Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

Astell nadesłał maila, że publikuje nowe firmware do swoich playerów. Niby wszystkich. Ale do AK120 i 100 jakoś nie ma. Nowsze oczywiście dostały.

No bo - obawiam się - jak to firma z mocnym marketingiem mają w AK nas w dooopie jako nieperspektywicznych zadowolonych klientów starszych modeli.

 

Taki to nie kupi porównywalnego jakościowo ale nowego, brzydszego modelu za wielokrotnie wyższą cenę. Szkoda na nich czasu ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

wiadomo, że Aune B1 grzeje się. jak sądzicie - czy w przypadku kanapki AK120 i B1 , można coś wcisnąć między oba sprzęty ? Folia srebrna może jakaś inna izolacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że Aune B1 grzeje się. jak sądzicie - czy w przypadku kanapki AK120 i B1 , można coś wcisnąć między oba sprzęty ? Folia srebrna może jakaś inna izolacja ?

Raczej zastosowałbym jakieś naklejane dystanse żeby był choć minimalny "przewiew".

Z tym, że ja kanapek nie używam spiętych i jest to tylko moje gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojrzały człek a głupi. Na własne życzenie szczyściłem sobie wewnętrzne 64 GB AK120. A że w pełni sprawny nie jestem (choç po domu już łażę) to z trudem kopiuję z kompa to co tam było na AK. Ale nie mam siły zamieniać plików cue plus duży flac na tracki. Będzie niestety mniej wygodnie (AK nie czyta cue).

 

A skąd tragedia ? Podłączyłem 120 do Note4 i Android po wypięciu AK sczyścił pamięć. O dziwo tablet Samsunga taki nie był. Jeszcze widział wszystkie pamięci 120tki. 2 karty i wnętrze. Note tylko pamięć wewnętrzną.

 

Aha. Dystanse do kanapki zrobiłem ze starych kart plastikowych. Wyciąłem 4 prostokąty, skleiłem czarną taśmą i włozylem między AK a B1.

 

385419bbdb4da2224490fcfb2a6b10fb.jpg

 

Jak się na to położy AK to nie widać dystansów. Plus opaski Fiio i się trzyma.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia przekładki/dystansu w kanapce używam antypoślizgowego nano pada ( takiego od "mocowania komórek" w samochodach ).

Pocięty na odpowiedniej wielkości kawałki świetnie się sprawuje. Przy tym "sklejeniu" nawet nie trzeba żadnych opasek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł ok. Sam używałem nanopada. Łączenie Video z SMSL itp. Tylko nie wiem czy dystans nie za mały. Bo zarówno B1 jak i 120 grzeją się mocno.

 

Przy okazji wrócę do starej sprawy. Firmware 1.42. Line Out nadal reaguje na kręcenie potencjometrem mimo włączenia opcji w menu (line out ON). Niektórzy mają dobrze, inni źle tą opcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hejka, ja troche z innej beczki. Kupiłem ostatnio swój pierwszy samochód. Jestem uzytkownikiem ak120 i chciałbym do niego jakies radio samochodowe podłaczyć. Jakie radio polecacie, a moze nie radio tylko dok i wzmacniacz wystarczy? Jak macie pojęcie o głosnikach samochodowych to tez polećcie, Linki mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności