Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, s1ayto napisał(a):

Jakiś pomysł na słuchawki grające praktycznie taką samą charakterystyką jak 660s2 jednak z większą sceną i lepszą separacją :)?

Zacząłem przygodę od hd58x, podobały mi się bardzo , ale z czasem też zacząła doskwierać przede wszystkim trochę za niską klarowność i separacja. Słuchałem na audio show 660s2, które wydały mi się podobne do hd58x (podobno są bardziej wyrafinowane, ale na pierwszy rzut ucha ;) nie usłyszałem znaczącej różnicy). Finalnie skończyłem poszukiwania podobnej dociążonej sygnatury, ale z lepszą klarownością na Audeze LCD2 Classic. I od 2 miesięcy jestem zadowolony, co do tej pory nie zdarzało się tak długo :)  . Polecam przetestować, może też Ci podejdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wypożyczyć HD660S2 do domu bo słuchanie otwartych na gwarnych targach audio raczej niewiele pokaże. LCD2 Classic to bardzo dobre słuchawki ale mają o wiele gorszą głębię i budowanie planów od HD660S2. Nie porównywałem bezpośrednio ale z pamięci to Audeze bliższy przekaz, szersza scena, dźwięk bardziej 2D niż holograficzny z Senków. Miałem HD580 Jubilee (oryginalne z lat 90tych), HD580 Precision oraz te Massdropowe i można się spierać czy ogólną oceną lepsze czy gorsze ale od modelu HD600 bo moim zdaniem HD660S2 to już wyższa liga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobrze się ułożyło bo zerkałem w stronę LCD2 Classic :) He1k robią super robotę ale cały czas uważam że trzeba cieplej. Może już po prostu przesadzam i trzeba ogarnąć oczekiwania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, s1ayto napisał(a):

 Dobrze się ułożyło bo zerkałem w stronę LCD2 Classic :) He1k robią super robotę ale cały czas uważam że trzeba cieplej. Może już po prostu przesadzam i trzeba ogarnąć oczekiwania :D 

Oczekiwania mogą być spełnione jeśli do HE1000 dokupisz cieplejsze Audeze :D

Ja na dłuższą metę nie mógłbym z tylko jednymi słuchawkami, bo nie zawsze na się ochotę na jasny lub ciemny dźwięk.

Audeze by dobrze uzupełniły HE1000 bo grają bliżej i ciężej, takie dokładne przeciwieństwo

9 godzin temu, s1ayto napisał(a):

Jakiś pomysł na słuchawki grające praktycznie taką samą charakterystyką jak 660s2 jednak z większą sceną i lepszą separacją :)?

Większą scenę mają podobno HD490 PRO, czy lepszą separację - nie wiem. Ten sam producent i podobna sygnatura tonalna co seria 600, ale nie słuchałem osobiście więc nie znam ich separacji ani rozdzielczości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, s1ayto napisał(a):

 Dobrze się ułożyło bo zerkałem w stronę LCD2 Classic :) He1k robią super robotę ale cały czas uważam że trzeba cieplej. Może już po prostu przesadzam i trzeba ogarnąć oczekiwania :D 

Śmiesznie, bo ostatnio miałem okazję słuchać  m.in. He1000 v3 i spodobały mi się, ale jak to poniżej kolega @Pioj napisał mam je na potencjalnej liście na przyszłość, ale jako potencjalne uzupełnienie kolekcji.
 

@x86 zgadzam się, że najlepiej przesłuchać na spokojnie i najlepiej A/B. Myślę, że wówczas wychwyciłbym różnice z HD58X. Przynajmniej czytając liczne recenzje wszystko wskazuje że one istnieją ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności