Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Soundmagic E10M


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytając forum i grzebiąc w Internecie prawie się zdecydowałem na E10M. Chcę je używać do muzyki i rozmawiania przez iPhone. Mam tylko jedną wątpliwość i stąd post do Was o pomoc. Słuchawek będę regularnie używał do słuchania muzyki podczas biegania. Kilka razy w tygodniu, czasami bieg trwa ponad 2h.

 

1) czy te słuchawki są wygodne podczas uprawiania sportu? czy ich metalowa konstrukcja nie powoduje, że są one ciężkie/źle wyważone i mogą wypadać z ucha podczas biegu?

2) jak z ich trwałością? średnio raz na rok zajeżdżam słuchawki Appla. a Jak oceniacie E10M?

 

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) czy te słuchawki są wygodne podczas uprawiania sportu? czy ich metalowa konstrukcja nie powoduje, że są one ciężkie/źle wyważone i mogą wypadać z ucha podczas biegu?

Założysz je over the ear i będzie okej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przepraszam autora że się podepnę, ale mam podobny dylemat, też jestem zainteresowany SM E10 tylko nie wiem czy poradzą sobie z muzyką z gatunku metalu(metallica itp.) i rocka, lubie punktowe mocne podbicie basów nie zagłuszające, czyste wokale, podpiąć ma zamiar je do Sansy Fuze.

Edytowane przez kukus83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności