę używał tylko w domu przy PC i ewentualnie bardzo rzadko z iphonem 4s. Jutro (a właściwie dzisiaj) postaram się przejść po Wrocławiu żeby móc na własnych uszach je przetestować ale mimo wszystko po raz kolejny bardzo proszę o rozjaśnienie mojej sytuacji jeżeli jest to w ogóle możliwe :) Czy może warto szukać 681 evo ?



edit up :)



A i jeszcze prawdopodobnie bardzo głupie pytanie - mam w tej chwili podpięte głośniki creativa 2.1 pod wyjście audio z tej integry i mam wyjście na słuchawki na jednym z głośników i teraz czy mogę podpinać pod nie słuchawki czy lepiej bezpośrednio do wyjścia audio ?

Edytowane przez MloT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności