maciux

Test słuchawek dousznych Awei ES10

4 posty w tym temacie

Świetne, tanie pchły :)

Pchełki od Awei? To nie może brzmieć. A jednak ES10 zaprezentowały coś czego wcześniej nie uświadczyłem w tego typu konstrukcji.

ES10 to słuchawki douszne o konstrukcji znanej głównie z akcesoriów telefonów komórkowych. Umieszcza się je w małżowinie usznej, a nie – jak w przypadku słuchawek dokanałowych – głębiej w kanale słuchowym. Testowany model nie różni się zbytnio od tanich zestawów słuchawkowych smartfonów – posiada on asymetryczny kabel, którego dłuższy (prawy) odcinek douszny prowadzi się za szyją. Zwyczajny owalny splitter z ruchomą gumką znajduje się na wysokości klatki piersiowej, a 1,5-metrowy przewód zakończony jest prostym wtykiem mini-jack. Oprócz tego do zestawu dołączono jeszcze praktyczny klips do ubrań. Wykonanie słuchawek jest zwyczajne – to czarne pchełki, z elastycznym, cienkim kablem, którego kopułki zdobi logo producenta, a element douszny jest dodatkowo w gąbkowej „skarpecie”.

Całość dostępna tutaj: http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-awei-es10/

2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobały mi się w elektronice - spory i zwarty bas fajnie chodził. Ogólnie przejrzyste granie, ale brakowało mi w nim większej dawki życia.

I to jedyne chińczyki w których padł mi jacek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też mi padł w nich jack. poza tym cholernie niewygodne :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygoda jak Senkach MX500. Dla mnie nie do noszenia na dłuższą metę, ale niektórym nie przeszkadza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta