Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] AKG K-330 Wasp vs AKG K350 vs AKG Q350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Obecnie posiadam słuchawki AKG K450. Tym razem chciałbym kupić coś mniejszego. Tylko mam dylemat, które wybrać. Wygooglowałem tylko test słuchawek AKG K-330 i AKG K350, ale nic nie wiem o AKG Q350. Które byście polecili i czy nie będą też odbiegać brzmieniowo od moich AKG? Dodam, że słucham różnych gatunków, ale głównie rock.

Edytowane przez Pawlos6913
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przygotowuję u siebie na Techfanatyku recenzję Q350 i niestety nie wystawię im dobrej opinii. Uśmiechnięte brzmienie o nadmuchanym basie, wycofanej średnicy i eksponowanej górze o trochę zbyt przeciętnej jakości. Kłuje również brak głębi sceny, po prostu zwykłe dokanałówki. Generalnie żadnych z powyższych słuchawek bym nie polecał, a przynajmniej nie do czasu, gdy AKG się z niższymi swoimi modelami jakkolwiek ogarnie.

 

Ze swojej strony pod takie wymagania i pod rock polecałbym NuForce NE-700X lub 700M, jeśli ma to funkcjonować z telefonem również w ramach modułu do odbierania rozmów. Ich recenzję masz u mnie: link.

Są w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Chyba kupie NuForce NE-700M, bardzo mi się wizualnie spodobały, lecz gdzie znaleźć adapter z jacka 3.5mm TRRS na zwykłego 3.5mm? Bo raczej pod laptopem ani pod Sony xperią solą nie będą dobrze działać. Czy to by się nadawało ? http://filaudio.pl/pl/meelectronics-35mm-trrs-adapter.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie.

Akurat tutaj musiałoby być na odwrót, tj. gniazdko powinno obsługiwać jacki TRRS, a jack być zwykłym 3,5mm stereo. U siebie problem rozwiązałem nabywając przelotkę z dużego na mały jack i łącząc ją z nasadką od NuForce Icon HDP, która jacki TRRS poprawnie obsługuje, bo inaczej nie dałoby rady.

W związku z opisywanymi wątpliwościami moim zdaniem bezpieczniej jest nabyć model X - różni się tylko kolorem (srebrny) i brakiem pilota z mikrofonem. Jack jest już standardowym 3,5mm, który będzie pasował wszędzie, no i cena jest też odpowiednio niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności