Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam doków lub ewentualnie nausznych do Samsunga Galaxy S. Interesowałoby mnie coś z oferty sklepu neo24.pl. Może Soundmagic (pl21, pl30, e10, e30....)? W ofercie widziałem jeszcze Sennheiser PX-100 II i III generacji, co o nich sądzicie? Mam do wydania 150-200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K420 dla wielu mają dobry bas, jednak na sgsie go nie słychać. O ile superluxy mają wybitnie podbitą wyższe średnie tony na sgsie to k420 mają nieprzyjemną góre a sgs jest jasny. Miałem tylko stare px100 i pmxy i mogłyby być dobre, choć one grały z tego co pamiętam V. Z oferty neo24 ja bym brał pod uwage Porta Pro, k518 i k450. Przyznaj sie, bierzesz funpacka i dostajesz bon na 200zł?:D Ja niestety podpisałem w salonie orange i nie dostałem bonu ani dysku zewnętrznego 320gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka rock, metal, czasem jakaś elektronika. W k420 mam te same obserwacje co gumiak.

Porta pro straciły w moich oczach za pałąk wyrywający włosy :/.

 

Zamawiałem przez internet internet :) z orange. Walczyłem 40 dni o przyznanie bonu, ale w końcu się udało. K450 będą lepsze niż k420 z SGS-em?

 

Chyba zdecyduję się na doki, co polecacie od SoundMagic do sgs?

Edytowane przez emo2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem starszych modeli, tzn. pl11, pl12, pl18 i pl30. Tak w skrócie to im wyżej tym jaśniej, w pl11 najmocniejszy bas dobre do elektroniki, pl12 już znacznie równiejsze ale nadal ciepłe brzmienie, fajne do rocka. Pl18 mają mało basu, ja ich słuchałem z sonym s638 który gra zupełnie inaczej niż sgs, pl30 również jasne i nie zachwyciły mnie niczym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności