Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś z Was przyjemność posłuchać jeszcze w miarę nowych hd 599? Czy jest szansa, że zagrają bez nachalności z grajkiem, który gra nachalną ścianą dźwięku (fiio x5 III gen.) i rozmywa kontury czy będą to te same tortury nachalnym i "rozmytym" środkiem, które mam w połączeniu z Oppo pm3? Kiedyś przez chwilę miałem na głowie poprzednika hd598 i pamiętam tylko, że w swojej cenie podobały mi się i były bardzo, bardzo wygodne. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, audionanik napisał:

Czyli najpierw inne byly 580, a teraz 600? To porazajaca informacja.

Chyba ze na abarot...to co innego:ph34r:

 

HD580 które miałęm kiedyś były ciemniejsze od 600 które wówczas miałem i mam do dziś.

580 które teraz mam od kilku miesięcy są jaśniejsze od 600, czyli dokładnie brak im tego kocyka. Czasem pasują mi 600 czasem 580 więc zostają obie :D

 

12 godzin temu, marekhall napisał:

 

To też możliwe, tak jak różnią się między sobą wersje HD600

Tak tylko 600 mają wyraźne różnice materiał przegrody, kolor cewki.

600v1 to chyba tak naprawdę 580 w nowej budzie,

600v2 są deko ciemniejsze gęściejsze i posiadają więcej barwy,

600v3 sa najciemniejsze ale nie tak jak 650, ale obu par baardzo krótko słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HD598, to takie były przyjemne miśki, ciemnawe....do przytulenia. Z tego co czytałem to jednak nowe HD599 to już inne granie , bardziej wyczynowe, niektórzy woleli stare HD598, więc trzeba ostrożnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, właśnie poczytał ja i piszą, że te hd599 troszkę czytelniejsze od poprzednika. Szukam jakichś otwartych, wygodnych i w cenie do 1kzł., no i dobrze jakby nie grały wypchniętym wokalem, żeby to dało się słuchać z X5 III. Lubię soczyste, barwne granie, z uwodzicielskimi wokalami żeńskimi a zarazem lekko dociążoną średnicą i tak dumam nad tymi HD599 oraz AT ath R70X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu przed natarciem na hd800s zająłem się rozpoznaniem toru. W roli zwiadowcy - t90. Zapowiada się walka fair play, oteel na 6n13s jest naprawdę świetny, całkiem nowy, na nowych lampach, kompletnie nierozruszany a już pokozoł, że zamiast ściemy ma do zaoferowania nie tylko potęgę i czar,  najniżej schodzący bas z jakim miałem do czynienia w lampie, ale też czystość i precyzję i . Jutro bierę się za drugiego na 6n6p, a potem... śmierć senkom!!!

 

IMG_20171115_030834.jpg

Edytowane przez audionanik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi zabrał potęgę brzmienia Depeche Mode?....na Amironach to już nie to samo, pomocy!:ph34r:

Jednak HD800s to najlepsze słuchawki, potrafią opatulić słuchacza swoim przekazem,zabrać w inny wymiar, lepszy, bajkowy...dla konkurencji poziom za wysoki...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak T90 dobrze grają i Audionanik zadowolony, to raczej z HD800s będzie już zbyt ciepło i gęsto...ponarzeka i zjedzie HD800s...he,he.

Tam już bejsbol się moczy w wodzie jakby co...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2017 o 17:49, audionanik napisał:

Odsłuchy zakończone, wnioski ustalone, w nocy będzie dopiero czas na opis.

Czekamy nadal na opis wrażeń odsłuchu HD800s ,nie ma lekko...he,he.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, audionanik napisał:

Kurczę miało być zmieszanie z błotem, wyszydzenie itp., a teraz się wstydzę, bo szykuje się coming out.

 

Teortycznie miało być tak, że ja coś skrobnę w ramach odsłuchów wymiennych z Soundmanem, Hd800s za Staxy. Ale dla czystości sytuacji powstrzymam się jednak od komentarzy. Ograniczę się tylko do stwierdzenia, że HD800s z całą pewnością nie grają z byle czego, jak to niektórzy próbowali taką tezę stawiać.

I żeby z nich wycisnąć coś dobrego trzeba im zaaplikować adekwatny sprzęt, czytaj, niekoniecznie z niskiej i średniej półki i niekoniecznie typowy. A, że takiego pod ręką nie miałem, to i się nie wypowiadam :) A na tym co miałem pod ręką, było relatywnie tak sobie. Nie źle, ale i nie dobrze. Raczej bez większych emocji.

I to tyle z mojej strony. Myślę że @audionanik będzie mieć zdecydowanie więcej do powiedzenia, bo dysponował odpowiednim sprzętem towarzyszącym i chyba w miarę synergicznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności